Eksbaņķieris Oļegs Fiļs mīļotajai Jaungadā uzdāvina ļoti dārgu eksotisku kaķi

Bijušais ABLV Bank līdzīpašnieks savu mīļoto sievieti Jaungadā patīkami pārsteidzis – uzdāvinājis viņai sen kāroto Bengālijas šķirnes kaķeni.
Slavenību mīluļi
Evija Kalnbērza
15. janvāris

Drukāt

Saglabāt

Foto: Bengālijas kaķa cena ir no aptuveni 800 līdz 3500 eiro, atkarībā no dzimuma un klases.
No privātā arhīva

Eksbaņķiera Oļega Fiļa, viena no Latvijas bagātākajiem cilvēkiem, mīļotā sieviete Kristīne Jelinska gada sākumā Instagram profilā teju ik dienas publicē fotogrāfijas un video, kurās dažādās pozās redzams Bengālijas kaķis. Kristīne žurnālam Privātā Dzīve pastāstīja, ka tā ir dāvana viņai Jaungadā. «Ilgu laiku runājām par to, ka mums ir nepieciešams mājdzīvnieks, kas nestu mūsu mājām vēl vairāk siltuma un ģimenes sajūtas. Arī bērni sen sapņojuši par kādu mājas mīluli. Apmeklējām arī dzīvnieku izstādi, meklējot sev sirdij tuvāko dzīvnieku,» atzīst Kristīne. Viņa piebilst, ka pēcāk internetā kopā ar Oļegu ievērojuši Bengālijas kaķu šķirnes kaķēnus. «Mums viņi uzreiz iepatikās. Sākām interesēties par šo šķirni un iespējām tādu iegādāties. 1. janvārī mīļotais mani pārsteidza, un mājās tika atvesta Mia,» atminas Kristīne.

Šī ir jauna un reta kaķu šķirne, kas pagājušā gadsimta 80. gados tika izveidota ASV, krustojot mājas kaķi ar Āzijas savvaļas leopardkaķi.

«Viņi ir ļoti graciozi, slaidi, ar izteiktu savvaļas kaķa – leoparda – gaitu, skaistu, raibu kažoku. Tajā pašā laikā viņi ir jauki, mīļi un ātri pieķeras līdzcilvēkiem,» zina teikt Kristīne.  Vaicāta par vārda došanu kaķenei, viņa atzina: «Kaķenīti nosaucām par Miu. Ilgi nedomājām, jo galvenais bija, lai vārds ir skaists, īss un viegli izrunājams.Viņa ir ļoti jauka, Miai patīk mīļoties, gulēt mums blakus. Viņai tīk arī ciemiņi, jo kaķene ir drosmīga, rotaļīga un draudzīga,» atzīst Kristīne Jelinska.»

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs