Mūziķim Gunāram Meijeram atsaka vietu slimnīcā: Varu nomirt jebkurā brīdī!

Aktuāli
Zane Piļka-Karaļeviča
8. decembris, 2020
1 komentārs

Drukāt

Saglabāt

Foto: F64
«Nevaram jūs uzņemt! Mums neviena gulta nav brīva,» muzikantam pagājušajā piektdienā atbildēja Biķernieku slimnīcas uzņemšanas nodaļā, kur viņš bija ieradies uz pirksta amputācijas operāciju.

Izmisušais dziesminieks Gunārs Meijers sazinājās ar PDz, skaidrojot: «Ja man laikus neamputēs īkšķi, gangrēna progresēs un izraisīs organisma saindēšanos. Un tad jau – nāve…» Meijers teic, ka Covid-19 slimnieku dēļ Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca un tās filiāles esot pārpildītas, tāpēc ne tikai viņš, bet daudzi citi slimnieki atstāti likteņa varā. «Man atliek vien lūgties, lai neaizietu tai saulē,» nopūšas viņš.

Nopietnas problēmas ar veselību Meijeram sākās gada sākumā. Viņam radās iespēja aizbraukt uz Norvēģiju pamakšķerēt. Ceļu samaksāja draugi, tāpēc viņš, ilgi nedomājot, piekrita. Diemžēl šis brauciens Gunāram, kurš jau 34 gadus sirgst ar cukura diabētu, veselību pamatīgi iedragāja. «Pasaulē bija sākusies koronavīrusa pandēmija, un Norvēģijā man bija jāpavada 51 diena.

Tur man aptrūkās insulīna, tāpēc abās kājās sākās gangrēna,» saka mūziķis.

Atgriezies no ārzemēm, viņš kopā ar Biķernieku slimnīcas ārstiem sāka cīņu par savām kājām, kurām draudēja amputācija. «Ja ne sociālā fonda Līdzskaņa atbalsts, es jau augustā uz jums būtu raudzījies no debesu maliņas,» ir pārliecināts Gunārs.

Viņš skaidro, ka labo kāju ārstiem izdevās saglābt, taču problēmas ir ar kreiso. Lai arī dakteri esot darījuši visu iespējamo, lai glābtu arī to, īkšķis ir jau melns, un gangrēna progresē. «Ar sievu, kura ir profesionāla mediķe, sapratām, ka tas steidzami jāņem nost, citādi zaudēšu kāju, tāpēc arī steidzami pagājušajā piektdienā devāmies uz Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas klīniku Biķernieki

Meijeru ģimene ir nepatīkami pārsteigta par slimnīcā piedzīvoto…

Gunārs nevaino ārstus. «Sistēma ir nesakārtota. Pirmo reizi mūžā redzēju, kādā stresā ārsti tur staigā. Ieģērbti tajos skafandros. Cepuri nost par viņu darbu. Taču problēma ar citiem akūtiem slimniekiem, kuri slimnīcā netiek kovidnieku dēļ, būtu jāceļ valsts līmenī. Manuprāt, Covid-19 slimnieki būtu jānodala no pārējiem. Vai tad Latvijā nav lielās simtvietīgās teltis vai sporta halles un arēnas, kur izvietot kovida slimniekus?»

Kāda bija situācija slimnīcā – lasi jaunākajā Privātās Dzīves numurā!

  • Dvēseļu puteņa zvaigzne saderinās uzreiz pēc vidusskolas. Aktieris Brantevics precēs metālisti.
  • Uģis Kuģis atzīstas: «Mēs nespējam ieturēt distanci!» Vīruss plosās, krišnaīti tik dzied un dejo.
  • Režisore Brūvere Ēģiptē dabū mistisku slimību. Viņa saka: «Pusgadu cīnījos par dzīvību.»
  • Vecrīga atdzīvojās uz vienu vakaru. Policija izdzenā tusētājus.
  • Domnieks Kossovičs aizbarikādējas guļamistabā.
  •  Iluzioniste Paļčevska pēc vīra nāves uzraksta mīlas romānu.
Privātā Dzīve nr49

1 komentārs

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+