• Šobrīd

  weather img

  Rīga +12°C Migla, D vējš, 1.54 m/s

  IZPROT TAVAS SĀPES

  Kurā dienā zvaigznes tev sola veiksmi? Horoskops no 2. līdz 8. jūlijam

  Horoskopi
  Ieva
  Ieva
  1. jūlijs, 2020
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Shutterstock
  Astroloģisko prognozi tuvākajām dienām iesaka astroloģe RITA MUIŽNIECE.

  Auns

  Īsti nezināsi, ko vēlies un kas tev ir svarīgi, tāpēc vari pamatīgi apjukt savu sapņu un iegribu labirintos. Labāk ļauj visam notikt tā, kā tam lemts notikt, un vienkārši vēro, uz ko tas virzās.

  Darāmais piņķerēsies, daudz ko iesāksi, bet maz izdarīsi līdz galam. Var būt izmaiņas iepriekš norunātajā, būs jāpielāgojas jauniem apstākļiem un jāmeklē citi risinājumi. Mēģini koncentrēties tikai uz kaut ko vienu.

  Tās, kuras līdz šim nekādi nespēja tikt skaidrībā par savām vēlmēm, ar lielāko prieku metīs plinti krūmos un baudīs brīvību. Jauna iepazīšanās būs kaislīga, taču nenoturīga.

  • Veiksmīgs 3. un 8. jūlijs.

  Vērsis

  Šarmēsi visus apkārtējos. Jutīsies enerģiska un pārliecināta par sevi. Var būt jāizdara izvēle, kas stipri ietekmēs tavu nākotni. Garas pārdomas tur nebūs nepieciešamas.

  Iespējams, būs jāsper nozīmīgs solis. Lai arī šis nav labākais laiks lielām pārmaiņām, tomēr izskatīt piedāvājumus ir vērts. Var parādīties zemūdens akmeņi un informācija, kas mainīs tavu attieksmi pret darba vidē notiekošo.

  Gluži kā saldi smaržojošs zieds pievilināsi pretējā dzimuma uzmanību. Tevi aplidos, apdāvinās un solīs mūžīgu mīlestību. Šis laiks jāizmanto, lai mīlas dzīvi iekrāsotu košākās krāsās.

  • Veiksmīgs 5. un 6. jūlijs.

  Dvīņi

  Gribēsies tikai baudīt siltos saules starus un izjust nekā nedarīšanas prieku. Lielisks laiks, lai tiktu vaļā no visa, kas nelāgi ietekmē tavu izskatu un pašsajūtu.

  Darba dzīvē visu vērosi it kā no malas, tomēr vari pamanīties izdarīt ko tādu, par ko vēl ilgi tevi slavēs. Komunikācijā ar kolēģiem vai partneriem var būt daudz pārpratumu un nesaprašanās, taču tu viegli mācēsi atrast kompromisu.

  Brīvajām labāk iet ar līkumu jaunu attiecību veidošanai, jo tas, ko saveidosi, var būt pavisam tālu no tev tīkamā. Ja esi attiecībās, jādara viss iespējamais, lai parādītu savu mīlestību.

  • Veiksmīgs 5., 6. un 7. jūlijs.

  Vēzis

  Mazāk, bet trāpīgāk – tāda būs tava devīze. Pratīsi izvairīties no situācijām, kur vajadzīga smadzeņu piepūle vai emocionāli sarežģījumi. Vari satikt kādu sen neredzētu radinieku.

  Rīkosies prasmīgi un profesionāli, turklāt neveicot nekādas liekas kustības, tādējādi iegūstot daudz brīva laika. Konsultējies ar pieredzējušiem cilvēkiem! Viņu teiktajam būs liela nozīme tavos panākumos.

  Attiecībās var gadīties tā, ka viens otru nedzirdēsiet un nesapratīsiet. Iespējami arī strīdi, taču tas attiecības nevis sagraus, bet vēl vairāk nostiprinās. Mīļotais var uzticēt tev kādu noslēpumu.

  • Veiksmīgs 3. un 8. jūlijs.

  Lauva

  Jāizmanto visas iespējas atpūsties, vērot un vērtēt tev apkārt notiekošo. Pēc iespējas vairāk laika pavadi kopā ar tev tuviem cilvēkiem, sniedz viņiem savu atbalstu un mīlestību.

  Nav svarīgi, cik daudz tu paveiksi, bet gan – cik kvalitatīvi to darīsi. Velti savu uzmanību kaut kam vienam un dari visu iespējamo, lai šo darbu pabeigtu. Liela nozīme būs komunikācijai – tā var pavērt lieliskas iespējas, bet var būt arī klupšanas akmens.

  Baudīsi romantiku un kaisli. Tev raksturīgo greizsirdību un privātīpašnieciskās tieksmes nomainīs vēlme gādāt par otru un nesavtīgi viņu mīlēt.

  • Veiksmīgs 4. un 7. jūlijs.

  Jaunava

  Tavs emociju balons var pārsprāgt tieši tajā brīdī, kad vismazāk gaidīts, un tavas dusmas var vērsties pret cilvēkiem, kuri to vismazāk pelnījuši. Pēc iespējas vairāk laika pavadi vienatnē.

  Darba jomā šis var būt garlaicīgs laiks – viens un tas pats atkārtosies ik dienu. Vairāk iespēju izpausties būs tām, kam ir savs bizness. Ja aktīvi meklēsi, tad arī atradīsi cerēto, piemēram, papildu peļņas iespējas.

  Attiecības ar mīļoto var sagādāt arī ne vienu vien durstīgāku mirkli, tad svarīgi būs nevis uzspiest savu viedokli, bet pasniegt to kā kaut ko īpašu un abām pusēm izdevīgu.

  • Veiksmīgs 4., 5. un 6. jūlijs.

  Svari

  Dienas skrējienā vēl vairāk laika vajadzētu veltīt pašai sev. Ieteicams salikt pa plauktiņiem visus savus pienākumus, sakārtot un varbūt pat pārkārtot darba un mājas dzīvi.

  Darba devējs sagaidīs, ka tu strādāsi ļoti atbildīgi un čakli. Var nākties uzņemties ne tikai savus, bet arī kolēģu pienākumus. Taču, ja visu paveiksi prasmīgi, saņemsi tiešām izcilu novērtējumu. Izrādi iniciatīvu, iesaisties.

  Dod vairāk laika un telpas gan sev, gan savam izredzētajam. Brīvajām var rasties iespējas iepazīties, esot draugu vai radu kompānijā. Ar citām acīm paskatīsies uz sen zināmu cilvēku.

  • Veiksmīgs 6. un 7. jūlijs.

  Skorpions

  Šo nedēļu pavadīsi mierīgā un pacilātā noskaņojumā. Būs iespēja ieskatīties kādu nozīmīgāku notikumu iekšpusē, vērtēt un izbaudīt to, kas pašas rokām paveikts.

  Prieku sagādās tava darba augļi. Vari teju vai pilnībā atslābināties un paļauties, ka dzīves upe tevi nes pareizajā virzienā. Var būt situācijas, kas palīdzēs novērtēt izdarītās izvēles. Iespējamas labas peļņas iespējas, atliks vien pieņemt lēmumus un rīkoties gana strauji.

  Saņemsi uzmanību un mīlestības apliecinājumus no sava mīļotā cilvēka. Brīvajām gaidāmas sulīgas kaislības, vari satikt savu liktenīgo mīlestību.

  • Veiksmīgs 2. un 8. jūlijs.

  Strēlnieks

  Ieteicams nevis sēdēt mājās, bet doties piedzīvojumos. Izbaudi jaunas izjūtas, satiec līdz šim neredzētus cilvēkus! Tā papildināsi savu izjūtu paleti un varbūt pat mainīsi dzīves ceļu.

  No pienākumiem gribēsies bēgt kā zaķim no vilka. Vari būtiski samazināt darāmā apjomu, pievēršoties vien tam, kas sniedz patīkamas emocijas. Var parādīties iespēja nopelnīt ar savu hobiju. Jebkurš lēmums jāapdomā septiņas reizes, bet vēl labāk būtu to nemaz nepieņemt.

  Gādāsi un rūpēsies par tiem, kuri tev dārgi. Jaunas attiecības var nākt ar virsrakstu Liktenīgā un mūžīgā, tomēr nesasteidz notikumus.

  • Veiksmīgs 3. un 7. jūlijs.

  Mežāzis

  Prieka pilns laiks. Būsi kompānijas dvēsele un iedvesmas avots apkārtējiem. Vari nonākt pie kāda svarīga secinājuma būtiskā jautājumā un spert drosmīgu soli.

  Mijiedarbība un komandas darbs būs veiksmes atslēga darbā. Lēmumi, kas pieņemti vienatnē, drīz var izrādīties nepilnīgi, kamēr kopīgi radītais būs dzīvotspējīgs vēl ilgi. Klausies norādēs un padomos, rīkojies pārdomāti, neskrien ar galvu sienā.

  Vērts palūkoties uz savu ikdienu un ieviest tajā nelielas korekcijas, vairāk pienākumu veicot abiem kopā. Brīvajām jāmeklē vissmukākā kleita un jādodas satikt savu īsto un vienīgo.

  • Veiksmīgs 4., 5. un 6. jūlijs.

  Ūdensvīrs

  Intuīcija būs sevišķi spēcīga. Ja samazināsi ikdienas skrējiena tempu un vadīsies pēc garīgām ceļa norādēm, radīsies iespēja krietni uzlabot dzīves kvalitāti. Jo vairāk iespringsi uz to, ko nevari, jo mazāk izdarīsi.

  Attieksme pret pienākumiem būs mainīga un svārstīga. Jo mazāk darbu uzņemsies, jo priecīgāks būs tavs prāts. Iesaisties projektos, kur lielāko atbildības slogu uz saviem pleciem krauj kāds cits.

  Īstais brīdis novērtēt to, kas tev dots, pārstāt salīdzināt un gaidīt kaut ko īpašu. Brīvajām šis būs satikšanās laiks, vien tavs izvēlīgums var procesu pavilkt garumā.

  • Veiksmīgs 6. un 7. jūlijs.

  Zivis

  Var pārņemt vēlēšanās kaut ko savā dzīvē kardināli izmainīt, domas un idejas var birt kā no pilnības raga, bet ar gatavību patiešām kaut ko darīt gan būs daudz sarežģītāk.

  Veiksmīgas publiskas uzstāšanās, aktīva komunikācija ar tuvāk un tālāk mītošiem ļaudīm. Viegli izveidosi un uzturēsi kontaktus, vien uzmanība var būt nenoturīga. Lielisks laiks sabiedriski nozīmīgiem projektiem.

  Baudīsi sava izredzētā sabiedrību, gādāsi par saskanīgu kopā būšanu. Brīvajām lielas iespējas satikt savu lielo laimi un samīlēties līdz ausīm, taču nozīmīgus lēmumus šajā jomā pagaidām vēl nepieņem.

  • Veiksmīgs 2. un 8. jūlijs.

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+