• Šobrīd

  weather img

  Rīga +29°C Skaidrs, D/DA vējš, 1.54 m/s

  UZVARI CĪŅĀ AR BLAUGZNĀM

  Nika Linde seksu uzskata par pienākumu: Mans “iztikas minimums” ir viena reize nedēļā

  Sekss un attiecības
  Santa.lv
  Santa.lv
  21. maijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Kadrs no video
  Valda Meldera viešņa “STV Pirmā!” šova “Kad viņas satiekas” rubrikā “Kad satiekas viņš un viņa” – mentālā un fiziskā fitnesa trenere, veselīga dzīves veida influencere un divu bērnu māmiņa Nika Linde uzskata, ka rezultāts jebkurā jomā ir panākams tikai ar stingru disciplīnu.

  Viņa ir prasīga pati pret sevi, un arī savām klientēm un Instagram sekotājām nenogurstoši atgādina, cik svarīgi ir sekot treniņu plānam, neslinkot un nedot sev atlaides.

  Taču šoreiz raidījuma skatītajiem tiek pasniegta nedaudz šokējoša patiesība – izrādās, ka stingro grafiku ievērošana Nikas dzīvē attiecas arī uz intīmo tuvību ar vīru! Un lūk, kāpēc:

  “Es uzskatu, ka sekss ir enerģijas apmaiņa starp vīrieti un sievieti, tādā veidā viņi viens otru atbalsta un palīdz. Ja kāda reize izpaliek, zaudētāji ir abi.

  Mans “iztikas minimums” ir viena reize nedēļā, tas ir jāizpilda bez kādiem attaisnojumiem. Partneriem ir jāspēj būt pietiekoši atklātiem un pateikt otram – tā un tā, nedēļa tuvojas beigām, un mēs neesam izpildījuši vienu no pienākumiem.”

  Tāda pieeja no malas var šķist pārāk mehāniska, kur tad paliek jūtas, noskaņojums?

  Arī pati Nika atzīst, ka senāk nekad nebūtu ticējusi, ka šādi teiks un uzskatīs.

  Taču: “Kad piedzimst bērni, ir daudz darbu, pienākumu, nogurums … ja šo lietu nepieskatīs, ja nebūs tās disciplīnas, ir liela varbūtība, ka sekss no aprites izzudīs pavisam.”

  Noskatieties šo erotiskas pieskaņas caurstrāvoto sarunu – uzzināsit arī, kāds bija Nikas un viņas vīra kaislīgais un neparastais iepazīšanās stāsts!

  Kā īpašs bonuss – būs iespēja arī redzēt Valdi Melderi ar gariem, lokainiem matiem!

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+