Kurā dienā zvaigznes tev sola veiksmi? Horoskops no 15. līdz 21. augustam

Horoskops
15. augusts, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Shutterstock
Astroloģisko prognozi tuvākajām dienām iesaka astroloģe RITA MUIŽNIECE.

Auns

Svarīga būs spēja eleganti atrast kopīgu valodu un kompromisus ar jebkuru cilvēku jebkurā brīdī. Taču vēl svarīgāk būs spēt atrast laiku pašai sev, jo tikai tā gūsi tev tik nepieciešamo enerģijas devu.

Komandas darbs, māka vienoties un sarunāt būs īpašā vērtē. Noderīgi būs pakāpties soli nost no lielajiem procesiem un pavērot, kā viss izskatās no malas. Iespējams, būs jāpieņem nozīmīgi lēmumi. Mīlas lietās nesteidzies ar secinājumiem un lēmumiem. Viegli veidosies jaunas attiecības. Sadzīviskās situācijās var uzpeldēt jautājumi, kuriem vērts pievērst vairāk uzmanības.

 • Veiksmīgs 19., 20. un 21. augusts

Vērsis

Šīs nedēļas enerģijas cilās tevi kalnā augšā un lejā, bet svarīgākais būs spēja rīkoties ātri un izlēmīgi. Novērtē iespējas, kas tev tiek piedāvātas, un steidzies tās izmantot!

Nereti vajadzēs būt kā zibens novedējam – jāspēj pieņemt ātri lēmumi un jāuzņemas arī atbildība par sekām. Nozīmīgus darbus neatliec uz nākamo nedēļu, jo tad tavas spējas analizēt būs krietni zemākā līmenī. 

Attiecībās ar mīļoto cilvēku vienmēr gribēsi palikt pie sava viedokļa. Iespējams, saņemsi dažādas atšķirīgas ziņas par savu izredzēto, taču lielākoties tās būs pavisam tālas no realitātes.

 • Veiksmīgs 16. augusts.

Dvīņi

Darāmā netrūks arī šajā nedēļā, bet, lai iesāktie procesi kvalitatīvi virzītos uz priekšu, ir jāspēj izvērtēt, kas ir aktuālākais. Gan lieli notikumi, gan mazi ikdienišķi procesi prasīs no tevis disciplīnu. 

Profesionālajā dzīvē virmos daudz kaislību. Cīņa par savu taisnību un ietekmi būs jaušama lielākajā daļā procesu. Panākumu atslēga būs nevis visu ātri izdarīt, bet vienoties, nolīdzināt ceļu. 

Arī mājas dzīve un romantiskās attiecības no tevis prasīs daudz enerģijas. Ja esi attiecībās, jābūt vairāk devējai nekā ņēmējai, vispirms jāpadomā par otru un tikai tad par sevi. 

 • Veiksmīgs 15. un 16. augusts.

Vēzis

Izdoma, gatavība rīkoties un piedzīvot – tādā noskaņojumā sāksi šo nedēļu. Droši dodies savā izvēlētajā ceļā, tomēr rēķinies ar to, ka ne viss notiks pēc tava plāna.

Visvairāk tev būs vajadzīga spēja pielāgoties negaidītām un neparedzamām situācijām. Plānus var sanākt mainīt gan tevis pašas, gan no tevis neatkarīgu apstākļu dēļ, tomēr tas nesagādās finansiālus zaudējumus. 

Vajadzēs pārvērtēt pirms kāda laika pieņemtos lēmumus, pārdomāt savu rīcību. Pārsteigumi iespējami arī attiecību jomā, tomēr, ja turēsi grožus savās rokās, tie būs vairāk pozitīvi nekā negatīvi. 

 • Veiksmīgs 17. un 18. augusts.

Lauva 

Šīs nedēļas notikumi liks tev padomāt par savu rīcību un attiecībām ar apkārtējiem, ieklausīties savā sirdsbalsī. Iespējams, būs jāmaina sākotnēji uzņemtais kurss.

Ļoti svarīgi būs precīzi ievērot darba devēja prasības, noteikumus un prefekti izpildīt uzticētos pienākumus, lai arī brīžam šķitīs, ka tavu veikumu nenovērtē un pret tevi izturas noniecinoši.

Romantiskajās attiecībās skaidri sapratīsi, kā vajadzētu rīkoties un kā sasniegt iecerēto, tomēr ar darīšanu ies kā pa celmiem. Gaidīsi apliecinājumus tam, ka tev ir nozīmīga vieta tava mīļotā cilvēka sirdī.

 • Veiksmīgs 19., 20. un 21. augusts.

Jaunava 

Šīs nedēļas lielākais risks būs pārstrādāšanās. Tavas emocijas būs tik saspringtas, ka tās var sākt traucēt kvalitatīvi darīt savu darbu. Iespējami nepārdomāti lēmumi. 

Ja vien tev izdosies izveidot sev racionālu plānu un rīkoties saskaņā ar to, šī nedēļa var izrādīties arī gana produktīva. Labi un atbildīgi izdarīts darbs tiks novērtēts un atbilstoši atalgots.

Attiecības var sagādāt daudz pārsteigumu un negaidītus notikumu pavērsienus, īpaši tad, ja par savu līdzšinējo izvēli neesi pilnīgi droša. Uzticies pieredzei, nevis acumirklīgām emocijām. 

