• Šobrīd

  weather img

  Rīga +13°C Skaidrs, Z/ZR vējš, 2.06 m/s

  Kurā dienā zvaigznes tev sola veiksmi? Horoskops no 20. līdz 26. februārim

  Horoskopi
  Santa.lv
  Santa.lv
  20. februāris, 2020
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Shutterstock
  Astroloģisko prognozi tuvākajām dienām iesaka astroloģe RITA MUIŽNIECE.

  Auns

  Šīs nedēļas notikumi pārbaudīs tavu spēju noturēt uzņemto kursu. Var pietrūkt spēka un enerģijas, tādēļ koncentrējies uz kaut ko vienu, nevis mēģini paveikt vairākus darbus vienlaikus.

  Profesionālā dzīve uzņems apgriezienus, dodot iespēju smelties pieredzi un arvien jaunas zināšanas. Svarīgi būs pārbaudīt un izpētīt visu, ko uzzini, jo iespējami pārpratumi komunikācijā.

  Attiecībās ar mīļoto cilvēku turpināsies emociju virpuļi, taču ar katru dienu tie arvien vairāk norimsies, sajutīsi mieru un piepildījumu. Ja esi brīva, vari saņemt mūžīgas mīlas solījumus un bildinājumu.

  •  Veiksmīgs  24., 25. un 26. februāris.

  Vērsis

  Iespējamas situācijas, kad svarīgi lēmumi jāpieņem nekavējoties un kļūdīties nedrīkst. Tas var radīt diskomfortu un apjukumu. Būdama spēcīgu emociju ietekmē, rīkosies sev un citiem neierasti.

  Daudz rūpju prasīs ar naudu un darījumiem saistītas lietas. Gan zināmi, gan nezināmi cilvēki var sagādāt dažādus pārsteigumus. Lai gūtu panākumus, tev nāksies atlocīt piedurknes un rādīt, ko proti, – no gaisa nekādi labumi nekritīs.

  Attiecību šūpoles šūposies lielā amplitūdā, būs daudz emociju, katram būs savs viedoklis, un ne viens, ne otrs nebūs gatavs piekāpties partnera vēlmēm.

  • Veiksmīgs 21. un 25. februāris.

  Dvīņi

  Var būt grūti saprasties ar līdzcilvēkiem, īpaši tad, ja nāksies uzklausīt patiesību par sevi. Nesaprašanās kamols var savelties liels, un vajadzēs tērēt pamatīgus enerģijas resursus, lai atkal atgūtu saskaņu.

  Alksi sevi pierādīt un parādīt lielākam cilvēku lokam un izcelties vadības vai sadarbības partneru acīs. Tam visam būs ļoti labas iespējas, ja vien spēsi visu salikt pa plauktiņiem un savās runās nekļūsi haotiska.

  Atrodi laiku sirsnīgām un atklātām sarunām ar mīļoto – spēsiet būt vienoti sarunās, tā var būt viena no nozīmīgākajām atslēgām ilgtermiņa savienībai.

  • Veiksmīgs 21. un 22. februāris.

  Vēzis

  Ar iedvesmu, aizrautību un idejām piepildīta nedēļa. Rīkosies strauji, taču savus lēmumus ne mirkli nenožēlosi. Bieži mainīsies domas un vēlmes, tāpēc vērts sagatavot svarīgāko darbu sarakstu.

  Lieliska nedēļa tam, lai sāktu iedzīvināt savus sapņus, mērķus un idejas. Ieteicams mēģināt arī kaut pa atslēgas caurumu palūkoties, kā līdzīgus projektus īsteno citviet.

  Pārmērīga aizraušanās ar darba lietām nenāks par labu mājas dzīvei – tavam partnerim, iespējams, šķitīs, ka viņš saņem krietni par maz tava laika un uzmanības. Ieklausies viņā un mēģini sadzirdēt to, kas patiesi nozīmīgs.

  • Veiksmīgs 23. un 24. februāris.

  Lauva 

  Dienu no dienas jutīsi sevī arvien vairāk enerģijas, tīkosi pēc arvien jaunām asām emocijām, no itin visa gribēsi gūt kādu labumu arī sev. Īstais laiks sākt īstenot sen lolotas idejas, iesaistot arī citus cilvēkus!

  Tava radošā enerģija darbosies maksimāli – izmanto šo laiku lietderīgi, rīkojies ātri un efektīvi, jo šodien radušās idejas jau rīt var būt novecojušas!

  Intensīvi notikumi gaidāmi arī attiecību jomā. Kopā ar mīļoto pavadītais laiks solās būs aizraujošs un piepildīts. Brīvās metīsies mīlas dēkās bez apdoma un tālejošiem plāniem, tomēr neko no notikušā nenožēlos.

  • Veiksmīgs 25. un 26. februāris.

  Jaunava 

  Vari sajust, ka enerģijas krājumi ir patukšojušies, tāpēc mērķim vienmēr jābūt skaidri nodefinētam. Pajautā sev: kādēļ es to daru; ko no tā iegūšu; vai man tam pietiek resursu?

  Vēlēsies izcelt sevi, savas zināšanas un varēšanu. Lielisks laiks prezentācijām, uzsverot, ka pirmajā vietā ir tavs personīgais ieguldījums. Tikai atceries, ka šā iemesla dēļ var rasties sarežģījumi komunikācijā ar kolēģiem.

  Gaidīsi, lai mīļotais rīkojas tieši tā, kā esi iecerējusi tu, alksi izdzīvot savu iedomāto attiecību  scenāriju. Lai nebūtu vilšanos un pārpratumu, paud savas vēlmes skaļi!

  • Veiksmīgs 21. un 22. februāris.

  Svari

  Vērts pakāpties soli atpakaļ un palūkoties uz savu ikdienas skrējienu it kā no malas. Tā tu ieraudzīsi garu rindu darbu, ko varētu nedarīt vispār. Ieslēdz saudzējošo režīmu, vairāk klausies un vērtē!

  Darba lietās tevi raustīs uz visām pusēm. Koncentrējies uz kaut ko vienu, padari to un tikai tad ķerties pie nākamā darba, citādi iestāsies haoss. Tev būs pārāk maz enerģijas, lai dalītos ar citiem, – paturi to sev!

  Darba jautājumos nedaudz nokāpsi no uzmanības skatuves, taču attiecību jomā rīkosies tieši pretēji. Baudīsi romantiku, straujus apgriezienus uzņems jaunas attiecības.

  • Veiksmīgs 22. un 23. februāris.

  Skorpions  

  Dinamiska nedēļa, ap tevi būs daudz cilvēku, visapkārt virmos idejas. Lielisks laiks, lai īstenotu sen kāroto. Saņemsi atbalstu teju visos jautājumos, kas tev būtiski.

  Izaicinājumu un pārmaiņu laiks. Pārliecības un drosmes tev netrūks, īpaši, ja runa ir par to, kas tevi aizrauj un iedvesmo. Dzirdēsi labas atsauksmes par savu darbu, saņemsi augstu novērtējumu un uzmundrinājumus. 

  Attiecību jomā viss notiks ļoti intensīvi, taču pastāv risks, ka vari aizrauties ar kaut ko, kas nav tavs. Izdabājot partnera vēlmēm, nokļūsi dzīvīgā notikumu virpulī, iespējamas jaunas iepazīšanās.

  • Veiksmīgs 22., 23. un 24. februāris.

  Strēlnieks

  Paredzama rāma nedēļa. Situācijas, kurās nokļūsi, neraisīs spēcīgu emociju viļņus. Ikdienas pienākumus tā arī pieņemsi: ir jādara – izdarīšu. Tomēr attiecības ar līdzcilvēkiem parādīs visu, kas tavās domās un izjūtās. 

  Uz tava darba galda krāsies padarāmo darbu kaudze, atņemot enerģiju un apslāpējot iedvesmu. Cik vien iespējams, savas dienas vērts piepildīt ar sarunām un jaunu zināšanu apgūšanu.

  Tev svarīgākais būs pabūt vienatnē, lai izjustu un sadzirdētu savas vēlmes. Ja mīļotais to respektēs, attiecības necietīs, taču jaunas attiecības gan šajā laikā veidot būs sarežģīti.

  • Veiksmīgs 25. un 26. februāris.

  Mežāzis

  Dažādās situācijās no tevis prasīs netradicionālu attieksmi un zināšanas, kādu tev nemaz nav. Tas var pavērt jaunus izziņas un informācijas ieguves ceļus. Jātur acis un ausis vaļā!

  Viegli veidosies attiecības ar kolēģiem un sadarbības partneriem. Mazāk dokumentu un sarakstes, vairāk tiešu kontaktu un dialogu! Ļaujies ideju virpulim, ar svaigu skatu palūkojies uz lietām, ļauj vaļu fantāzijai. 

  Sarunās ar mīļoto gaismā var pacelties tēmas, kas kā karstas ogles gruzdējušas sirds kambaros. Būs vajadzīga drosme runāt skaidru valodu, tad turpmāk attiecības kļūs vēl saskanīgākas. 

  • Veiksmīgs 21., 23. un 24. februāris.

  Ūdensvīrs

  Lai gan zināsi, kā būtu pareizi rīkoties, tomēr darīsi visu pēc saviem ieskatiem. Ar laiku var rasties šaubas par savu lēmumu pareizību, tāpēc ieklausies savās izjūtās, izvairies no kategoriskiem spriedumiem!

  Pilnīgi visās dzīves jomās un ik uz soļa svarīga būs lietu kārtība un notikumu secība. Katru dienu sāc ar darbavietas sakārtošanu un plāna sastādīšanu, īpašu vērību velti finanšu lietām.

  Tieksies pēc spilgtām sajūtām un galvu reibinošiem piedzīvojumiem. Brīvās ar prieku dosies uz randiņiem, flirtēs ar svešiniekiem. Košas garšas lūkos saņemt arī attiecībās esošās. 

  • Veiksmīgs  21. un 22. februāris.

  Zivis 

  Daudz laika pavadīsi domās par pagātni, izvērtēsi to. Vari ieslīgt vieglā melanholijā un plunčāties atmiņu viļņos, tikai neaizpeldi tajos pārlieku tālu – vēl interesantāka dzīve tevi gaida šeit un tagad!

  Nedēļas sākumā ieguldi enerģiju darbu plānošanā un prioritāšu noteikšanā, citādi produktīvi strādāt būs teju neiespējami. Nestandarta risinājumi pārsteidzoši labi iekustinās procesus. 

  Gan senās, gan jaunās attiecībās var uzvirmot spilgta un kaislīga greizsirdība, vari sajust kontroli un ierobežojumus no sava sirds cilvēka puses. Jānosaka savas robežas un jāmeklē kompromiss!

  • Veiksmīgs 23. un 24. februāris.

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+