• Samantai Tīnai TV šovā mēģina iemānīt gaļu: Sajutos mazliet skumīgi

  Ēdiens
  Santa.lv
  Santa.lv
  8. aprīlis
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Instagram
  Nav noslēpums, ka Latvijā iecienītie tradicionālie ēdieni, kaut bezgala gardi, ir arī gana “gruntīgi”, un šis fakts var sagādāt zināmas problēmas gan veģetāriešiem, gan veselīga dzīves veida entuziastiem.

  Sirsnīgie kurzemnieki Ilze un Andris kanāla 360TV “Vakariņš ar savējiem” ietvaros ciemos atbraukušajām slavenībām ir sarūpējuši tieši šādu maltīti – latviešiem tik mīļo karbonādi ar šķovētiem kāpostiem un visu pārējo, kas godu reizēm tradicionāli piederas.

  Taču, ak vai, izrādās, ka ciemos jāuzņem gan dakteris un veselīga uztura atbalstītājs Hosams Abu Meri, gan Samanta Tīna, kuru no gaļas produktiem uzturā lieto tikai zivis un saimniekiem sākas neparedzēti sarežģījumi.

  Abu Meri uzskata, ka pie jau tā tik trekna ēdiena vēl treknākā mērce ir pilnīgi lieka, un atsakās no saimnieces tauciņu-miltu-saldā krējuma darinājuma.

  Samantai Tīnai savukārt, pretēji saimnieku apgalvojumiem, ka kāpostos gaļas neesot, izdodas atrast tajos mikroskopiskus gabaliņus, kas aizdomīgi atgādina žāvētu gaļu.

  Uz brīdi diskusija par šo eksistenciālo jautājumu “Bija tur gaļa vai nebija?” kļūst par vakara centrālo tēmu, bet pati Samanta, joprojām laipni smaidot, tomēr atzīst: “Es sajutos mazliet skumīgi”.

  Atgādinām, ka ģimeņu ciemošanās šovs “Vakariņš ar savējiem” skatāms no pirmdienas līdz ceturtdienai kanālā 360TV, kā arī internetā – Tet+ un 1188 Play.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+