 • Veiksmīgs 18. un 20. augusts.

Svari 

Gaidāms enerģijas pieplūdums. Lieliska nedēļa nozīmīgiem lēmumiem, kas var mainīt līdzšinējo notikumu gaitu. Seko līdzi savām sajūtām, vienmēr esi gatava drosmīgi rīkoties, arī tad, ja māc šaubas.

Darba lietās jābūt uzmanīgai situācijās, kas saistītas ar tev nezināmiem cilvēkiem. Var rasties nepieciešamība pēkšņi un kardināli mainīt iesākto procesu un lēmumu pieņemšanas modeli.

Mājas dzīve un romantiskās attiecības sagādās daudz prieka, ja vien to neapdraudēs kāds noslēpums ar rūgtu piegaršu. Lielisks laiks savstarpējās sapratnes veicināšanai. Svarīgi rīkoties kopā. 

 • Veiksmīgs 15. un 16. augusts. 

Skorpions 

Nedēļa bagāta ar dažādām spilgtām emocijām. Ikvienās attiecībās – gan lietišķās, gan privātās – tev vajadzēs ieguldīt mazliet vairāk enerģijas, nekā ierasts.

Darbā svarīgi būs ievērot spēles noteikumus un respektēt arī citu intereses, paturot prātā, ka visi esat līdzvērtīgās pozīcijās un augstprātībai nav pamata. Jaunās nedēļas sākumā var būtiski pieaugt pienākumu apjoms.

Viss sāksies ar kādu mazu, taču spēcīgu soli izvēlētajā virzienā. Gan jaunās, gan ilgstošās attiecībās maza deva uzmanības, kas veltīta sirds cilvēkam, atgriezīsies pie tevis ar dubultu emociju vilni.

 • Veiksmīgs 17. un 18. augusts.

Strēlnieks

Jo drosmīgāki soļi, jo baudāmāki augļi. Jo neparastāki lēmumi, jo efektīvāks rezultāts. Šī nedēļa tev var būt īsts pārbaudījums, jo lieli notikumi risināsies gan mājās, gan ārpus tām – nebūs viegli sadalīt savu uzmanību.

Iespējams, paveiksi ko tādu, ko no tevis neviens nebūs gaidījis, pat tu pati ne. Ja jūti, ka jārīkojas, tad dari to nekavējoties; ja pamani, ka ir iespējas, steidzies tās izmantot!

Lai gan tavas domas būs nodarbinātas ar lielu mērķu īstenošanu, laiku prasīs arī mājas dzīve. Lai arī cik aizņemta esi, mēģini tomēr atrast iespējas romantiskiem brīžiem!

 • Veiksmīgs 19., 20. un 21. augusts. 

 Mežāzis

Baudīsi mājas siltumu un ģimenes mieru. Lieliska nedēļa, lai dotos ceļojumos, kopīgos izbraukumos, viesotos un uzņemtu ciemiņus. Tas viss dos daudz pozitīvu emociju!

Daudz vērtīgāki rezultāti tavām darbībām būs tad, ja rīkosies pēc iepriekš zināma plāna, pieņemsi paredzamus un drošus lēmumus. Ej ar līkumu situācijām un diskusijām, kurās tiek lauzti šķēpi par finanšu ieguldījumiem.

Jo tālāk no ikdienas, jo vairāk svaiga un uzmundrinoša gaisa ieplūdīs krūtīs. Gādā par interesantiem piedzīvojumiem un pārsteigumiem savam izredzētajam, īpaši tad, ja kopā esat jau ilgi.

 • Veiksmīgs 15. un 16. augusts.

Ūdensvīrs

Var samazināties darbu apjoms, taču pieaugs uzmanības intensitāte, kas jāvelta aktuālajiem darbiem. Akcentē kvalitāti, nevis kvantitāti, rīkojies apdomīgi. Nepieņem lēmumus, kas varētu ierobežot tavas izvēles nākotnē.

Svarīgi pašai kontrolēt, cik daudz enerģijas vari atļauties ieguldīt darbā, lai neizdegtu. Lai gan var rasties sajūta, ka laiks pārmaiņām, tomēr nesteidzies! Var rasties papildu peļņas avoti.

Attiecībās ar mīļoto tava prasību latiņa būs augstu – gribēsi tikai visu labāko, un arī pati būs gatava nesavtīgi dot, lai mīļotais cilvēks ar tevi justos lieliski.

 • Veiksmīgs 15. un 16. augusts.

Zivis 

Ja vēlies savu dzīvi iegriezt mazliet citās sliedēs, ir īstais laiks to darīt! Lēmumi nāks viegli, un arī rīcība, kas tiem sekos, neprasīs īpašu piepūli. Pārsteigumus var sagādāt kāds tuvs cilvēks. 

Lai arī finansiālu ieguvumu varbūt nebūs, tomēr jutīsi gandarījumu par paveikto. Izcili tiksi galā ar ikdienišķiem procesiem, kur vajadzīgs ātrums un precizitāte. Izvairies no darījumu attiecībām ar radiem un draugiem.

Attiecību jomā viss ritēs bez satraukuma un pārdzīvojumiem. Viegli ritēs sarunas, būsi gatava atklātībai. Īstais laiks izrunāties, ja attiecībās tev kaut kas nav pa prātam.

 • Veiksmīgs 17. un 18. augusts.

 

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs