Esot trešā bērniņa gaidībās, Māra Upmane-Holšteina no Maskačkas pārceļas uz Dārzciemu

Grupas Astro’n’out solistes ģimene drīz kļūs vēl kuplāka, un Holšteini plāno pārvākties uz jaunu, plašāku dzīvesvietu, pametot Māras mīļoto Maskačku, kurai dziedātāja veltījusi skaisto dziesmu: Daļa Rīgas. «Taču Maskavas forštate vienmēr būs mūsu sirdī,» uzsver dziedātāja.
Slavenības
Anastasija Kuzminova
5. aprīlis

Saglabāt

Foto: No privātā arhīva
Holšteinu ģimene

«Ja mums četriem un kaķim dzīvoklī jau ir par šauru, tad pieciem būs pavisam grūti. Tāpēc gribas ātrāk pabeigt remontdarbus,» žurnālam Privātā Dzīve saka dziedātāja Māra, kura daudzus gadus par mājām saukusi dzīvokli Maskavas forštatē. Drīz pasaulē nāks viņas un mūziķa Jāņa Holšteina trešā atvase, tāpēc ģimene steidz iekārtot jauno mājokli. Māju Dārzciemā viņi iegādājušies jau pirms vairākiem gadiem, un bijusi doma pārvākties jau tad, kad gaidīja nākam pasaulē dēlu Ezru Klāvu.

«Tolaik remontdarbi uz priekšu virzījās ļoti lēnām, taču nu ir cerība, ka paspēsim pārvākties līdz mazuļa piedzimšanai. Lai gan jaunajā mājā ir vēl daudz darba,» atklāj Māra. «Ceru, ka, auklējot trešo atvasi, varēšu izstumt ratiņus dārzā. Bērniem būs vairāk iespēju būt svaigā gaisā, turpat ar riteni pavizināties. Jūtu, ka Dārzciemā ir daudz klusāk,» saka dziedātāja.

Noklausies sirsnīgo Māras Upmanes-Holšteinas dziesmu: Daļa Rīgas:

Lasi citur

1 komentārs

Nira Shalom
Es vēlos dalīties ar savu brīnišķīgo liecību par to, kā es atgriezu savu vīru no manas dzīves, es vēlos pateikt cilvēkiem pasaulē, ka tiešsaistē ir īsta pareizrakstības ritma, un tā ir spēcīga un patiesa, Viņa vārds ir Baba Wale Wiseman, viņš palīdzēja es nesen atkal apvienoju savas attiecības ar manu vīru, kurš mani izgāja, kad es sazinājos ar Vissemanu, viņš man un manam vīram nodeva mīlestības burvestību, kurš teica, ka viņam nav nekāda sakara ar mani, kas mani sauc, un sāka mani lūgt. Ikvienam, kas lasa šo rakstu un kam nepieciešama palīdzība, Wiseman var piedāvāt arī jebkāda veida palīdzību, piemēram, laulības un attiecību atjaunošana, visu veidu slimību ārstēšana, tiesas lietas, grūtniecības burvestība, tagad mēs esam ļoti apmierināti ar mūsu pašu. Wiseman liek viņam saprast, cik daudz mēs mīlam un vajag viens otru. Šis cilvēks ir īsts un labs. Man bija vīrs atpakaļ! Tas bija kā brīnums! Nav mīlestības laulībā un mēs ļoti labi darām, mūsu mīlestības dzīvē. Sazinieties ar šo lielo

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs