• Pēc soctīklos izplatītā video, kur jaunietis ņirgājas par sirmgalvi, policija aiztur iespējamo vainīgo

  Kriminālziņas
  Santa.lv
  Santa.lv
  5. novembris, 2019
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Shutterstock
  Saistībā ar video, kurš tika izplatīts sociālajos tīklos, kur jaunietis vardarbīgi piekauj un aplej ar verdošu ūdeni sirmgalvi, iespējami vainīgā persona tika aizturēta tajā pašā dienā. Jaunietim tiks lemts par drošības līdzekļa piemērošanu.

  Pirmdien, 4. novembrī, pulksten 9:35 tika saņemta informācija par to, ka Vecpiebalgas novadā, kādā īpašumā, nenoskaidrota persona nodarījusi miesas bojājumus sirmgalvim, uzlejot verdošu ūdeni. Cietušais vīrietis ar vairāku ķermeņu daļu apdegumiem nogādāts medicīnas iestādē.

  Neatliekamo meklēšanas darbību rezultātā aizdomās turētais  2000.gadā dzimušais jaunietis uz karstām pēdām tika aizturēts Vecpiebalgā. Jāpiebilst, ka minētais jaunietis iepriekš nav nokļuvis policijas redzeslokā.

  Par minētā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu, uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 125. panta 1. daļas paredzētām noziedzīga nodarījuma pazīmēm, taču kvalifikācija izmeklēšanas laikā var arī mainīties.

  Notikušā apstākļi, tostarp motīvi, tiks skaidroti izmeklēšanas gaitā. Plašāki komentāri izmeklēšanas interesēs netiks sniegti.

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+