Liene Skulme: «Abi brīnāmies, ka mūsu vecumā – faktiski pusmūžā – var atnākt tik liela mīlestība»

Tas ir tik savādi, kad tava dzīve un tavas jūtas kļūst par realitātes šovu pārējiem. Ar LIENES SKULMES un Andra Kiviča attiecībām tā ir noticis. Liene uz interviju atnāk sanervozējusies, viņai mazliet trīc rokas. Un šķiet tik ļoti iemīlējusies.
Slavenības
Aiva Kanepone
6. februāris

Saglabāt

Liene Skulme un Andris Kivičs ar savu attiecību stāstu pirms kāda laika nokļuva sabiedrības uzmanības epicentrā. Netrūka uzbrukumu, aizstāvības, izmisuma, ironijas, pārliecības un uzdrīkstēšanās. Abiem vairāku ilgu un īstu attiecību pieredze aiz muguras. Kā Liene, trīs bērnu mamma, jūtas tam visam pa vidu? Vai viņa tic vīrietim, kuram ir vismaz četri lielo mīlu stāsti?

"Mēs abi brīnāmies, ka mūsu vecumā – faktiski pusmūžā – var atnākt tik liela mīlestība. Man ir jau 38 gadi. Un es nezināju, ka vispār var justies tik labi kā ar šo vīrieti. Ļoti skaistas jūtas. Tas prasa arī ļoti daudz enerģijas, gribas visu laiku būt kopā," par savu tagadējo dzīvi stāsta Liene. Es aizgāju no darba, jo tās uzmanības mums ir pārāk daudz. Tik daudziem par mums ir savs viedoklis, ka gribas norobežoties no tā. Citādi visu laiku pašai par sevi jālasa, jo es strādāju interneta portālā. Mūsu attiecības patiesībā ne uz vienu citu neattiecas, bet tās tiek iztirzātas tā, it kā mēs būtu kādi filmu varoņi. Ir arī daudz cilvēku, kas priecājas par mums. Bet tie komentāri! Cilvēki nedzīvo savu dzīvi. Es domāju, ka ar viņiem vienkārši nekas tāds nav noticis. Tāpēc viņi arī to apspriež."

Gribu uzrakstīt grāmatu par savu dzīvi. Esmu izgājusi cauri tādām attiecību peripetijām! Man ar savu pieredzi gribētos palīdzēt citām.

Mīlestība pie viņiem atnākusi strauji un pamatīgi. "Andris aizbrauca uz ārzemēm – un man kļuva pilnīgi skaidrs, ka es nevaru bez tā cilvēka. Viņš man ir visur. Arī tagad – mēs runājam, un es visu laiku domāju par viņu. Pat ēst lāgā neko negribas. Pārtiekam viens no otra," viņa saka. "Kad viņš bija prom ārzemēs, tas bija tik drausmīgi grūti, ka nomirt var. Tu dari ikdienas lietas, bet tur nemaz neesi. Tas otrs tā ieaudzis sirdī."

"Ja tālāk par nākotni, tad – es gribētu rakstīt grāmatas," saka Liene. "Mans tētis ir rakstnieks, viņam iznākušas divas grāmatiņas – varbūt man tas ir iedzimts? Skolā biju teicamniece, man patika rakstīt domrakstus. Gribu uzrakstīt grāmatu par savu dzīvi. Esmu izgājusi cauri tādām attiecību peripetijām! Man ar savu pieredzi gribētos palīdzēt citām. Es zinu, kā ir, kad dzīvē ir ļoti grūti, un kā ir nenolaist rokas un iet tālāk."

Vienkārši šādu izjūtu man nav bijis nekad. Pagātne ir pagātne. Es pat neanalizēju, es tikai saprotu – man mīlestība ir tagad, beidzot! Man Andris ir visa pasaule. Mēs viens otrā dzīvojam. Pirmo reizi mūžā man ir tā, ka divi cilvēki nevar dzīvot viens bez otra. Andris iziet no mājas uz stundiņu – un man žņaudz sirdi! Viņš ir mans gaiss.

Visu interviju ar Lieni Skulmi lasiet jaunākajā žurnāla IEVA numurā!

Izlasi arī:

Mīlestība iedvesmo. Liene Skulme muzicēs kopā ar Andri Kiviču!

Madara Kiviča atmasko Andra Kiviča nekrietnos melus un izstāsta visu par sānsoli

Novērtē rakstu

1 komentārs

Guna Guna
Izlasot rakstu visvairāk izbrīnīja atbilde par izglītību. Visu cieņu, bet tā arī nesapratu kāda īsti tā Lienei ir (ja vispār ir kāda pabeigta). Pati personīgi arī esmu mācījusies angļu filologos. Gadu. Nepabeidzu. Taču man nekad nav ienācis prātā to uzskaitīt pie savām PABEIGTĀM izglītībām. Tātad tādas nav. Žēl, ka žurnāliste nepavaicāja tieši, iekļaujot vārdu “pabeigta”.

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Ievas Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

Auto Bild

Ievas Māja

Ievas Receptes

Ievas Dārzs