Kāpēc Ēķa sieva par vardarbību iepriekšējā laulībā klusēja vairākus gadus?

Sekss un attiecības
Zane Piļka-Karaļeviča
9. marts, 2020
1 komentārs

Drukāt

Saglabāt

Pagājušajā nedēļā grafikas dizainere, producenta Andreja Ēķa sieva televīzijā atklāja, ka iepriekšējā laulībā ar slavenu saksofonistu cietusi no vardarbības. Šis paziņojums, kuram viņa saņēmās daudzus gadus pēc notikušā, izraisīja skaļu rezonansi.

Bija pienācis īstais laiks

Sievietes, kas cietušas no vardarbības ģimenē, ne vienmēr rod sevī spēku atklāti runāt par piedzīvotajām šausmām. Īpaši grūti to darīt ir sabiedrībā populāriem cilvēkiem. Grafikas dizainere un Latvijas Kultūras koledžas dizaina un modes virziena vadītāja Daina Gāga-Ēķe nolēma neklusēt. Pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica publicēja viņas pieredzes stāstu par piedzīvoto laikā, kad Daina bija precējusies ar saksofonistu Arti Gāgu.

«Pēc pirmās reizes, kad vīrs man iesita, es skaidri pateicu, ka tas man nav pieņemams un nepatīk. Kopš tās dienas centos šo problēmu risināt, bet no vīra aizgāju tikai pēc vairākiem gadiem. Visu šo laiku tas turpinājās. Katru reizi, kad es vai kāds cits viņam nedarīja pa prātam, viņš mani sodīja,» stāstīja Daina.

«Tas notika regulāri – bļaušana, sišana, grūstīšana, spļaušana, tā viņš pret mani izrādīja savas emocijas. To nav iespējams apvienot ar bērnu audzināšanu vai savas personības attīstīšanu.»

Dainas atklātība daudzām sievietēm kalpoja kā iedrošinājums neklusēt un sociālajos tīklos Gāga-Ēķe saņēma simtiem pateicības vārdu.

Uz PDz jautājumu, kāpēc nolēma par to publiski runāt tikai tagad, kad kopš laulības šķiršanas ar saksofonistu pagājuši vairāki gadi, Daina atbild: «Agrāk nebiju tam gatava. Domāju, jārunā tad, kad esi ticis ar to visu galā, kad vari uz notikušo paraudzīties ar vēsu prātu. Man vajadzēja laiku, lai spētu uz savām tā laika attiecībām paskatīties no attāluma, novērtēt tās, izdarīt secinājumus un dot padomus citiem. Kad esi tikko izrāvies no vardarbīgām attiecībām, vienīgais, kas tevī virmo, ir emocijas.»

Ko par šo situāciju domā Dainas vīrs Andrejs Ēķis? Kā bijušās attiecības komentē saksofonists Artis Gāga? Lasi jaunākajā Privātās Dzīves numurā!

  • Estrādes karaliene Margarita Vilcāne zaudējusi mīļoto vīru.
  • Kāpēc Ēķa sieva par vardarbību klusēja teju 10 gadus? Beidzot izstāsta, kāpēc izšķīrās no slavenā saksofonista.
  • Vainšteins apņēmis 18 gadu jaunāku sievu. Bijušais riteņbraucējs jau auklē mazuli!
  • Negaidīti! Rokeris Alex tagad strādā slimnīcā.
  • Lindai Mūrniecei jaunas attiecības. Iziet sabiedrībā, rokās sadevušies.
  • Reperis Prusax – tīņu elks un vecāku bieds! Atklāti par rupjībām, narkotikām un greznu dzīvi.
  • Uzzini, kā Liene Šomase pievilina naudu un laimi. Talkā nāk zirnekļi!
  • Latviešu šamanis Puriņš atklāj "Ekstrasensu cīņu" aizkulises.
Privātā Dzīve nr10

1 komentārs

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+