• Magone avīzē ievietos iepazīšanās sludinājumu: Kādam vīrietim ir jābūt arī man!

    Iepazīšanās
    Santa.lv
    Santa.lv
    31. maijs
    Komentēt

    Drukāt

    Saglabāt

    Foto: Kadrs no video
    Magonei apnicis būt vienai. Viņa dodas uz vietējās avīzes redakciju, kur iesniegs iepazīšanās sludinājumu. Līdz šim iepazīšanās mēģinājumi esot bijuši neveiksmīgi, jo vīrieši izdzirdot vārdu – Magone, metoties bailēs bēgt.

    Šova «Slavenības. Bez filtra» zvaigzne Magone Liedeskalna šī gada sākumā paziņoja, ka oficiāli ir izšķīrusies no sava bijušā vīra, lietuvieša Žaņa. Kopš attiecību pārtraukšanas ir pagājis pusgads. Tagad sieviete ir gatava no jauna iemīlēties.

    «Kādam ir jābūt arī man! Nevar tā būt, ka mūžs uz zemes būs jāpavada vienai. Vai tiešām es neesmu pelnījusi savu īsto cilvēku?»

    Sieviete jau savu laimi ir meklējusi populārajā iepazīšanās platformā «Tinder», bet tā neesot viņai patikusi, tāpēc laimi meklēs caur iepazīšanās sludinājumu vietējā avīzē.

    Kā Magonei veicās ar sludinājumu un kāda līdz šim viņai bijusi pieredze ar mīlestības meklējumiem – skaties video!

    Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
     

    Veselība

    Vairāk

    Receptes

    Vairāk

    Privātā Dzīve

    Vairāk

    Ieva

    Vairāk

    Mans Mazais

    Vairāk

    Māja un Dārzs

    Vairāk

    Auto

    Vairāk

    Daba un Dzīvnieki

    Vairāk

    Klubs

    Vairāk

    Abonē