• Šobrīd

  weather img

  Rīga -5°C Daļēji apmācies, DR vējš, 1.34 m/s

  Kurā dienā zvaigznes tev sola veiksmi? Horoskops no 17. līdz 23. oktobrim

  Horoskopi
  Ieva
  Ieva
  17. oktobris, 2019
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Shutterstock
  Astroloģisko prognozi tuvākajām dienām iesaka astroloģe RITA MUIŽNIECE.

  Auns

  Cilvēku un notikumu kņada ap tevi nerimsies, tomēr spēsi izvērtēt, kas no tā visa tev ir tev svarīgs, bet no kā vari arī atteikties. Lai gan iztēlē būvēsi sapņu pilis, tomēr realitātē ar abām kājām stāvēsi uz zemes.

  Darba lietās liela nozīme būs labām idejām, tāpēc klausies un skaties vērīgi, meklē iedvesmu, iepazīsties ar citu pieredzi. Iespējams, līdzšinējam procesam pietrūcis viegluma un brīvības izjūtas. 

  Viegluma un atraisītības var pietrūkt arī attiecībās. Var aktualizēties jautājums par attiecību noturību, kopīgiem uzskatiem un nākotnes plāniem.

  • Veiksmīgs  22. un 23. oktobris.

  Vērsis

  Viss notiks, pulsēs un vibrēs. Vari sajusties kā nonākusi teju visas pasaules uzmanības fokusā. Daudz enerģijas prasīs nemitīgā komunikācija ar apkārtējiem. Gaidāmas arī īpašas sarunas.

  Var izdoties izkustināt kādu sen lolotu ideju, satikt kādu nozīmīgu cilvēku, spert tādu soli, kas pavērs jaunas iespējas gūt ienākumus. Veiksmīgākie būs tie lēmumi, kurus pieņemsi kopā ar domubiedriem.

  Būsi tik ļoti pārņemta pati ar sevi, ka nebūs ne laika, ne patikas meklēt jaunas iepazīšanās. Ja esi attiecībās, vajadzētu beidzot vairāk pievērsties partnera interesēm un veltīt laiku viņam.

  • Veiksmīgs 18. un 22. oktobris.

  Dvīņi

  Gribēsi būt karognesēja un pirmā vijole teju ikvienā procesā. No tavas dalības un lēmumiem būs atkarīgs daudz, gribēsies, lai viss notiek tikai pēc tava scenārija.

  Uzsvars būs uz ikdienas darbiem, sarunām un lēmumiem. Lielo plānu kalšanu vērts atlikt uz vēlāku laiku. Kolektīvajā darbā rezultāti un peļņa var būt jaudīgāki nekā individuālajā darbā.

  No mīlas dzīves gaidīsi gan baudu un piedzīvojumus, gan arī drošību un stabilitāti – parūpējies, lai kopā būšana ietonējas spilgtākos toņos! Jaunās attiecībās svarīgākais būs saskanīga vērtību sistēma.

  • Veiksmīgs 17. un 18. oktobris.

  Vēzis

  Šonedēļ vari justies nogurusi, bet jau brīvdienās uzvirmos jauna enerģija, būsi gatava vairāk darīt, nevis tikai fantazēt. Noderēs spēja ātri pielāgoties mainīgām situācijām. 

  Profesionālā dzīve var mest pamatīgus kūleņus. Iespējams, vēlēsies kaut ko mainīt, pieprasīt lielāku algu vai labāku attieksmi, bet pietrūks drosmes. Ja ķeries klāt jauniem projektiem, izvērtē to stabilitāti.

  Mīlas dzīvē gaidāmas lielas kaislības – aktuāli var kļūt tādi jautājumi, kas pašos pamatos var izmainīt attiecību formu un gaitu. Brīvajām iespējama satikšanās, kas liks atplaukt jūtām. 

  • Veiksmīgs 19., 20. un 21. oktobris.

  Lauva 

  Lai gan iespēju būs gana, bieži vien jutīsies apjukusi un samulsusi. Saņemsi tik daudz ieteikumu un padomu, ka vari pavisam sapīties savās izjūtās un vēlmēs.

  Darba lietās netrūks ne ideju, ne dažādu variantu, kā tās īstenot. Gaidāmas veiksmīgas sarunas, vari rēķināties ar apkārtējo atbalstu, taču, lai noturētos pie sava plāna, tev tas pašai ļoti precīzi jāpārzina. 

  Piedzīvojumu, izklaižu un izpriecu jomā piedāvājums būs plašs. Tas viss tevi vienlaikus vilinās un arī mazliet biedēs. Trauslas attiecības šajā nedēļā var piedzīvot pamatīgu šūpošanos, aktualizēsies jūtīgas tēmas.

  • Veiksmīgs 22. un 23. oktobris.

  Jaunava 

  Var būt apjukums un nesakārtotības sajūta, kas bieži vien emociju stīgas nospriegos tieši attiecībās ar tuviniekiem un bērniem. Jāsavalda negatīvās emocijas darbavietā.

  Vērtīgs, ar jaunām zināšanām un pieredzi piepildīts laiks. Atver savu prātu un sirdi visam, kas noderīgs! Būs labas iespējas sevi parādīt, saņemsi atbalstu. Ja gribi sākt ko jaunu, dari to drosmīgi!

  Ilgstošās attiecībās var būt manāma atturība, vēsums, vēlme pabūt tālāk vienam no otra, un ir svarīgi to sev un partnerim arī neliegt. Neuzmani katru otra cilvēka soli, un jau drīz attiecības atkal kļūs ciešas.

  • Veiksmīgs 17. un 22. oktobris.

  Svari 

  Ar lielāko prieku pavadīsi laiku ārpus pienākumiem un citu uzmanības. Īstais laiks doties kādā tuvākā vai tālākā ceļojumā, ļauties piedzīvojumiem kopā ar kādu sev īpašu cilvēku.

  Var būt skaļi un nozīmīgi konflikti ar darba devēju, var pārņemt sajūta, ka tev jādara ne tas, ko vēlies. Konkrētas situācijas var piespiest tevi pieņemt radikālus lēmumus, lai izmainītu esošo situāciju.

  Mīlas dzīvē gaidāmas neaizmirstamas un neatkārtojamas kaislības. Iespējams, piedzīvosi ko tādu, par ko līdz šim tikai lasīts grāmatās vai redzēts filmās. Nebremzē sevi, ļaujies notiekošajam!

  • Veiksmīgs 17., 18. un 19. oktobris.

  Skorpions 

  Liksi lietā visu savu sievišķīgo pievilcību, lai notikumus pagrieztu tieši tādā virzienā, kādā tev ērtāk un pieņemamāk. Vīriešiem atliks vien tev sekot un piepildīt tavas vēlmes.

  Baudīsi panākumus, tīksmināsies par sava darba rezultātiem. Apkārtējiem var rasties sajūta, ka tu visu zini labāk, un tas ar laiku var tev atspēlēties. Pārliecinies par drošību, neriskē ar svarīgo. 

  Piedzīvojumi, bauda, flirts… Jaunās attiecībās būs tik daudz kaisles, ka jutīsies gluži kā noreibusi, bet arī tad, ja esi ilgstošās attiecībās, ir īstais laiks kaut ko darīt, lai neļautu tām ierūsēt.

  • Veiksmīgs 19., 20. un 21. oktobris.

  Strēlnieks

  Svarīgi būs turēties uz sava ceļa, ievērot sava ceļa zīmes, nepieslienoties kāda cita idejām. Seko līdzi tam, kur savu kāju sper, bet turi arī zodu lepni izslietu. 

  Darba lietās var rasties sajūta, ka nekas īsti nenotiek tā, kā vēlies un esi iecerējusi. Iespējams, kādi apstākļi tevi piespiedīs rīkoties pretēji plānotajam. Var nākties spert kādus kardinālus soļus. 

  Ļausies rozā briļļu valdzinājumam. Gremdēsies atmiņās un nostalģijā, attiecībās ar partneri lolosi lielas gaidas un cerības, kas realitātē tā arī neīstenosies. Brīvajām gaidāma kāda emocionāla satikšanās.

  • Veiksmīgs 22. un 23. oktobris.

  Mežāzis

  Spersi lielus un nozīmīgus soļus pa savu izvēlēto ceļu un jutīsies apmierināta ar sevi un savu veikumu. Panākumi dos jaunus spēkus rīkoties tā, kā esi iecerējusi, par spīti nelabvēļiem.

  Ir vērts saglabāt fokusu uz to, ko tu vēlies panākt, taču, ja slodze būs pārmērīga un pienākumu kalni neadekvāti apjomīgi, ātri var iestāties pārgurums. Uzņemies tikai to, ko vari paveikt.

  Profesionālās dzīves peripetijas attiecībās var ienest saspringumu, nogurumu un apātiju. Katrs sīkākais aizrādījums var iegriezt emociju virpuli. Tiec skaidrībā, kas tev dzīvē svarīgākais!

  • Veiksmīgs 18. un 23. oktobris.

  Ūdensvīrs

  Vieglums un spožums! Garastāvoklis būs pacilāts, iedvesmosies no kāda īpaša cilvēka. Sev par kompanjoniem izvēlēsies tos, kuriem uzticies un ar kuriem kopā vari atļauties būt patiesa.

  Būs viegli pieņemt pārmaiņas, pielāgoties jauniem apstākļiem un situācijām, un tādas darbā var rasties pavisam negaidīti. Jāuzņemas iniciatīva! Apkārtējiem būs svarīga  tava klātbūtne un iedvesma. 

  Mazliet piņķerīgāk klāsies mīlas dzīvē, var pagaist kādas cerības un gaidas, vari nonākt emocionāli sarežģītā situācijā. Iespējams, aktuāli kļūs jautājumi, kas saistīti ar uzticēšanos. 

  • Veiksmīgs  17. un 18. oktobris.

  Zivis 

  Lai gan pamalē briedīs pārmaiņas, jutīsies ļoti apmierināta ar esošo situāciju un to, kā tajā jūties. Dienas būs tik piesātinātas, ka visam pat nepietiks laika. Jāļaujas straumei – lai notiek tas, kam jānotiek. 

  Jārēķinās ar to, ka lēmumus attiecībā uz tevi var pieņemt kāds cits, bet tev atliks pielāgoties. Aktualizē kaut ko tikai savu – kādu ideju vai hobiju –, kur vari ieguldīt savu enerģiju.

  Var būt situācijas, kas tevi mudinās kaut ko mainīt ierastajā ritmā. Izrauties no pieraduma skavām nebūs viegli, jārēķinās ar pretestību no partnera puses. Nesteidzies ar lēmumiem!

  • Veiksmīgs 20. un 21. oktobris.

   

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+