• Šobrīd

  weather img

  Rīga -5°C Daļēji apmācies, D vējš, 1.54 m/s

  Pats briesmīgākais: Izdabāt savām emocijām un mirklīgam vājumam

  Horoskopi
  Jana Reķe
  5. decembris, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Shutterstock
  «Nedēļa solās būt ļoti intensīva un izaicinoša. Astroloģiski centrālais notikums būs 8. decembra pilnmēness un tā ietekmi pastiprinoši faktori. Daudzas idejas, ieceres un plāni būs nobrieduši tik ļoti, ka gribēsies visu paveikt tieši šajā laikā,» atzīst astroloģe un astropsiholoģe Jana Reķe.
  Nākamais: Auns

  Jārēķinās ar nepacietību, sasteigtību, izkaisītību dažādos jautājumos un sīkumos. Galvenā pilnmēness pretruna, no vienas puses, saistīta ar līdzjūtību, altruismu, skaistām un cēlām idejām un, no otras puses, iekšējo nemieru, apkārtējo cilvēku ietekmi, zināšanu vai prasmju trūkumu.

  Viens no labākajiem veidiem, kā tikt galā ar šo dilemmu, – skaidri apzināties, kur jūsos ir prasmes un kompetences un kur tādu trūkst. Tas palīdzēs ieraudzīt situācijas, kur pateikt nē, palūgt palīdzību zinošākam cilvēkam.

  Aktivizēsies visi jautājumi saistībā ar savstarpējo komunikāciju – vai protat uzklausīt padomu, uztvert objektīvu kritiku, uzdot jautājumus, taktiski un smalkjūtīgi komunicēt. Visi jūs trūkumi saistībā ar spēju saprotami un harmoniski apmainīties ar informāciju ap pilnmēnesi kļūs asi pamanāmi.

  No otrdienas runāšanas un domāšanas veids kļūs piezemētāks, lietišķāks. Entuziastiskām idejām ir vieta būt, bet svarīgi neizlaist to posmu, kad jāizvirza skaidri saprotami un izmērāmi mērķi. Šādi jautājumi būs aktuāli līdz februāra vidum.

  Vēl viens nedēļas fona impulss saistīts ar nepieciešamību mainīties, atbrīvoties no iesīkstējušām un pārāk konservatīvām formām, kā visam būtu jābūt. Tas palīdzēs būt maigākiem un empātiskākiem pret sevi un tuvajiem. Jāuzmanās arī pārāk neizdabāt savām emocijām un mirklīgam vājumam. Būs iespēja izkāpt no savu ieradumu radītajiem pinekļiem.

  Nākamā lapa

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+