Krievijā tiesā atzītu krievu vēsturnieku, kurš nogalinājis mīļāko un sadalījis viņu gabalos

Kriminālziņas
Santa.lv
Santa.lv
9. jūnijs
1 komentārs

Drukāt

Saglabāt

Oļegs Sokolovs
Foto: Irina Jefremova
Oļegs Sokolovs
Krievijā tiesas priekšā stājies atzīts vēsturnieks Oļegs Sokolovs, kuram tiek inkriminēta viņa draudzenes nogalināšana un līķa sadalīšana gabalos, vēsta aģentūra AFP.

Sokolovs, kuru 2003. gadā Francijā apbalvoja ar Goda leģiona ordeni, tika arestēts pērn aizdomās par slepkavību, kad dzērumā tika izvilkts no Moikas upes Sanktpēterburgā ar mugursomu, kurā atradās sievietes rokas.

Pagājušā gada novembrī 63 gadus vecais vēsturnieks atzinās nodarītajā, ka esot nogalinājis savu 24 gadus veco bijušo studenti un mīļāko Anastasiju Ješčenko, un viņas līķi sadalījis. Vēlāk policija viņa mājā atrada sievietes mirstīgās atliekas bez galvas un asiņainu zāģi. Pēc nozieguma pierādījumu likvidēšanas vēsturnieks esot gribējis izdarīt pašnāvību Pētera un Pāvila cietoksnī, tērpies Napoleona kostīmā.

Sokolovs sākotnēji mēģināja vainu novirzīt uz Ješčenko, ar kuru dzīvojis kopā vairākus gadus, apgalvojot, ka sieviete bijusi tā, kas strīda karstumā uzbrukusi viņam ar nazi.

Oļegs Sokolovs bija pasniedzējs un Vēstures fakultātes docents Sanktpēterburgas Valsts universitātē, kuru savulaik absolvējis pašreizējais Krievijas prezidents Vladimirs Putins, un viņam esot bijuši sakari ar augstu stāvošām amatpersonām. Viņš pasniedzis vēsturi arī Sorbonnas universitātē un sarakstījis vairākas grāmatas par Napoleonu Bonapartu. Kā attiecigā laika pārzinātājs Sokolovs konsultējis arī vairāku filmu veidotājus.

Lasi citur

1 komentārs

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Noderīgi un interesanti

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs

Santa+