• Šobrīd

  weather img

  Rīga +12°C Skaidrs, Z vējš, 1.03 m/s

  Repše beidzot izstāsta, kāpēc audzē matus

  Stils
  Zane Piļka- Karaļeviča
  7. jūlijs, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Einars Repše ar jauno frizūru.
  Foto: F64
  Einars Repše ar jauno frizūru.
  Bijušais Ministru prezidents Einars Repše turpina eksperimentēt. Gada sākumā iemēģināja roku šobrīd modernās kriptomākslas tirgū, bet nu pievērsies savai ārienei.

  Lai arī Einars Repše atvadījies no lielās politikas, kā analītiķis viņš nereti tiek aicināts uz TV diskusiju raidījumiem un apmeklē valstiski nozīmīgus pasākumus. Daudzus pārsteidz Repšes jaunais izskats – viņš atlaidis matus gandrīz līdz pleciem. «Es tos audzēju jau gadu,» PDz atklāj Einars.

  «Dzīvē viss ir jāizmēģina. Man nekad nav bijuši tik gari mati, tāpēc nolēmu pamēģināt, kā būs. Agrāk nebūtu uzdrošinājies.»

  Sākumā matu audzēšana sagādājusi neērtības. «Tos grūti savākt un kopt, kamēr tie vēl pusgari. Taču nu jau ir pietiekami gari, lai bez problēmām varētu labi ieveidot. Tāpēc fotogrāfijas, kurās esmu ar pusgariem matiem, lūdzu, uztveriet ar izpratni,» pasmaida viņš.

  Einars atzīst – ar jauno frizūru ne visi bijušo politiķi uzreiz atpazīst. «Savā ziņā tas pat ir pluss. Ir interesanti, cilvēki atzīmē, ka esmu mazliet mainījies. Arī ģimene manu imidža maiņu uztver saprotoši.» Uz jautājumu, cik garus matus plāno audzēt, Repše teic: «Vēl nezinu. Pamēģināšu vēl paaudzēt. Kā jau teicu – tas ir eksperiments!»

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē