• Šobrīd

  weather img

  Rīga +2°C Mākoņains, D vējš, 5.14 m/s

  IZPROT TAVAS SĀPES

  Kurā dienā zvaigznes tev sola veiksmi? Horoskops no 6. līdz 12. augustam

  Horoskopi
  Santa.lv
  Santa.lv
  5. augusts, 2020
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Shutterstock
  Astroloģisko prognozi tuvākajām dienām iesaka astroloģe RITA MUIŽNIECE.

  Auns

  Jānomierinās, jāsamazina ikdienas skrējiena temps, jāsakārto sadzīves lietas. Atrodi laiku pārdomāt un pārskatīt savas domas un emocijas. Var mainīties attieksme pret kādu nozīmīgu cilvēku.

  Kārtojot darba lietas, nesteidzies, bet dari visu pamatīgi, pārbaudi saņemto informāciju. Gaidāmas sarunas ar darba devēju, tiks uzklausīti tavi priekšlikumi, un, iespējams, saņemsi algas pielikumu.

  Bieži var izraisīties sadzīviski strīdi, tie skaidri norādīs uz jautājumiem, kuriem jums abiem jāvelta nedalīta uzmanība. Emociju karstumā vari izteikt vārdus, ko jau drīz vien nāksies nožēlot. 

  • Veiksmīgs 7., 8. un 9. augusts.

  Vērsis

  Būs ļoti daudz enerģijas. Lielisks laiks, lai īstenotu ieceres, liekot lietā savu potenciālu, zināšanas un uzņēmību. Mērķtiecīgi dosies uz kāroto, un šajā ceļā neviens nespēs tevi apturēt.

  Tev var tikt uzticēti papildu pienākumi; saņemsi augstu novērtējumu par kvalitatīvi veiktu darbu, iespējams arī algas pielikums. Neatsaki atbalstu un padomus kolēģiem, vienmēr mēģini panākt kompromisu. 

  Būsi noteikta un stingra, no sava sirds cilvēka gaidīsi emocionālu noturību un paredzamību. Iespējamas dažādas sadzīviskas nesaskaņas, kuras provocēs uzmanības trūkums vienam pret otru. 

  • Veiksmīgs 10., 11. un 12. augusts.

  Dvīņi

  Jaudīga nedēļa, aktīvas radošās enerģijas pieplūdums. Jātur acis un ausis vaļā, jo pavērsies iespējas tikt krietni tuvāk saviem mērķiem un sen lolotām iecerēm. Veiksmes pamatā būs drosme un uzdrīkstēšanās.  

  Neatlaidīgi jāstrādā ar jau esošajiem projektiem un uzdevumiem. Jābūt uzmanīgākai pat sīkākajās detaļās. Būs iespēja pārliecināties par to, ka darbā tikai tu pati esi savas dzīves noteicēja.

  Tavu garastāvokli ietekmēs partnera emocijas un viņa svārstīgais noskaņojums. Pacenties viņu nomierināt un iepriecināt. Iespējamas satikšanās ar kādu cilvēku, kas tev pagātnē bijis svarīgs.

  • Veiksmīgs 10. un 12. augusts. 

  Vēzis

  Gribēsies pēc iespējas vairāk laika pavadīt mājās, savā vidē, klusumā. Vari veikt lielo tīrīšanu un kārtības ieviešanu gan mājās, gan savā galvā. Ej svaigā gaisā, elpo dziļi un iztēlojies, ka ieelpo sevī mieru un harmoniju.

  Labi veiksies tām, kurām darbs ir kaislība un kuras gatavas kalnus gāzt, lai panāktu iecerēto. Produktīvs būs arī darbs, plānojot finanses, tiekoties ar investoriem un sadarbības partneriem.

  Būs daudz sarunu, jaunās attiecībās savstarpējā uzticēšanās kļūs arvien stiprāka. Brīvajām iepazīšanās šonedēļ nebūs prioritāšu saraksta augšgalā. Aktuālas var kļūt kādas attiecības no pagātnes.

  • Veiksmīgs 6. un 10. augusts.

  Lauva 

  Viegla un patīkama nedēļa, veiksies itin visā, ko darīsi. Saņemsi tik ļoti nepieciešamo tuvinieku atbalstu. Ļaujies spontānām idejām! Brīvajā laikā ieteicams tikties un izklaidēties ar draugiem.

  Naudas lietās jutīsi pārliecību un stabilitāti. Labi zināsi, kas ir jādara, lai varētu nopelnīt vēl vairāk, svarīgi tikai nepalaist garām šīs iespējas, tāpat arī piefiksēt idejas, kas ienāks prātā.

  Lielisks laiks ģimeniskiem svētkiem, ballītēm un citām izpriecām, kur var jautri pavadīt laiku plašākā lokā. Jaunas attiecības attīstīsies lēnām, taču stabili un būs noturīgas.

  • Veiksmīgs 8. un 9. augusts.

  Jaunava 

  Daudz laika un enerģijas veltīsi saimnieciskiem darbiem mājās un dārzā, ģimenei. Sakārtosies kādas tev būtiskas attiecības, saņemsi ģimenes atbalstu un sapratni.

  Izdosies nostiprināt savas pozīcijas darbā. Kolēģi un sadarbības partneri tevī ieklausīsies, ņems vērā tavus ieteikumus. Mēģini visu izkārtot tā, lai varētu vairāk atpūsties, deleģējot savus darbus citiem. 

