• Šobrīd

  weather img

  Rīga +3°C Mākoņains, A/DA vējš, 2.06 m/s

  IZPROT TAVAS SĀPES

  Kļaviņa par attiecībām ar turku: Es saprotu, ar ko tie citas mentalitātes vīrieši «paņem»

  Iepazīšanās internetā
  Gita Vīksne
  26. februāris, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: NO IZDEVNIECĪBAS ŽURNĀLS SANTA ARHĪVA
  Jaunā Rīgas teātra aktrise pandēmijā nodevusies virtuālām attiecībām ar vīrieti no Turcijas.

  Sandra Kļaviņa intervijā žurnālam Annas Psiholoģija vaļsirdīgi atzinās – viņas sirds atkal esot brīva, un aktrise ļāvusies romantiskam piedzīvojumam.

  «Ir kaut kas, kas man pašai ir jauna pieredze, un to atnesis tieši šis dīvainais laiks. (..) Tā manā virtuālajā dzīvē ienāca kāds cilvēks no otras pasaules malas, no Turcijas, un man ir ārkārtīgi interesanti ar viņu runāt, jo viņš ir ne vien citas tautības un kultūras, bet arī citas ticības cilvēks,» atklāj Sandra. Ar turku viņa sarunājoties gan par filmām, gan par aktieriem un mūziku.

  «Lēnā garā iepazīstam viens otra pasauli. Izrādās, starp dažādām pasaulēm un kultūras mantojumiem var izveidoties saikne, ja esi atvērts, un man ir interesanti novērtēt savus uzskatus un, jā, arī savus aizspriedumus,» teic Kļaviņa. Viņa atminas reizi, kad viesojusies turīgu musulmaņu rajonā Briselē un gaisā jutusi spēcīgu, agresīvu enerģiju. Komunikācija ar vīrieti no Turcijas dāvājot citādus iespaidus.

  «Varbūt skanēs jocīgi, bet es arī saprotu, ar ko tie citas mentalitātes vīrieši paņem. Protams, mums arī ir forši vīrieši, bet vēsture, karš, audzināšana, demogrāfija – viss ir atstājis iespaidu. Daudziem raksturīgs skopums emocijās un izteicienos – jūtas varbūt ir un daudz, taču tās netiek izrādītas. Bet sievietei to vajag – to sievišķīgo sajūtu, ka esi karaliene. Un tur nemaz nevajag ne satikties, ne kaut ko plānot. Nemaz nevajag to klātbūtni. Pietiek, ka ir tāds pasaulē, kas tev tā raksta,» uzskata Kļaviņa.

  «Nē, nē, romāns tas nav, galīgi ne. Bet man šobrīd pietiek ar to, ko sniedz šis vīrietis. Tā tas emocionālais lauks tiek skaisti aizpildīts,» atklāta ir Sandra.

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+