• Šobrīd

  weather img

  Rīga +19°C Skaidrs, Z vējš, 0 m/s

  UZVARI CĪŅĀ AR BLAUGZNĀM

  Horoskops Viņai un Viņam no 22.02. līdz 28.02.

  Horoskopi
  Privātā dzīve
  Privātā dzīve
  22. februāris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Pixabay
  Šonedēļ notiks lielo ieceru detalizēta un reālistiska plāna izstrāde, kas ar katru nākamo nedēļas dienu kļūs aizvien uzskatāmāka

  Pilnmēness ietekme jau ir norimusi, izteiktāka būs maigi plūstošā ļaušanās enerģija. Gaisā virmos stipras ilgas pēc kā tāla un nezināma, kas var gan pacelt spārnos, gan ieraut maldu un atkarību labirintos. Tās palīdzēs rast iedvesmu un radīs dabisku vēlmi pievērsties labdarībai.

  Pastiprināsies mūzikas, mākslas un garīgo aspektu uztvere, arī intuīcija. Tāpat būs vēlme piedzīvot izmainītus apziņas stāvokļus, var pastiprināties atkarības un līdzatkarības, arī pārmērīga aizraušanās ar virtuālo pasauli.

  Šonedēļ notiks lielo ieceru detalizēta un reālistiska plāna izstrāde, kas ar katru nākamo nedēļas dienu kļūs aizvien uzskatāmāka. Otrkārt, pāreja mīlestības, kaisles un radošuma jomā, kur galvenās tendences varēs novērot jau 27. februārī.

  Pāri visam būs smalki intuitīvas un maigas enerģijas, kas vedinās vairāk pievērsties iekšējai pasaulei, pieņemoši reaģēt uz apkārtējās pasaules notikumiem. Īstais laiks visām jūtīgajām mākslinieku dvēselītēm, bet pārējiem – lai drosmīgi izietu ārpus ierastajiem rāmjiem un priekšstatiem.

  Atbildīgi par sevi, savu dzīvi un tās piepildījumu esat tikai jūs paši.

  Horoskopi:

  Nākamā lapa

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
  Nākamais: Auns
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+