  Iespējams, var nākties sapīties attiecību brikšņos ar mīļoto cilvēku. Tādās sarežģītās situācijās atklātība un tieša valoda saliks visu pa plauktiņiem, īpaši tad, ja klausīsi intuīcijai un savai sirds balsij.

  • Veiksmīgs 10., 11. un 12. augusts.

  Svari

  Ej cilvēkos – vēro, iepazīsties! Komunicēšana tev šonedēļ veiksies īpaši labi, būs plašas iespējas atrast gan sadarbības partnerus, gan jaunus draugus – atliek vien uzsmaidīt un sākt sarunu.

  Atbildības nasta darbā var kļūt smagāka. Būs jāuzņemas tādi darbi un situāciju risināšana, kas ne tuvu nav tava ikdiena. Ja neļausi vaļu emocijām un stresam, tad viss izdosies bez aizķeršanās.

  Attiecības ar partneri būtiski ietekmēs saimnieciskas dabas jautājumi – viens gribēs vairāk ekonomēt, otrs pašķiesties ar naudu. Brīvajām būs daudz iespēju iepazīties, ja vien pati to vēlēsies.

  • Veiksmīgs 6. un 12. augusts.

  Skorpions  

  Var pietrūkt pašapziņas un pārliecības par sevi. Tas traucēs mirkļos, kad jārīkojas izlēmīgi un jāizmanto iespējas. Kāds no cilvēkiem, kuri tev apkārt, var kļūt par tavu iedvesmas avotu.

  Jādalās ar savām idejām, jāierosina jauninājumi, pat ja tie citiem liekas gluži neprātīgi. Tieši no tavas aizrautības un uzņēmības būs atkarīga lielu lietu virzība. Naudas lietās konsultējies ar zinošiem ļaudīm.

  Attiecību dzīve jāmēģina pasargāt no pārāk dzirdīgām ausīm. Jāspēj nošķirt darba problēmas no mājas miera un mīlestības. Iespējams, izraisīsi skaļu strīdu bez  acīm redzama iemesla.

  • Veiksmīgs 6. un 10. augusts.

  Strēlnieks

  Vieglākie ceļi noteikti nebūs tie, kurus izvēlēsies. Arī tad ne, ja būsi stingri nolēmusi tikai atpūsties un par darbiem nelikties ne zinis. Izcelsies ar spožām idejām un apbrīnas vērtiem risinājumiem.

  Piemērots laiks jaunu projektu apdomāšanai, ideju piefiksēšanai. Lai tavas ieceres nepaliktu tikai uz papīra, ir vērts racionāli un pārdomāti saplānot savas ikdienas gaitas un darbus.

  Sapņosi, peldēsies ilūzijās un fantāzijās, baudīsi katru mirkli, ko pavadīsi kopā ar mīļoto. Svārstīgās attiecībās var sākties kritisks posms. Brīvajām vienkārši trūks laika, lai iepazītos ar kādu.

  • Veiksmīgs 7., 8. un 9. augusts.

  Mežāzis

  Pārliecināsies, ka dzīves pavērsienus nav iespējams prognozēt. Jātur acis un ausis vaļā, jāļaujas pārmaiņām un itin viss, ko sastapsi savā ceļā, jāuzlūko kā jauna iespēja. Var mainīties attieksme pret kādu cilvēku.

  Var rasties iespēja sevi parādīt spožā gaismā, tomēr tu būsi cerējusi saņemt vēl skaļākas ovācijas. Tas arī notiks, ja turpināsi iet tajā virzienā, ko esi iesākusi. Piedalies diskusijās, izsakies skaļi. 

  Lielisks laiks, lai dotos atvaļinājumā un ļautos bezrūpīgai un kaislīgai divvientulībai. Attiecībās alksi pēc pilnības, un, ļoti iespējams, šo sajūtu arī piedzīvosi.

  • Veiksmīgs 11. un 12. augusts.

  Ūdensvīrs

  Jutīsies ļoti pašpārliecināta un atļausies savu uzmanību veltīt tikai tam, kas tev pašai šķiet saistošs un patīkams. Ar prieku piedalīsies draugu saietos, pienākumus ar vieglu roku atstājot otrajā plānā. 

  Pamanīsies svarīgākos darbus paveikt ļoti īsā laikā, turklāt darīsi to ar lielu atbildības izjūtu. Neko jaunu pagaidām labāk nesākt, pievērsies jau aizsāktajiem projektiem, nostiprini sadarbību ar jau esošajiem partneriem.

  Mīļotais cilvēks no tevis saņems daudz uzmanības un rūpju.  Kopā pavadītais laiks sniegs jaunas atklāsmes vienam par otru. Brīvajām var tikt sagrozīta galva.

  • Veiksmīgs 9. un 12. augusts.

  Zivis 

  Ļausies harmoniskam notikumu slīdējumam, ne par ko neuztrauksies un arī neiedegsies. Jāvelta laiks sev, pārdomām, meditācijām, grāmatām. Svarīgākais – kārtīgi atpūsties un atgūt ticību saviem spēkiem.

  Būs gan iespējas, gan arī nepieciešamība apgūt kaut ko jaunu, kas noderēs profesionālajā izaugsmē. Tev var piedāvāt doties komandējumā. Nepalaid garām iespējas apgūt jaunas prasmes!

  Attiecību peripetijas labprātāk iztirzāsi ar draudzenēm un draugiem, nevis ar mīļoto cilvēku pašu. Brīvajām, iespējams, būs jāizdara izvēle starp vairākiem pielūdzējiem – nesteidzies ar galavārdu! 

  • Veiksmīgs 6. un 12. augusts.

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+