• Kalvīši pēkšņi sadala mantu! Visi nekustamie īpašumi tiek sievai

  Īpašums
  Gita Vīksne
  13. jūlijs, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Aigars un Kristīne Kalvīši.
  Foto: F64
  Aigars un Kristīne Kalvīši.
  Lai arī AS «Latvijas gāze» valdes priekšsēdētājs Aigars Kalvītis ar sievu Kristīni ir precējušies jau 31 gadu, pēkšņi viņi noslēguši laulāto mantisko attiecību līgumu par visas mantas šķirtību.

  «Nu, nē taču – mēs nešķiramies!» sarunā ar žurnālu «Privātā Dzīve» sacījis ekspremjers «Latvijas gāzes» valdes priekšsēdētājs un Latvijas Hokeja federācijas prezidents Aigars Kalvītis. Vaicāts, kāpēc radusies doma pēkšņi dalīt mantu, ekspremjers bija lakonisks: «Par šo nekādu komentāru nebūs!»

  Jūnija pēdējā dienā viņš ar sievu Kristīni Kalvīti noslēdzis laulāto mantisko attiecību līgumu par visas mantas šķirtību. Kā vēsta «Lursoft» datu bāzē pieejamā informācija, Kalvītei tagad pieder četri nekustamie īpašumi Rīgā.

  Vienu īpašumu Kalvīte iegādājusies 2005. gadā par 30 000 latu, otru – 2010. gadā par 23 000 latu. Savukārt Kalvītis pirms nepilniem diviem gadiem par 137 000 eiro bija nopircis dzīvoklī Rīgā. Tajā pašā ēkā viņam pieder arī pazemes autostāvvieta, kas nu viss tagad nonācis sievas Kristīnes īpašumā.

  Aigars un Kristīne Kalvīši šā gada 23. novembrī svinēs vara kāzas – kāzu 32. gadadienu. Abi ir vecāki trim dēliem – Kārlim, Rūdolfam un Robertam.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē