Džeksons ir augšāmcēlies? Jūrmalnieki šokā!

Slavenības
Anastasija Kuzminova
11. augusts, 2019
1 komentārs

Drukāt

Saglabāt

Foto: VLADISLAVS PROŠKINS (F64)
Liels bija jūrmalnieku pārsteigums, pagājušajā nedēļā ieraugot uz ielas popmūzikas karali Maiklu Džeksonu. Varbūt tiešām teorija, ka Džeksons nemaz nav miris, ir patiesa? Varbūt viņš slēpjas Latvijā?

Jūlija beigās Jūrmalā ieradās aizsaulē aizgājušajam popmūziķim Maiklam Džeksonam pārsteidzoši līdzīgs vīrietis. Ne tikai viņa augums, gaita un frizūra, bet arī vaibsti un runas maniere spēj samulsināt pat lielākos Džeksona fanus. Viņš pat dzied un dejo gluži kā leģendārais mūziķis!

Skaidrību ieviesa festivāla Grand Tribute Show afišas pie Dzintaru koncertzāles – uz Latviju atbraucis Džeksona dubultnieks spānis Serhio Kortess. Visa Serhio dzīve ir veltīta popmūzikas karalim. Par viņa mūziku spānis sāka fanot jau agrā bērnībā, un jau 20 gadu Serhio uz skatuves atdarina savu elku. Viņš atzīstas – iemācīties slavenos deju soļus un Džeksona dziedāšanas manieri nebija vienkārši. «Ir grūti atkārtot to, kas ir pati pilnība,» sarunā ar PDz atzina Serhio, kurš 15 gadu vecumā pirmo reizi saticis Maiklu Džeksonu. Spānis bijis tik iespaidots, ka nespējis izdvest ne vārda. Kortess stāsta, ka reiz Džeksons viņu pat esot nolīdzis, lai dubultnieks novērstu paparaci uzmanību no popmūzikas karaļa kāzām ar dziedātāja Elvisa Preslija meitu Lizu Mariju. Patiesība vai tikai krāšņa leģenda tēla spodrināšanai? To mēs vairs neuzzināsim, jo šovasar apritēja 10 gadi kopš Džeksona nāves.

Taujāts, cik plastisko operāciju pārcietis, lai panāktu tik pārsteidzošu līdzību ar popmūzikas ikonu, Serhio paziņoja – tik skaists viņš esot jau kopš dzimšanas. «Man viss ir dabisks! Kad sāku atdarināt Džeksonu, man bija tikai 15 gadu. Kāda gan plastika varēja būt deviņdesmitajos?» liedzās spānis.

  • Pīlēnu ģimene pamet Latviju. Uzzini, kas noticis!  
  • Apprecas analītiskie žurnālisti Rēders un Jaunalksne.
  • Prezidenta Levita jaunības dienu noslēpumi.  Tādu viņu jūs vēl nebūsiet redzējuši!
  • Grāveli apbērē viņa dzimšanas dienā. Aktieris četros no rīta ieguļas zārkā!
  • Deputāta Pavļuta noslēpumainā mīlestība.
  • Bricis uz balkona audzē arbūzus, Seržants novāc persiku ražu.
  • Dzejnieks Leons Briedis uzraksta veltījumu savai sievai un saka - viņa debesīs būs pārsteigta!
Privātā Dzīve nr32

Lasi citur

1 komentārs

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs