Ralfu Eilandu šokē homofobu uzbrukums: «Tagad es saprotu savus draugus gejus»

Slavenības
Privātā dzīve
16. jūlijs, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Instagram
Paužot atbalstu seksuālajām minoritātēm, mūziķis pagājušajā nedēļā saņēma gūzmu naidīgu komentāru. Lai arī Ralfs atzīst, ka rēķinājies – kādam viņa vēstījums varētu nepatikt –, viņš nebija gaidījis, ka homofobijas līmenis Latvijā ir tik augsts.

Nu var nomirt laimīgs

Jūlija sākumā Ralfs devās uz Londonu, lai Haidparkā apmeklētu mūzikas festivālu British Summer Time, kurā uzstājās tādas zvaigznes kā Stīvijs Vonders un Laionels Ričijs. «Uz koncertiem ārzemēs braucu jau no bērnības. Uz tiem mani sāka vest vecāki, jo uzskatīja – ja gribu nodarboties ar mūziku, man vajag mācīties no pasaules klases mūziķiem. Tagad, kad esmu jau pieaudzis, gandrīz katru mēnesi aizbraucu uz kāda ārzemju mūziķa koncertu,» PDz stāsta Ralfs.

Latvieši nozākā pēdējiem vārdiem

Spilgtos iespaidus par Londonas mūzikas festivālu Ralfam sabojāja tautiešu naidīgie komentāri sociālajos tīklos, kādi tika atstāti zem viņa ieraksta, kurā mūziķis dalās domās par redzēto Londonas praidā.

«Kad ierados Londonā, pie metro paņēmu bezmaksas laikrakstu, kurā izlasīju ziņu, ka Londonā notiks praids. Nolēmu, ka vajag izmantot iespēju un noteikti uz to aiziet. Biju dzirdējis, ka tas ir krāšņs pasākums, kas maz ar ko atšķiras no Jaungada vai afroamerikāņu kultūras gājieniem. Vienkārši tēma cita. Uz praidu devāmies kopā ar tēti un bijām sajūsmā par redzēto. Tā bija pozitīvisma pilna krāšņa parāde atšķirībā no Latvijas, kur tas ir vairāk politisks pasākums,» stāsta Ralfs.

«Nofotografējos ar LGBT karogu un ieliku bildi sociālajos tīklos.

Domāju, ka tā tas arī paliks, taču, kad mani sāka zākāt, citēt Bībeli un mani kā heteroseksuālu cilvēku par pediņu saukāt, sapratu – tas ir par traku.

Vai tad, ja es aizstāvētu dzīvnieku tiesības, es uzreiz kļūtu par dzīvnieku? Muļķības! Nolēmu uzrakstīt visu, ko par to domāju,» teic Eilands. Savā ierakstā Facebook mūziķis rakstīja: «Es pilnīgi nebrīnos, kādēļ mani draugi, kolēģi, paziņas, kuri ir homoseksuāli, negrib izlīst no skapja.

Tas taču ir vājprāts, kas viņiem būtu jāpārdzīvo katru dienu, saņemot pretīgas, zemiskas vēstules un komentārus internetā. Vai pēc šīs pazemojumu jūras es plānoju apstāties un aizvērt savu muti turpmāk, kad būs kāds temats, kas, manuprāt, ir jāpaceļ? Nē, paldies par stimulu man runāt vēl skaļāk. Es aizstāvēšu visus, kurus Latvijā kāds netaisnīgi apbižo

To, kā Eilanda draugi un vecāki uztvēra niknos komentārus, lasiet šīs nedēļas žurnālā Privātā Dzīve

  • Vai deputātam Uldim Augulim atkal dienesta romāns? Kas ir dāma, ar kuru viņš iziet sabiedrībā?
  • Viedokļi līderi pasaka, ko domā par jauno prezidentu Egilu Levitu
  • Pirmā lēdija, tērpus izvēloties, iedvesmojas no modes ikonas Kenedijas
  • Ralfu Eilandu šokē homofobu uzbrukums! Tagad viņš beidzot saprot savus draugus gejus
  • Līvāniete pārtop par vīrieti! Cik tas maksā?
  • Viņi pelna miljonus – Latvijas sporta zvaigžņu līgumi
Privātā Dzīve nr29

 

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Noderīgi un interesanti

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs