Modes zīmola Lazy Francis īpašniece Olga Krūze 37 gadu vecumā sadūšojas erotiskai fotosesijai

Slavenības
Edgars Orlovs
Edgars Orlovs
12. aprīlis, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Poļina Viļuma
Par erotisku fotosesiju bērnu modes zīmola un veikala Lazy Francis īpašniece Olga Krūze ar Kluba galveno redaktoru Aivaru Pastalnieku diskutējuši jau sen, gan joku līmenī. Tagad šis joks realizēts dzīvē un Olga saka — kad vēl, ja ne tagad? "Ne jau 45 gados es gribu TO darīt.»

Šī erotiskā fotosesija Olgai ir pirmā. «Nekad neko tādu nebiju atļāvusies. Pat privātiem nolūkiem ne. Kaut gan tādas domas galvā šad tad ir bijušas,» viņa atzīst žurnālam Privātā Dzīve. Modes dāma jau saņēmusi pirmās atsauksmes par savu uzdrīkstēšanos. «Tās pārsvarā ir pozitīvas. Cilvēkiem patika bildes, bet īpaši – teksts. Saņemu daudz komplimentu no nepazīstamiem ļaudīm. Arī no sievietēm, un tas mani īstenībā nedaudz pārsteidz. Protams, sociālajos tīklos no vīriešiem saņemu arī dažādu veidu piedāvājumus – sākot ar parastajiem komplimentiem un beidzot ar dzimumlocekļu bilžu sūtīšanu. Vīrs un viņa draugi gan pagaidām klusē, vai arī viņš man par to nestāsta,» smej Olga.

Viņa piekritusi ne tikai fotosesijai, bet arī pati uzrakstījusi iespaidīgu sleju žurnālam. «Tekstā ir mans skatījums uz kopdzīvi, uz vīrieša un sievietes attiecībām. Intervijās tik spēcīgi un precīzi uzsvaru uz šiem punktus nevar salikt,» pārliecināta ir Olga. Viņa atzīst, ka bijusi atklāta ar sevi un lasītājiem. «Man nav jākaunas – tā ir mana pārliecība. Ne visiem pieņemama, bet patiesa,» uzsver dizainere. Teksts tapis krievu valodā, kas Olgai ir dzimtā. Viņa atzīst, ka tulkot to bijis ļoti grūti. «Ja tagad uz to visu paraugos, gribas teikt – pat neiespējami. Uzrunājām literāros tulkus un saņēmām atteikumus, jo cilvēki vienkārši baidījās, ka tulkojumā pazaudēs MANI. Paldies rakstniekam, kurš piekrita, bet arī ar viņu nakts vidū ilgi diskutējam par to, kādus vārdus iederīgāk lietot un kādus vispār izdzēst. Es teiktu, ka latviešu versija ir 89% no oriģināla,» lēš izskatīgā dāma.

Savu publikāciju žurnālā Klubs Olga sāk ar vārdiem: «Pirms diviem gadiem vīra labākais draugs un manas krustmeitas tēvs, uz kura tualetes pienainās marmora grīdas stilīgajā trīsstāvu penthausā ne pirmo gadu krājas žurnāla Klubs ķīpas, reaģējot uz manu komentāru par smuku dupsi uz vāka, asi atcirta: «Es savu sievu nosistu, ja viņa iedomātos fotografēties šim žurnālam!» Čau, Aigar! Fotografēšanās laikā nespēju nedomāt par to, cik gan labi, ka neesi mans vīrs. Jokoju, jokoju! Es tevi vērtēju ļoti augstu un ticu, ka mana vietām pārlieku drosmīgā atkailināšanās šoreiz nekļūs par šķērsli mūsu vēl gaidāmajiem piknikiem un steikiem. Saproti taču, man ir 37 un jāpaspēj ielēkt pēdējā vagonā…»

Taujāta, ko Aigars tagad teicis par uzdrīkstēšanos, Olga atzīstas: «Dienu pirms žurnāla iznākšanas es viņu satiku un teicu, ka sagādāšu pārsteigumu. Domāju, ka, satiekot klātienē, viņš, protams, gribēs vēl parunāt par šo tēmu, bet jau saņēmu pieklājīgi īsziņu ar tekstu: «Esmu pirmais vīrietis, kas ar reālu vārdu ir ticis pliko pupu sadaļā. Nu, paldies, pačotna. Labs raksts. Es, protams, nenosistu. Manai sievai arī smuks dupsis.» Un tā ir taisnība, viņa sievai ar augumu viss ir kārtībā.»

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+