• Šobrīd

  weather img

  Rīga +8°C

  Kurā dienā zvaigznes tev sola veiksmi? Horoskops no 11. līdz 17. aprīlim

  Horoskopi
  11. aprīlis, 2019
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Shutterstock
  Astroloģisko prognozi nākamajām septiņām dienām iesaka astroloģe RITA MUIŽNIECE.

  Auns 

  *** Turpināsies dinamiska un rosīga dzīve. Brīvdienās aicināsi ciemiņus, satiksies ar sen neredzētiem un emocionāli tuviem ļaudīm. Saglabā optimismu, neļaujies smagām domām.

  ** Tā, kā viss notika līdz šim, visticamāk, vairs nesanāks, un šī nedēļa to skaidri parādīs. Vēl gan nebūs īsti skaidrs, kā rīkoties tālāk. Pārmaiņu laiks var būt sarežģīts, taču rezultāts būs baudāms.

  *** Mīlestībai un attiecībām veltīsi gana daudz uzmanības. Esošās attiecībās velti vairāk vērības partnera vēlmēm. Brīvajām šī nedēļa būs kā pārsteidzoši košs pavasara pirmais tauriņš.

  Veiksmīgs 14. un 15. aprīlis.

  Vērsis

  *** Ņem vērā, ka mums katram ir savs viedoklis un sev tīkamākais rīcības modelis, tāpēc nemēģini par katru cenu pierādīt savu taisnību. Brīvdienas pavadi mīļu cilvēku kompānijā.

  ** Gribēsi atbilstoši savam plānam doties uz priekšu pa cieti nodefinētas rīcības ceļu, taču tas būs grūti, jo svarīgāks allaž izrādīsies kas iepriekš neplānots. Būs jāpielāgojas apstākļiem.

  *** Brīvajām šī nedēļa gaidāma īpaši jaudīga un veiksmīga. Būsi komplimentu un piedāvājumu virpulī – atliks vien izvēlēties sirdij tīkamāko. Ģimeniskajām jāmēģina rast attiecībās vairāk sajūsmas.

  Veiksmīgs 16. un 17. aprīlis.

  Dvīņi

  *** Veiksmīga un notikumiem piesātināta nedēļa. Sastapsies ar situācijām, kas mudinās pieņemt neparastus lēmumus, rīkoties atšķirīgi nekā citkārt. Liela nozīme būs cilvēkiem, ar kuriem ej kopīgu ceļu, uz kuriem paļaujies.

  ** Darba jomā būtiskākā būs komunikācija. Varbūt nāksies uzklausīt arī nepatīkamus viedokļus, kas var aizskart tavu pašapziņu, tomēr arī tajos ir jāieklausās, jālūko risināt saprātīgu dialogu.

  *** Labvēlīgs laiks attiecību pilnveidošanai, harmonizēšanai un arī to uzsākšanai. Būs viegli uzrunāt cilvēkus, satuvināties un izrunāt būtiskas lietas.

  Veiksmīgs 14. un 15. aprīlis.

  Vēzis

  ** Ikdienas temps paātrināsies, būs jārīkojas strauji, jābūt izlēmīgai. Jaunās nedēļas sākumā iespējamas situācijas, kad nezināsi, kā rīkoties, turklāt nebūs arī, kam palūgt padomu.

  *** Kolēģi un sabiedrotie vairāk nekā līdz šim skatīsies tavos darbos un klausīsies tavos vārdos. Visam tam, ko pēdējā laikā esi sasolījusi, tagad jābūt izpildītam. Jāmet kautrība pie malas, jācīnās par sevi.

  *** Ja kāda notikuma, procesa vai savienības nostiprināšanas stāstā esi pavisam nelielu soli līdz pilnībai, šis ir īstais laiks, kad rīkoties. Velti vairāk laika un uzmanības bērniem!

  Veiksmīgs 11., 12. un 13. aprīlis.

  Lauva

  *** Tevī modīsies cīnītājas un uzvarētājas gars. Sāksi plānot lielus notikumus, noteiksi sev jaunus mērķus, dienas paskries ātri. Neaizraujies par daudz, atceries sev dāvināt arī mirkli atpūtai.

  *** Būs atklātas diskusijas un labākā risinājuma meklējumi. Izmanto katru iespēju būt notikumu karstākajā punktā, izteikt viedokli. Iespējams, pilnīgi citām acīm ieraudzīsi notiekošo.

  ** Mīļoto gribēsi visu laiku redzēt savā tuvumā, taču tas attiecībās var izraisīt rīvēšanos un pārpratumus. Ja rodas situācijas, kas tev rada kreņķīgas emocijas, vērts no sirds izrunāties.

  Veiksmīgs 14. un 15. aprīlis.

  Jaunava

  *** Emocionāli jutīsies gana labi, būsi apmierināta ar straujo notikumu ritmu, tomēr fiziskā enerģija var krietni samazināties. Jāpadomā, kur, kādos darbos un ikdienas soļos lieki to tērē.

  *** Naudas jautājumā gaidāms gaužām sarežģīts smadzeņu mežģis, būsi ieinteresēta vai pat spiesta meklēt papildu peļņas avotus. Zināšanas tev jau ir, atliek vien pievienot kripatu uzdrīkstēšanās.

  ** Brīvajām var nākties papūlēties, lai izredzētajam pierādītu savu nodomu patiesumu. Svarīgi saprast, vai attiecības, kas veidojas, ir tikai draudzība vai kas vairāk.

