VIDEO: Grupa Inokentijs Mārpls piesaka jaunāko kompozīciju no izlases Skalbe. Dzirnavās

Mūzika
Santa.lv
Santa.lv
2. oktobris, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Dita Bērziņa, RDMV
“Tumsas aizsegā / Tumsas aizsegā / No melnas nakts Ir ausis rīts…” Smagā pankroka muzikālā apvienība Inokentijs Mārpls piedāvā klausītājiem savu interpretāciju par pasaku meistara Kārļa Skalbes pasaku Kaķīša dzirnavas, iepazīstinot ar trešo kompozīciju no muzikālas izlases Skalbe. Dzirnavās, ko šī gada rudens nogalē klajā laidīs NABA MUSIC/MELO RECORDS.

Svinot Latvijas simtgadi un pasaku meistara Kārļa Skalbes 140. jubileju, Radio NABA aicina ikvienu savos prātos atdzīvināt izteiksmīgos un drosmīgos pasaku tēlus, kas mājo šajās pasakās. Skalbe. Dzirnavās centrālais iedvesmas avots ir pasaka Kaķīša dzirnavas, tās tekstu dziesminieks un dzejnieks Imants Daksis ir pārlicis dzejā un caur dažādu noskaņu poētiskiem slāņiem izved mūs caur vienotu stāstu. Šim stāstam muzikālās interpretācijas radījuši trīspadsmit pašmāju mākslinieki.

Jauno mūzikas un mākslas albumu veido: dzejnieks un mūziķis Imants Daksis un grupa The Bubble Gum expLOTION, Evija Vēbere, Plenērs, Inokentijs Mārpls, Dzelzs vilks, Elizabete Balčus, Difūzija, Baložu Pilni Pagalmi, Gas of Latvia, Zig Zag, Oranžās brīvdienas un MNTHA. Vizuālo stāstu izstāsta jaunās mākslinieces no Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas Reklāmas dizaina izglītības programmas 2. kursa un pedagoģe Klāra Grundšteine, animācijas un video salikumu veido – Valters Mednieks.

Muzikālā izlase tiek īstenota ar Valsts kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas Latvijai – 100 atbalstu.

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Noderīgi un interesanti

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs

Santa+