Miljonārs Valentīns Kokalis: Dzīvošu vismaz līdz 120 gadiem!

Miljonāru dzīve
Edgars Orlovs
Edgars Orlovs
16. februāris
2 komentāri

Drukāt

Saglabāt

Foto: Ģirts Ozoliņš (F64)
«Medicīnas profesori man saka, ka tagad esmu pusmūžā. Prāts gan man ir kā 25 gadus jaunam puisim, arī uz dullībām šad tad nesas,» 65. jubilejas priekšvakarā savās mājās pie Ēdoles PDz saka miljonārs.

«Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Neiroloģijas klīnikas vadītājs profesors Andrejs Millers un slimnīcas galvenais kardiologs Andrejs Ērglis man teica, ka veselība man esot tāda, ka es mierīgi līdz 120 gadiem varu nodzīvot,» PDz teic Valentīns.

Viņš uzsver, ka pandēmijas dēļ šogad dzimšanas diena īpaši netiks svinēta. «Gan jau sapulcēsimies savas mājsaimniecības ietvaros, iedzersim vīnu, uzēdīsim. Varbūt vēl salūtu uzšaušu gaisā, bet citādi nekādas ambrāžas nebūs.»

Līdz šim apaļās un pusapaļās jubilejas svinētas vērienīgi. «Manās jubilejās bija viss! Domāju, neko tādu nemaz vairs nevarētu izdomāt, lai mani pārsteigtu. Manās jubilejās ir spēlējuši visi daudzmaz vērā ņemamie latviešu mūziķi, arī čigāni un kas tik vēl ne. Kādi tik salūti nav bijuši!» atceras gaviļnieks.

«Liela balle bija, kad svinēju 30 gadus. Tie bija Andropova laiki, kad alkoholu nedrīkstēja lietot. Tolaik strādāju Kuldīgā prokuratūrā par prokurora palīgu. Svinēju Kalnamuižā, kas tagad pieder Seskam un tiek saukta par Piena muižu.

Atceros, Armands Stendzenieks, nu jau nelaiķis, aizmiga, stāvot pie kamīna. Gulēja stāvus.

Toreiz man brālis, kurš strādāja Centrālkomitejā un atbildēja par medniekiem un makšķerniekiem, man uzdāvināja makšķeri…» atmiņās gremdējas Valentīns.

«40 gadus svinēju, kad jau biju lielajā biznesā, strādāju Ventspils naftā. Toreiz bijām Jaunmokās, un bija visi dziedātāji, kādi vien Latvijā tolaik bija. Nu jau viena daļa apmirusi… Galdu klāja Skonto zivju restorāns, kas brauca no Rīgas,» atceras viņš. 

Valentīns, kurš turību ieguva, strādājot Ventspils uzņēmumos kopā ar Aivaru Lembergu un citiem Ventspils varenajiem, tagad seko līdzi, kā norit Ventspils mēra Aivara Lemberga tiesāšana. «Es domāju, ka septiņus gadus viņš ir pelnījis. Prokurors prasīja astoņus, bet domāju, ka pietiks ar septiņiem, jo tiesa jau pārāk ilgi iet, un gan jau to sodu mazliet samazinās. Prognozēju, ka gan jau spriedumu, kuru nolasīs nākamnedēļ, pārsūdzēs, un to tālāk skatīs Augstākajā tiesā,» teic savulaik arī bijušais izmeklētājs Valentīns.

Kuru rīcību Valentīns uzskata par lielāko kļūdu savā biznesā – lasi jaunākajā Privātās Dzīves numurā!

  • Šausmas Dubaijā! Modes dāma Liene Stūraine tuksnesī saķer kovidu.
  • Valentīns Kokalis: Es dzīvošu līdz 120 gadiem. Miljonārs atceras zelta laikus un parāda savu naudas koferīti!
  • Kā dziedātāja Ladybird ASV cīnās par bērnu atgūšanu. «Dzīvoju motelī, un nebiju ēdusi vairākas dienas.»
  • Modele Līva Oliņa iemīlējusies slavenā vācu bobslejistā. Tagad cep viņam pankūciņas.
  • Plastikas ķirurģe Rodke atklāti par laulības šķiršanu. 
  • Ditu Lūriņu grib sodīt par dāvanu tēvam. Policijas redzeslokā nonāk arī citi populāri ļaudis. 
Privātā Dzīve nr07

2 komentāri

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

 

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+