  Veiksmīgs 16. un 17. aprīlis.

  Svari

  ** Baudīsi dzīves plūdumu un kaut ko no apkārt notiekošā ar vieglu sirdi varbūt palaidīsi garām. Svarīgākais šonedēļ būs nevis iedziļināties notikumos, bet pamanīt, kādas iespējas un jaunas iepazīšanās tie piedāvā.

  *** Ar lielu aizrautību būsi gatava uzņemties jaunus pienākumus, interesēsies, kas notiek aiz vēl nepārkāptas robežas. Lieliska nedēļa inovatīviem risinājumiem ierastās situācijās.

  *** No tavas attieksmes būs atkarīga partnera rīcība un pašsajūta. Ja esi bijusi pret viņu nevērīga, atrodi iespējas atkal satuvināties, neļauj attālumam starp jums palielināties.

  Veiksmīgs 13. un 17. aprīlis.

  Skorpions

  *** Ja vien atradīsi iespēju kārtīgi atpūsties, jutīsies gluži kā jaunai dzīvei atdzimusi – enerģiska, radoša, priecīga un seksīga. Vari piedzīvot krāšņu emociju gammu, atstājot ikdienas rūpes otrajā plānā.

  *** Lai gan tava uzmanība vairāk būs vērsta uz to pusi, kur pūš pavasara vēji, darbs nepaliks nepadarīts. Rīkosies akurāti, koncentrēsies uz darāmo, tomēr darīsi vien tik, cik nepieciešams.

  *** Aktīva un baudām pārpilna seksuālā dzīve, īpaši jau brīvajām, bet arī attiecībās esošās savu mīlas dzīvi padarīs aizraujošāku ar neparastām idejām un eksperimentiem.

  Veiksmīgs 12. un 13. aprīlis.

  Strēlnieks

  *** Tavi ceļi būs neizdibināmi. Lielu daļu uzmanības veltīsi kādas jaunas idejas īstenošanai, iespējams, šajā procesā iesaistīsi arī ģimeni un draugus.

  *** Spilgti izpaudīsies tavas organizatora dotības un allaž pulsējošā interese pamēģināt kaut ko jaunu – tas pietuvinās kāda sen lolota mērķa sasniegšanai. Nozīmīgie procesi ritēs lēnām, toties rezultāts būs paliekošs.

  ** Tuvie cilvēki var norādīt, ka viņiem ir par maz tavas uzmanības un klātbūtnes. Arī tu pati ilgosies, lai biežāk kāds apskauj un samīļo. Ielūkojies spogulī – varbūt pienācis laiks pārmaiņām?

  Veiksmīgs 14. un 15. aprīlis.

  Mežāzis

  *** Turpināsi iet pa savu ierasto ceļu, bet jaunas krāsas un citādas izjūtas dzīvē var ienest kāds tev īpašs cilvēks. Jābūt vērīgai, lai nepalaistu garām ko svarīgu.

  *** Lieliska nedēļa darbam vienotā komandā, sarunām gan par šodienu, gan nākotnes plāniem. Izdosies veiksmīgi ieskicēt tuvāko mēnešu rīcības plānu. Jāmācās uzticēt atbildību arī citiem.

  ** Attiecībās svarīgi būs pamanīt un izprast, ko runā un dara mīļotais cilvēks. Šis ir laiks, kad ar pavisam mazu kustību viegli var sabojāt to, kas ilgi veidots, bet pareizu rīcību nostiprināt to uz ilgu laiku.

  Veiksmīgs 16. un 17. aprīlis.

  Ūdensvīrs

  ** Nedēļas pēdējās darba dienas pavadīsi ļoti intensīvā darba režīmā, taču, tiklīdz sāksies brīvdienas, tava uzmanība un interese acumirklī pārslēgsies uz attiecībām ar sirdij mīļiem cilvēkiem.

  *** Darba dzīve prasīs rīkoties uzreiz, pieņemt lēmumus nekavējoties un spert soli, tiklīdz parādās iespēja. Jaunās nedēļas sākumā būs vairāk jāstrādā komandā, jāspēj vienoties par visiem izdevīgiem nosacījumiem.

  ** Brīvajām šī nedēļa būs aizraujoša, jo radīsies iespējas iepazīties, pabūt kopā, priecāties, taču lielākoties tas viss neatstās nekādas pēdas tavā turpmākajā dzīvē.

  Veiksmīgs 15. un 16. aprīlis.

  Zivis

  *** Svarīgākie tev būs ikdienas notikumi, pašsajūta, noskaņojums mājās un ģimenē. Būsi mierīga un līdzsvarota, iedziļināsies līdzcilvēku emocijās. Sāksi kalt plānus, kā īstenot kādu grandiozu ideju.

  ** Darbā atslābt neizdosies, nāksies analizēt katru savu soli, vērtēt izdarītā vērtīgumu un lietderību. Ja esi darba devēja, būsi īpaši kritiski noskaņota un sīkumaina.

  *** Brīvās pavisam viegli vari iekļūt dēku tīkotāju valgos, apjukt solījumos un paļauties uz tukšiem vārdiem, kuri nekad netiks īstenoti dzīvē. Jau esošās attiecībās gaidāms jauns romantikas vilnis.

  Veiksmīgs 12. un 13. aprīlis.

   

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

   

  Veselība - Parūpējies par savu sirdi!

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  AutoBild.lv

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+