Mārtiņš Sesks pārcēlies uz Rīgu: Liepājā apgrūtinoši bija tas, ka daudzi mani pazīst

Studijas
Evija Kalnbērza
8. oktobris, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: DMITRIJS SUĻŽICS (F64)
Autosportists, bijušā Liepājas mēra Ulda Seska dēls Mārtiņš Sesks šoruden kļuvis par pilna laika studentu un sācis patstāvīgu dzīvi Rīgā.

Pagājušā gada Eiropas čempions autorallijā Mārtiņš Nikijs Sesks nupat nosvinēja divdesmito dzimšanas dienu. Septembra vidū PDz viņu sastapa Rīgā, un Mārtiņš atklāja, ka pārcēlies no Liepājas uz dzīvi galvaspilsētā. Šoruden viņš sāka sabiedrisko attiecību studijas Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolā RISEBA.

«Pabeidzu Liepājas 1. ģimnāziju un biju noguris no nemitīgas autosporta un mācību apvienošanas. Iestājos RISEBA tālmācības programmā, lai studētu biznesa psiholoģiju. Tomēr sapratu, ka ir diezgan grūti sevi piespiest mācīties. Tā kā autosporta aktivitātes lielākoties notiek vasarā, nolēmu pamēģināt, kā tas ir – studēt klātienē,» atzina viņš.  

Vaicāts, kādēļ izvēlējās studēt tieši sabiedriskās attiecības, autosportists sacīja: «Man patīk un interesē komunikācija ar cilvēkiem. Tā ir arī atslodze no sporta. Uzskatu, ka arī sportistam jāprot runāt, uzstāties un komunicēt ar medijiem.»

Ulda Seska dēls ar jauno dzīvi galvaspilsētā ir apmierināts. «Rīgā dzīvoju viens nelielā dzīvoklītī.

Savā ziņā Liepājā nedaudz apgrūtinoši bija tas, ka daudzi mani pazīst.

Rīgā no šādas uzmanības varu paslēpties un būt vienkārši students. Turklāt mani neviens augstskolā neasociē ar autosportistu, bet gan uztver tikai kā kursabiedru,» pauda Mārtiņš Nikijs.

Autosportista draudzene gan palikusi Liepājā. Žanete patlaban studē medicīnu Rīgas Stradiņa universitātes Liepājas filiālē. «Domāja, ar mani kā ar sportistu sadzīvot ir grūti. Divas nedēļas esmu sacensībās, neilgu laiku mājās, tad atkal augstskolā. Būt kopā ilgāk par dažām dienām ir tikpat kā neiespējami. Tāpēc katra mūsu tikšanās ir kā mazi svētki,» neslēpa viņš. Viena no tādām reizēm bija grupas Bi-2 koncerta kopējs apmeklējums Liepājā.

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

 

Noderīgi un interesanti

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs