Jauno Rīgas teātri pārvērš par kino paviljonu — ja nav izrāžu, būs seriāls!

Izklaide
Gita Vīksne
8. jūlijs
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Kadrs no LTV video
Jaunā Rīgas teātra aktieri rada jaunu TV seriālu Aģentūra, kurš tiks demonstrēts jau šoruden.

«Telpas, kurās līdz šim cilvēki skatījās Jaunā Rīgas teātra izrādes, šobrīd pārvērstas par kino paviljonu. Šeit tiek filmēts jauns TV seriāls Aģentūra,» PDz atklāj Jaunā Rīgas teātra reklāmas un sabiedrisko attiecību speciāliste Inga Liepiņa. Seriāla scenārija autori ir režisors Alvis Hermanis un rakstnieks Jānis Joņevs. Notikumi risināsies kādas Rīgas reklāmu aģentūras darbinieku un viņu līdzcilvēku dzīvē. Stāsts būs par pasauli, kura pēkšņi mainās, kā arī par mūžīgo vēlmi manipulēt ar citiem cilvēkiem.

«Seriāla filmēšanā, kas plānota visu vasaru, piedalās visi Jaunā Rīgas teātra trupas aktieri, kā arī Jaunā Rīgas teātra studijas audzēkņi. Pirmās sērijas pie skatītājiem nonāks rudenī. Šobrīd notiek pārrunas ar vairākām televīzijām,» atklāj Inga un piebilst – seriālu, iespējams, varēs vērot arī kādā no Jaunā Rīgas teātra interneta platformām.

«Darbība norisinās tagadnē – pandēmijas laikā un tajā apvienots psiholoģiskais trilleris un detektīvs,» ieskicē Inga. «Šobrīd visus spēkus veltām seriāla filmēšanai, tāpēc teātra izrādes neplānojam. Cilvēku skaits, kuram varam nodrošināt klātienes izrādes ar divu metru distanci, ir tik niecīgs, ka esam nolēmuši gaidīt, kad šie ierobežojumi tiks atcelti.»

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

 

Privātā Dzīve

Vairāk

Receptes

Vairāk

Veselība

Vairāk

Ieva

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+