Kurā dienā zvaigznes tev sola veiksmi? Horoskops no 28. marta līdz 3. aprīlim

Horoskopi
Santa.lv
Santa.lv
28. marts, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Shutterstock
Astroloģisko prognozi nākamajām septiņām dienām iesaka astroloģe RITA MUIŽNIECE.

Auns  

Būs gana daudz enerģijas un apņēmības, lai lieliem soļiem dotos tajā virzienā, kur sauc tava sirds. Var būt situācijas, kas uzjundīs emocijas, tad labāk paklusēt un ļaut, lai viss rit savu gaitu.

Pratīsi radīt tādus apstākļus, kas iedvesmo, uzmundrina un iekustina veiksmīgu notikumu virkni. Darba ņēmējiem nāksies strādāt teju vai par diviem, bet tiem, kuriem ir savs uzņēmums, pavērsies labas perspektīvas izaugsmei.

Attiecībās garlaicīgi nebūs, jo tu pati pamanīsies uzjundīt visu emociju spektru.  Jaunās attiecībās – rozā briļļu periods, izbaudi to!

 • Veiksmīgs 3. aprīlis.

Vērsis

Noskaņojums būs bieži mainīgs. Tā pasliktināšanos jutīsi brīžos, kad būsi ne tur, kur patiesībā vēlies būt. Gribēsies, lai būtu pēc iespējas vairāk no pienākumiem brīvu mirkļu, tomēr pat brīvdienas piebirs pilnas ar darbiem.

Ja uz šodienas darāmo lūkosies no nākotnes perspektīvas, strādāt būs daudz patīkamāk. Veiksmīgs laiks papildu peļņas avotu atklāšanai un iekustināšanai.

Attiecībās ļausi notikt brīnumam – kaut kam nebijušam un neparastam. Ilgstošās attiecībās atrodi iespēju pavadīt laiku tikai divatā, atļaujoties būt romantiskiem un pārgalvīgiem.

 • Veiksmīgs 28. un 29. marts.

Dvīņi

Komunikācija ar līdzcilvēkiem var izsist tevi no līdzsvara. Lai nesapītos neparedzētu notikumu pinekļos, precīzi saplāno savu laiku. Notikumu fons tev apkārt būs tik skaļš, ka var traucēt īstenot iecerēto.Darbu kalns strauji kļūs lielāks, var nākties veikt arī citu pienākumus. Taupi savas enerģijas rezerves, neuzņemies vairāk, kā spēj. Lai izvairītos no pārpratumiem, vienmēr pabeidz iesākto.

Ik pa laikam vari sajusties neapmierināta un kašķīga. Pagātnes stāstu ēna var vīties cauri šodienas sajūtām, mīļotajam pamanīsies izteikt arī nepamatotus pārmetumus.

 • Veiksmīgs 30. un 31. marts.

Vēzis

Daudz domāsi un vērtēsi, taču, atrodot pareizo atbildi, rīkosies zibenīgi un arī pārgalvīgi. Attieksmē pret naudu jābūt pragmatiskai, netērē to emociju iespaidā.

Profesionālajā ceļā var parādīties jauni izaicinājumi un kārdinājumi, kas saistīti ar finansiālo labumu. Būsi nesaudzīga un tieša attiecībās ar kolēģiem. Nebalsties tikai uz negatīvu pieredzi, vairies no visatļautības sajūtas!

 Attiecībās dominēs kareivīgs noskaņojums, vēlme ieviest tajās savu kārtību un noteikumus. Tas  var izraisīt ne vienu vien strīdīgu situāciju mīļoto starpā.

 • Veiksmīgs 1., 2. un 3. aprīlis.

Lauva

Pamanīsies iebāzt savu degunu situācijās, kuras jau no attāluma ož pēc ķibelēm un nebūšanām. Ar lielāko prieku uzņemsies sarunu vadītāja un tiesneša lomu, konkrētu viedokli nepaužot.

Pienākums būs pirmajā vietā. Panākumu atslēga būs tava neatlaidība, atklātība un takta izjūta. Nebūs viegli pakļauties citu viedoklim, tādēļ labāk veiksies darbs vienatnē.

Svarīgi būs  par katra ikdienas lomām vienoties mierīgā sarunā – ja ļausies impulsīvai rīcībai, tas var beigties ar lielu strīdu. Vienām var rasties vēlēšanās aizmukt, citām – turpināt dusmoties vēl ilgi.

 • Veiksmīgs 29. marts, 2. aprīlis.

Jaunava

Svarīgi būs izprast pašai sevi un savas emocijas. Šīs nedēļas trumpis – izteikts gribasspēks un pašpārliecinātība, kas vērs arī tās durvis, pie kurām līdz šim tikai bikli mīņājies.

Lēmumus pieņemsi, izvērtējot iespējas nopelnīt, tieši naudas sfēra var sagādāt visvairāk emociju un arī jautājumu. Ar savu attieksmi pret darbu atstāsi labu iespaidu.

Mīlas dzīve darīs tevi romantiskāku, maigāku un atvērtāku. Ļausi savam vīrietim uzņemties gādību, jutīsies drošībā un pasargāta. Gaisā virmos jaunas iepazīšanās, viegla un patīkama komunikācija abu dzimumu starpā.

