Koku horoskops. Novembris

Horoskopi
Liena Britāne
Liena Britāne
1. novembris
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Freepik
Koki esot saistīti ar kosmiskiem spēkiem un tāpēc arī ar cilvēku likteņiem. Vērtējot planētu ietekmi, katram zodiaka apļa periodam ir izvēlēts savs koks – aizbildnis ar savu pozitīvo starojumu.

SMILTSĒRKŠĶIS

  • 1.–10. novembris

Pixabay
Pixabay

Šai laikā dzimušie ir inteliģenti un radoši cilvēki. Viņu šarms tīkams apkārtējiem, tāpēc daudzi tiecas pēc novembra sākumā dzimušo klātbūtnes, labprāt atsaucas ikvienam viņu aicinājumam un kopā ir gatavi doties pat pretī nezināmajam.

Smiltsērkšķim patīk citu radītā rosība un kņada ap viņiem, jo viņi labprāt citus pakomandē. Pašiem pakļauties gan viņiem netīk – ja nu gadās nokļūt tādā situācijā, Smiltsērkšķis stāsies pretī ar visiem zobiem un nagiem, un tā atdzims šo ļaužu dumpinieciskais gars. Viņi sūdzēsies, protestēs un pamazām zaudēs savu spēku, pat riskējot nonākt divdomīgā situācijā. Lai racionālāk izmantotu dabas doto talantu, Smiltsērkšķiem jāmācās pieņemt apkārt dzīvojošo cilvēku raksturu dažādība.

Vislabāk darboties profesijās, kur nav jāpakļaujas citiem, kur var strādāt brīvā grafikā.

Tad Smiltsērkšķis būs laimīgs, smaidīgs un spēs pozitīvi iespaidot citus. Komplimenti un uzslavas no citiem tiek gaidīti katru dienu. Savu vidi šie cilvēki veido košu, dārzā stāda daudz dekoratīvo krūmu un koku.       

KORINTE

  • 11.–20. novembris

Labsirdīgie un uzticīgie novembra vidū dzimušie cilvēki ir harismātiski un prot citiem dāvāt labu garastāvokli ar savu klātbūtni vien. Viņi spēj iejusties pat skumjo un apbēdināto kompānijā, lai ar savu humoru liktu citiem pasmaidīt.

Tikpat labi Korintes iejūtas bravurīgu jautrīšu vidū, ar saviem stāstiem liekot apjaust, ka pasaule ir daudz plašāka un aiz horizonta paveras jauni apvāršņi. Tiem, kuri iekrituši bedrē, Korinte vienmēr pasniegs palīdzīgu roku, bet tiem, kas lido gaisa balonā, pametīs atsvaru, lai izdotos atcerēties par ikdienas darbiem, kas noteikti jāpaveic. Cenšoties palīdzēt labi justies citiem, reizumis Korintes aizmirst par sevi, tāpēc ne vienmēr realizē lielus mērķus.

Labā intuīcija un organizatora talants ļauj Korintēm rīkot krāsainus un spožus pasākumus lielām ļaužu masām.

Labprāt piedalās arī citu organizētās aktivitātēs, daudz ceļo, jo vēlas izbaudīt visu dabas parādību radīto spožumu un postu. Savu īsto otro pusi visbiežāk atrod agri, taču tālākos piedzīvojumos mēdz doties arī vienatnē, priecājoties, ka mājās gaida mīloša un uzticīga sirds.

KADIĶIS (PAEGLIS)

  • 21.–30. novembris

Pixabay
Pixabay

Šie sabiedriskie un daudzpusīgie cilvēki gan pret sevi, gan citiem ir ļoti prasīgi. Pret draugiem ir atvērti, arvien uzticami, lieki nepļāpā, taču īstu draugu nav daudz. Kadiķi pārliecināti, ka dzimuši, lai nepārtraukti paplašinātu savu redzesloku, tāpēc labprāt ceļo un tver informāciju, kur vien tā atrodama.

Viņu mājās ir plaša bibliotēka, viņi pārzina visus interneta resursus un ziņu avotus.

Kadiķi, kā īsteni dabas mīļotāji, labprāt dodas garos pārgājienos pa mežu takām, laivošanai izvēlas krāčainas upes, bet makšķerēšanai – visnepieejamākās vietas. Kadiķi ir arī praktiski cilvēki, labi pārzina dabas dziedniecības metodes. Savā dārzā viņi labprāt audzē ekoloģisku pārtiku. Mēdz eksperimentēt, lai gan eksperimenti ne vienmēr vainagojas panākumiem.

Vislabprātāk strādā vienatnē un klusumā. Sastopoties ar grūtībām, Kadiķos pamostas cīņasspars, viņi var rīkoties arī riskanti un impulsīvi, tā nodarot pāri tuvākajiem. Periodiski Kadiķi var kļūt ļoti romantiski, savas emocijas izpaužot pat dzejā, gleznās vai neparastu dabas objektu fotogrāfijās.     

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+