Kurā dienā zvaigznes tev sola veiksmi? Horoskops no 4. līdz 10. aprīlim

Horoskopi
4. aprīlis, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Shutterstock
Astroloģisko prognozi nākamajām septiņām dienām iesaka astroloģe RITA MUIŽNIECE.

Auns  

*** Šī nedēļa sāksies ļoti dinamiski. Galvā nāks pavisam dullas idejas, mēle aiz zobiem neturēsies pat tad, kad to ļoti vajadzētu. Būs viegli pieņemt lēmumus par pārmaiņām savā dzīvē. 

*** Ar prieku uzņemsies jaunus pienākumus, nāksi klajā ar idejām un ierosinājumiem, izlēmīgi rīkosies sarežģītās situācijās. Sarunā ar darba devēju var izkristalizēties nākotnei būtiski jautājumi. 

** Attiecībās ar mīļoto cilvēku var parādīties pavisam jaunas un košas krāsas. Ilgosies pēc piedzīvojumiem un spilgtām izjūtām. Ieteicams pašai uzņemties iniciatīvu, nevis visu gaidīt no otra.

Veiksmīgs 4., 5. un 6. aprīlis

Vērsis 

*** Izdosies gan pabūt mierā un klusumā, gan iegriezt pamatīgu notikumu virpuli tuvu cilvēku lokā. Ej cilvēkos, biežāk tiecies ar draugiem, piezvani tiem, ar kuriem sen neesi runājusi. 

** Svarīgi jautājumi var iestrēgt it kā neatšķetināmu situāciju džungļos, tomēr, ieklausoties savā intuīcijā, atradīsi pareizo risinājumu. Apdomīgi lēmumi būs jāpieņem naudas jautājumos. 

*** Savu izredzēto lutināsi, no dzīves mācēsi gūt daudz baudas un prieka, nemanāmi pratīsi panākt, ka saņemsi no partnera patīkamus uzmanības apliecinājumus. Atpūta var izmaksāt vairāk, nekā cerēts. 

Veiksmīgs 7. un 8. aprīlis.

Dvīņi

*** Viss, ko darīsi, būs veltīts personīgajai izaugsmei, jaunas pieredzes iegūšanai un sevis pilnveidošanai. Viegli kā dūja pavasara vējā planēsi cauri notikumiem un garām cilvēkiem, sev paņemdama vien vajadzīgo. 

*** Mērķus būs daudz vieglāk sasniegt tad, ja tie būs noteikti konkrēti un precīzi. Tomēr ceļā līdz to īstenošanai var būt dažādi pārbaudījumi un piņķerīgas situācijas.

** Attiecībās ass kā smilšpapīrs var kļūt naudas jautājums. Tā dēļ var uzvirmot pretenzijas vienam pret otru, nebūs vienprātības par tēriņu lietderību. Var būt arī tendence šķiesties ar naudu. 

Veiksmīgs 9. un 10. aprīlis.

Vēzis

*** Iegūsi ļoti konkrētas atbildes par to, ko īsti vēlies no dzīves. Šī skaidrība palīdzēs precīzāk ieraudzīt vietas un lietas, kas dod tev enerģiju un kas to atņem.

*** Tava centība un neatlaidība tevi ierindos starp labākajiem. Iespējams, tev pietiks ar uzslavām, bet var būt arī tā, ka darīsi visu, lai tavas spējas ieraudzītu daudz plašāks cilvēku loks.

*** Sargāsi un lolosi to, kas tavs, tomēr nevajadzētu arī pārlieku ierobežot partnera brīvību. Neuzņemies atbildību par pilnīgi visiem ikdienas procesiem, ļauj rīkoties arī otram. Brīvajām var būt jauna iepazīšanās.

Veiksmīgs 6. un 7. aprīlis.

Lauva 

*** Atradīsi iespējas pavirzīties uz priekšu pilnīgi visos jautājumos, kas iepriekšējā mēneša laikā sastrēguši. Prātā nāks jauni risinājumi, iesaistīsies dažādās sabiedriskās norisēs. 

** Profesionālā vide var piedāvāt pulka jaunu iespēju. Acis tev mirdzēs un rokas tieksies visu pamēģināt. Ņem vērā, kas tas var beigties ar smagumu uz pleciem, negulētām naktīm un darbu brīvdienās.

*** Mājas dzīvi rotās patīkami pārsteigumi, rūpes vienam par otru un izcils sekss. Gan tām, kas jau sen ir precējušās, gan arī tām, kas šobrīd brīvas, var būt pozitīvi pavērsieni mīlas dzīvē.

Veiksmīgs 4., 5. un 6. aprīlis.

Jaunava 

** Straujajā dzīves tempā, kādu esi uzņēmusi, var iestāties klusuma brīdis, pauze vai viegls apjukums. Svarīgi nekrist panikā, bet mēģināt uz visu paraudzīties no malas un vēsi.

*** Gaidāms darbīgs laiks, īpaši tām, kas jau atradušas savu aicinājumu. Tās, kas vēl šaubās, metīs acis pa labi un pa kreisi, lūkodamas pēc jaunām alternatīvām, taču var nākties atgriezties pie ikdienas pienākumiem.

*** Brīvās var nonākt izvēles priekšā, turklāt iespējamo variantu skaits var palielināties. Ilgtermiņa attiecībās iespējamas strīdīgas situācijas, tomēr tas nebūs nekas nopietns. 

