Jānis Naglis gadu pēc kāzām ar sievu sadala mantu

Laulību līgums
Barba Medne
5. novembris, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: NO izdevniecības "Žurnāls Santa" arhīva
Par Latvijas seksīgāko vīrieti savulaik dēvētais uzņēmējs Jānis Naglis un viņa pirms gada apņemtā sieva Ineta Jansone-Nagle noslēguši laulāto mantisko attiecību līgumu.

Kādreizējā Privatizācijas aģentūras vadītāja, tagad uzņēmēja Jāņa Nagļa un 12 gadu par viņu jaunākās Inline Hokeja federācijas ģenerālsekretāres Inetas Jansones laulība tika reģistrēta 2018. gada 16. decembrī Babītes novada dzimtsarakstu nodaļā. Nepilnu gadu pēc kāzām, šā gada 23. oktobrī, Jānis un Ineta noslēguši laulāto mantisko attiecību līgumu par visas mantas šķirtību.

Šajā līgumā teikts: «Katras puses atsevišķa manta ir un būs kustama un nekustama manta, kā arī mantiskās un nemantiskās tiesības un pienākumi, ko katra puse ir ieguvusi uz sava vārda pirms laulības noslēgšanas, laulības laikā, kā arī iegūs nākotnē pēc līguma noslēgšanas.»

PDz Jāni un Inetu šovasar sastapa, atpūšoties mūzikas festivālā Positivus Salacgrīvā. Pāris baudīja romantiku un pa festivāla teritoriju pastaigājās, mīlīgi rokās sadevušies. Sarunā ar PDz Ineta apstiprināja, ka nu jau kādu laiku viņa ir precējusies ar Jāni Nagli un viņas uzvārds esot kļuvis garāks. «Tagad esmu Jansone-Nagle. Brīnišķīgi, ka visi līdz šim bija palaiduši garām, ka mēs esam apprecējušies. Idejiski mēs arī neesam publiskās personas,» atzina viņa. Vairāk lasiet jaunākajā Privātās Dzīves numurā.

  • Mārtiņa Ķibilda pēdējais ceļojums. Sieva Ilze: «Man palīdz katrs jūsu vārds un līdzjūtība.»
  • Viktoram Zemgalam 40 gadu jaunāka mūza
  • Dzīve bez miesassargiem. Atklāta saruna ar Ivetu Vējoni
  • Džemmai Skulmei smaga atgriešanās no slimnīcas. Māksliniece spiesta lūgt palīdzību.   
  • Naglis gadu pēc kāzām sadala mantu.
  • Guntaram Račam uzradies konkurents? Brālis astrologs sācis dziedāt!
  • Kāda ir jaunā FKTK vadītāja Purgaile. Pavisam privāti.  
  • Busulis nosvin Krutoja jubileju Amerikā. Tur pulcējās viss Krievijas šovbiznesa zieds!
Privātā Dzīve nr45

 

Lasi citur

 

Noderīgi un interesanti

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs

Santa+