• Šobrīd

  weather img

  Rīga +16°C Skaidrs, Z vējš, 0 m/s

  UZVARI CĪŅĀ AR BLAUGZNĀM

  Šipkēvics seniors, Biedriņš, šovmene Agrita… Kā bērnu izlaidumus svin slavenības

  Slavenības
  Zane Piļka- Karaļeviča
  20. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Jānis Šipkēvics izlaidumā saposies bija ne pa jokam un laida jestrā dejā.
  Foto: Facebook
  Jānis Šipkēvics izlaidumā saposies bija ne pa jokam un laida jestrā dejā.
  Pirmais izlaidums ir nozīmīgi svētki gan bērniem, gan vecākiem. Pirmsskolas absolventu vidū šogad arī vairākas sabiedrībā pazīstamu ļaužu atvases.

  Radio SWH valdes priekšsēdētāja JĀŅA ŠIPKĒVICA un viņa sievas ILZES ŠIPKĒVICAS dēls OLIVERS pabeidza privāto pirmsskolu «CreaKids». Visiem absolventiem gluži kā augstskolas izlaidumā tika piešķirtas īpašas cepures, kas simbolizē gatavību nākamajam posmam dzīvē – skolai. «Olivers teica: «Es mīlu savu izlaiduma dienu! Arī mēs, vecāki, pārsteidzām paši sevi un uzdejojām par prieku savām mīļajām sirsniņām,» atklāja Ilze.

   

  Bijušā basketbolista Andra Biedriņa un viņa sievas MADARAS BIEDRIŅAS meita ELIZABETE 28. maijā absolvēja Montesori pirmsskolas iestādi «Prosum». Elizabete svētku dienā bija tērpusies gluži kā princese – kuplā, baltā kleitā, kas rotāta ar mežģīnēm un gaišiem auduma peonijas ziediem. Mazajai absolventei pieskaņojusies bija arī mamma Madara. «Mūsu mīļā sirsniņa Elizabete ir beigusi labāko dārziņu pasaulē. Šodien lija laimes asaru lietus. Paldies visām audzinātājām un lieliskajiem bērniem, ar ko pavadīja šo laiku kopā,» pateicās Madara.

   

  Sapucējusies puķainā «Dolce&Gabbana» kleitā, pirmsskolas izglītības iestādi 7. jūnijā absolvēja uzņēmēja EDGARA ŠTELMAHERA un viņa sievas SOLVITAS ŠTELMAHERES meita ELIZABETE.

   

  Šova «Ģimene burkā» zvaigznes AGRITAS BINDRES-BLUMENAUAS dēls MARKS 28. maijā saņēma savu pirmo izglītības diplomu – absolvēja Jelgavas PII Rotaļa. «Cik gan bērni ātri aug! Kur tas laiks tā skrien? Bet patiesībā joprojām varu teikt vienu – esmu lepna mamma,» priecājās Agrita. Šovasar gaidāms vēl viens izlaidums – 9. klasi absolvēs meita Estere.

   

  LTV žurnālistes un Radio SWH ziņu dienesta vadītājas INESES VAIKULES un viņas vīra sabiedrisko attiecību speciālista EDGARA VAIKUĻA meita AGATE maija beigās absolvēja bērnu un jauniešu centru «Auseklis». Viņa uzsāks mācības Ādažu sākumskolā.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+