Veiksmīgs 7. un 8. aprīlis.

Svari 

*** Šī nedēļa tavā dzīvē var ienest pārmaiņu vējus, taču jaunās iespējas pamanīsi vien tad, ja modri sekosi līdzi norisēm tev visapkārt. Var atnākt skaidrība, ka kaut kas dzīvē jāmaina vai jādara citādi nekā līdz šim.

** Paredzams intensīvs darbs kolektīvā. Labākās idejas un risinājumi nāks, darbojoties kopā ar citiem, tomēr svarīgi būs arī nepazaudēt pašai savu viedokli. Necenties izdabāt citiem!

*** Mīlas dzīvē var uzvirmot greizsirdība, būsi aizdomu un šaubu pilna, taču tās izgaisīs, ja ieklausīsies partnera vārdos. Lieliska nedēļa pārpratumu atšķetināšanai.

 Veiksmīgs 9. un 10. aprīlis.

Skorpions 

*** Tavos dzīves ceļos parādīsies arvien skaidrākas ceļa norādes. Visu savu enerģiju veltīsi nopietnu procesu plānošanai.  Brīvdienās noteikti jāiet pie dabas, jādodas ārā no mājām. 

*** Izcelsies ar savu uzņēmību, neatlaidību un čaklumu. Darbā būsi teju vai neizstājama nāksi klajā ar izcilām idejām. Nebaidies pavērt durvis jauniem kontaktiem, tas var būtiski ietekmēt arī naudas plūsmu. 

** Arī tad, ja pati neizrādīsi nekādu interesi, pretējā dzimuma uzmanības tev netrūks. Tava attieksme gan var būt diezgan vēsa un noraidoša, jo neviens neatbildīs tavām prasībām.

Veiksmīgs 8. un 9. aprīlis.

Strēlnieks

*** Šī nedēļa nāks ar jaunu optimisma un cerību vilni. Vislielāko gandarījumu sagādās tie procesi, kas notiks bez iespringuma, bez sakostiem zobiem. Ļauj visam iet savu gaitu, neko nesasteidz!

*** Būsi cilvēkos, aktīvā procesā, raibu notikumu virpulī. Nebaidies pieņemt arī tādus lēmumu, kas citiem var šķist negaidīti un neērti. Ja vien jūti pārliecību, ka tā ir pareizi, rīkojies neatskatoties. 

** Mājas dzīvē var klāties grūti, jo māks garlaicība. Nebūs viegli samērot rāmās un pierastās ikdienas darbības ar vēlmi baudīt plašās pasaules vējus un spilgtas emocijas.

Veiksmīgs 4., 5. un 6. aprīlis.

Mežāzis

*** Būsi uzmanības centrā, cilvēku un ideju ielenkumā. Izkristalizēsies kādas pēdējā laikā daudz pārcilātas un apspriestas idejas, ieceres sāks īstenoties dzīvē. Īpaši cilvēki var ierasties ar svarīgām ziņām. 

** Gaidāma esošo pienākumu pārskatīšana. Apsvērsi iespēju deleģēt uzdevumus un dalīties ar atbildības nastu. Var nākties atmest cerības par algas pielikumu vai paaugstinājumu amatā. 

*** Var pārņemt sajūta, ka mīlas dzīvē ir pārāk daudz sadzīviskā un pierastā. Jādodas dabā – tieši vidē, kur dubļi būs kosmētikas vietā, var aizsākties vai atdzimt lielā mīla. 

Veiksmīgs 7. un 8. aprīlis.

Ūdensvīrs

*** Lai kā siltie saules stari mudinās iet ārā no mājām un izbaudīt kaut ko jaunu, apstākļi būs nepielūdzami. Vairāk iespēju izklaidēties parādīsies jaunās nedēļas sākumā.  

*** Vārdu līkloči un tava prasme tos savīt pareizā secībā būs jaudīgākā panākumu atslēga. Vari kļūt par lielisku vidutāju kādā sarežģītā dialogā. Piedalies pasākumos, kur ir iespēja izteikt savu viedokli. 

*** Alksi pēc kārtības un skaidrības gan attiecībās, gan mājas dzīvē. Būsi gatava nekautrējoties runāt pat par visintīmākajām tēmām. Vari tikt pie kārotā, vien pašai jāsper pirmais solis.

Veiksmīgs 8., 9. un 10. aprīlis.

Zivis 

** Tev patiks klausīties un skatīties tajā, ko dara citi, tomēr pa to laiku tev garām var patraukties kāds spožu iespēju vilciens. Var būt daudz raibu notikumu, kas parādīs to, cik stingri turies uz savām kājām. 

*** Vari iegūt pēkšņu atbildi vai skaidrību kādā situācijā, kas krietnu laiku saistījusi tavu uzmanību. Papēti iespējas piepelnīties – varbūt vari gūt papildu peļņu ar savu hobiju.

** Kādas īpašības, kas partnerī kaitina un nav pieņemamas, var izpausties jo īpaši spēcīgi. Tas vedinās arī vērīgāk ielūkoties pašai sevī un savās patiesajās jūtās un nolemt, kā rīkoties tālāk.

Veiksmīgs 7. un 10. aprīlis.

 

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

 

Privātā Dzīve

Vairāk

Receptes

Vairāk

Veselība

Vairāk

Ieva

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+