• Man pat sāka trīcēt rokas: Reiniks atklāti pastāsta par pēkšņajām veselības problēmām

  Veselība
  Zane Piļka- Karaļeviča
  17. maijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Lauris Reiniks.
  Foto: no privātā arhīva
  Lauris Reiniks.
  Mūziķis Lauris Reiniks beidzot atklāti atzīst, kāpēc pērn trīs mēnešus pavadīja Kolumbijā. Turp viņš devās sarežģītā dzīves posmā, un krāšņā valsts palīdzēja atgūt veselību, mieru un prieku.

  «Pirmo reizi dziesmu un klipu veltu kādai konkrētai valstij. Dziesma «Galerijā» ir mana pateicība Kolumbijai un laikam, kuru tur pavadīju. Šī valsts ar savām krāsām, ritmiem un cilvēkiem, kurus tur sastapu, man palīdzēja atkal tikt uz kājām,» par savu jauno hitu, kura klipa filmēšana notika pirms nedēļas, teic žurnālam «Privātā Dzīve» stāsta mūziķis Lauris Reiniks.

  Pērn augustā Reiniks pēkšņi pameta Latviju, darbu televīzijā un citus projektus, lai dotos uz Kolumbiju. Šādam lēmumam bijis gana nopietns iemesls.

  «Pēc pandēmijas man bija ārprātīgi daudz darba, sakrājušies dažādi projekti. Vadīju «Pasaki to skaļi», kur katra raidījuma filmēšana ilgst vairāk nekā trīs stundas un tu gluži kā psihoterapeits sēdi un uzmanīgi klausies. Ikdienā nespēju ar cilvēku norunāt ilgāk par stundu, viņam acīs skatoties, bet tur nācās to darīt. Turklāt parasti filmējām divus raidījumus dienā. Dienas beigās biju emocionāli pārguris, gribējās vienkārši piedzerties, lai no visas šīs informācijas tiktu vaļā,» atzīstas Lauris.

  To gan viņš neesot varējis, jo bija Ričija Rū koncerti, bija jāsacer sacer jaunas dziesmas, jābrauc uz koncertiem Lietuvā, jāvada vairāki pasākumi… «Visi no tevis kaut ko gaida, visiem kaut ko vajag un vajag laikā. Organisms vienā mirkli paziņoja – stop, pietiek!» atminas dziedātājs.

  «Man sākās vēl nebijušas veselības problēmas. Uz sejas parādījās alerģija, šausmīgi sāpēja mugura, sāka niezēt āda uz plaukstām un pēdām, bija sajūta, ka rokas burtiski dursta ar adatām. Un tā bija gan no rītiem, gan vakaros.

  Beigās man pat sāka trīcēt rokas.

  Internetā biju salasījies tik daudz dažādas informācijas par iespējamām slimībām, ka domāju – laiks pasūtīt kapakmeni,» atklāj ir Lauris.

  Kādus tik mediķus Lauris nav apmeklējis, un, kas notika Kolumbijā, uzziniet jaunākajā žurnāla «Privātā Dzīve» numurā!

  • Lauris Reiniks: «Es domāju, ka miršu.» Atklāti par pēkšņajām veselības problēmām.  
  • Imants Kalniņš bijusī sieva vairs neklusē: alkohols, nodevība un meli.
  • Salmiņa un Valdnieks atkal kopā. Karsti jaunumi.
  • Prezidenta kandidātes Elīnas Pinto ģimenes noslēpumi. Kas viņa ir?
  • Mārtiņš Egliens atgriezies no klīnikas Vācijā un pirmo reizi iziet sabiedrībā. 
  • Andris Ērglis plosās dīķī. Pārsit visus rekordus. 
  Privātā Dzīve nr20

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē