Ko tu zini par Krāslavu, Valmieru un Saldu? Latvijā radīta aizraujoša pilsētu spēle Pilsētas ABC

Izklaide
Santa.lv
Santa.lv
1. jūlijs
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Valters Grivins, Flickr.com
Latvijā radīta aizraujoša tiešsaistes spēle Pilsētas ABC, ko var spēlēt ikviens – gan tie, kuri izmanto vasaru, lai apceļotu Latviju, gan arī pilsētās dzīvojošie, lai pārbaudītu, cik labi pazīst savu pilsētu.

Spēlē, ko izveidojis Latvijas Drošāka interneta centrs Drossinternets.lv sadarbībā ar brīvprātīgajiem Drošāka interneta vēstnešiem, ir doti 33 patiesi un nepatiesi apgalvojumi par pilsētu, un spēlētāja uzdevums ir izvērtēt šos apgalvojumus. Šobrīd spēlē ir pieejami fakti par 12 Latvijas pilsētām. Šobrīd spēlē ir sagatavoti jautājumi par 12 Latvijas pilsētām: Krāslavu, Iecavu, Balviem, Talsiem, Ventspili, Liepāju, Valmieru, Bausku, Daugavpili, Rēzekni, Saldu un Kuldīgu. 30 labākie faktu izvērtētāji saņems balvas.

“Mūsu mērķis bija radīt ikvienam Latvijas iedzīvotājam brīvi pieejamu, kvalitatīvu, viegli saprotamu un ērti izmantojamu pilsētas spēli. To spēlējot, ikviens var uzzināt daudz interesantu faktu par dažādām pilsētām, kas noderēs, gan tās apceļojot, gan labāk iepazīstot savu pilsētu. Turklāt spēle ir lielisks rīks, lai attīstītu spēlētāju kritisko domāšanu un informācijas pratību,” skaidro Drossinternets.lv vadītāja Maija Katkovska.

Pilsētas ABC ideju izstrādāja un saturu veidoja Drossinternets.lv un Drošāka interneta vēstneši, kas ikdienā ir pedagogi, bibliotekāri un jauniešu centru darbinieki, bet savu iespēju robežās palīdz Drossinternets.lv izglītot bērnus un jauniešus par drošu, atbildīgu un jēgpilnu interneta lietošanu.

Drossinternets.lv aicina spēlēt Pilsētas ABC līdz š. g. 29. septembrim. Starp visiem pareizo atbilžu iesniedzējiem 30. septembrī tiks izlozēti 30 balvu saņēmēji.

Spēle pieejama:  https://drossinternets.lv/lv/info/pilsetu-spele

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

 

Privātā Dzīve

Vairāk

Receptes

Vairāk

Veselība

Vairāk

Ieva

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+