 • Veiksmīgs 28. un 29. marts.

Svari

Būs grūti ieklausīties citu padomos, taču padomdevēju tev apkārt netrūks, īpaši dāsni tos sniegs vecāki cilvēki. Lieliska nedēļa, lai eksperimentētu, viegli pielāgosies mainīgiem apstākļiem.

Spraigs laiks tām, kuras pieķērušās domai par savu biznesu. Fantastiskais tavu ideju birums atstās patīkamu iespaidu uz sadarbības partneriem. Visā, ko dari, saglabā savu viedokli!

Izstarosi īpašu seksapīlu un sievišķību, pavasara saules stari mudinās ģērbties izaicinošāk. Attiecībās dominēs fiziska ieinteresētība vienam pret otru, būs kaislīgs vēlmju piepildījums.

 • Veiksmīgs 30. un 31. marts, 1. aprīlis.

Skorpions

Kā šūpolēs viena pēc otras dominēs divas aktuālas jomas – sabiedriskā un mājas dzīve. Pie mājas darbiem būs jāķeras ar uzrotītām piedurknēm. Īstais laiks sākt remontu!

Pieaugot pašapziņai, radīsies arī lielāka skaidrība par biznesa plāniem un profesionālo attīstību. Iespēju laiks, ar jaunu sparu turpinās attīstīties jau iesāktie procesi. Būs daudz radošu ideju!

Gādāsi par ģimenes pavardu un tuviniekiem. Labprāt laiku pavadīsi mājās, nevis sabiedrībā, taču būsi arī gatava piedzīvojumiem un ceļojumiem, ja vien kompānijā būs sirdij tuvi cilvēki.

 • Veiksmīgs 1., 2. un 3. aprīlis.

Strēlnieks

Viegli tiksi galā gan ar ikdienišķiem pārbaudījumiem, gan ar piņķerīgu komunikāciju. Tas viss tev šķitīs vienkārši un neprasīs daudz enerģijas. Domas rosīsies ap izpriecu plāniem.

Aktīvi darbosies sava izvēlētā mērķa virzienā. Vari uzsākt darbu pie kāda  jauna projekta, īstenot pat visai ambiciozus plānus. Vērts ieklausīties pieredzējušu ceļabiedru komentāros un arī kritikā.  

Alksi pēc adrenalīna un piedzīvojumiem, turklāt būs gatava par to maksāt lielu naudu. Seksuālajā dzīvē būsi neremdināma un nepiesātināma. Attiecībās viss risināsies koši un dinamiski.

 •  Veiksmīgs 30. un 31. marts.

Mežāzis

Lieliska nedēļa, lai iegūtu jaunas zināšanas un pieredzi. Galva strādās kā labs pulkstenis – ātri un precīzi. Ļoti labi jutīsies līderes lomā, skaļi paudīsi savu viedokli, drosmīgi bruģēsi ceļu uz panākumiem.

Ģenerēsi idejas, izmēģināsi neparastus paņēmienus, kas izrādīsies veiksmīgi un finansiāli ienesīgi. Svarīgi būs nezaudēt ticību un optimismu. Veiksmīga būs uzstāšanās plašai publikai.

Gribēsi, lai visi tevi pamana un apbrīno. Enerģijas būs gana daudz, būsi aktīva, par visu izrādīsi interesi. Jaunās attiecībās varat pārrunāt kopā dzīvošanas plānus.

 • Veiksmīgs 28., 29. un 30. marts.

Ūdensvīrs

Jo mazāk kņadas būs tev apkārt, jo komfortablāk jutīsies. Laiku pavadīsi pārdomās, tieksies analizēt dzīvi un jūtas, saprast savas vērtības un vajadzības. Domās gatavosies kam jaunam.

Profesionālais ceļš prasīs stingru nostāju, koncentrēšanos uz saviem plāniem un mērķiem. Ieklausīsies intuīcijā, tomēr lēmumus pieņemsi, vadoties pēc egoistiskiem motīviem. Svarīgi būs uzklausīt arī citu viedokļus.

Ilgstoši mudžinātu un neatšķetinātu emociju kamols var ievest attiecības strupceļā. Kompromisu pieņemt traucēs aizvainotais ego. Turi sirdi vaļā – ieraugi mīlestību!  

 • Veiksmīgs 30. un 31. marts.

Zivis

Vērts doties nelielā izbraukumā, lai smeltos iedvesmu. Radīsies interesantas iespējas, jābūt gatavai arī uz neparastiem un negaidītiem scenārijiem. Saņemsi atzinību.

Atbildības un pienākuma nasta augs visās jomās. Apkraujot sevi ar daudziem ikdienišķiem pienākumiem, gribēsi paslēpties no tā, kas sagaida ārpusē. Īstais laiks atklātai sarunai ar darba devēju.

Būsi maiga un mīļa, alksi pēc uzmanības un aplidošanas. Baudīsi pretējā dzimuma uzmanību, atļausies koķetēt. Attiecībās esošajām var būt sajūta, ka kaut kā dzīvē pietrūkst un gaidas netiek īstenotas.

 • Veiksmīgs 2. un 3. aprīlis.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+