• Šobrīd

  weather img

  Rīga -13°C

  Tavs uzticamais atbalsts

  5. martā sāksies 23 dienu dižčika laiks!

  Ezotērika
  Liena Britāne
  Liena Britāne
  4. marts, 2019
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Pixabay
  Tiem, kas tic Čika laikam, jāņem vērā, ka 5. martā sākas vairāk nekā trīs nedēļas ilgs dižčika periods. Šajā laikā būs grūtāk izdarīt pareizās izvēles, pieņemt tālredzīgus lēmumus un rīkoties pārdomāti. Tomēr ir nodarbes, kas dižčika laikā ir pat ieteicamas! Konsultē Kristaps Baņķis, astrologs un numerologs, termina dižčiks ieviesējs.

  Kas vispār ir dižčiks?

  Ar vārdu dižčiks saprot planētas Merkura cilpu, kad planēta, no Zemes skatoties, pārvietojas atpakaļgaitā, tātad retrogrādā. Atpakaļgaitas periodos aktuāli kļūst jautājumi, ar kuriem saistās planētas enerģētika. Merkurs astroloģijā tiek uzskatīts par planētu, kuras retrogrādā kustība īpaši ietekmē lietišķos un sadzīviskos procesus. Šī planēta tiek saistīta ar domāšanu, loģiku, saziņu, biznesu, transportu, līgumiem, dokumentiem, zinātnisko darbību, arī ar dažādām mahinācijām, ar veselību un maģiju.
   

  Dižčiks sāksies 5. martā pulksten 20.18 un turpināsies līdz 28. martam pulksten 15.58.

  Kas var notikt dižčika laikā?

  «Planētu retrogrādu laikā mūsu brīvā griba ir ierobežotāka, notiekošo kļūst grūtāk vadīt ar prātu, virsroku ņem cēloņu un seku likums. Retrogrādā Merkura laikā nevajadzētu akli uzticēties informācijai, ieteicams uzmanīties visā, kas saistīts ar vēstulēm, tālruni, e-pastu, jo šajā laikā palielinās nejaušību, kļūdu skaits – vēstuli var nosūtīt nepareizam adresātam, savu vēstījumu izteikt nepietiekami skaidri vai pārprotami,» stāsta Kristaps Baņķis. Viņš brīdina, ka šajā periodā cilvēki mēdz kļūt neuzmanīgāki, izklaidīgāki, aizmāršīgāki, var apjukt ātrāk nekā parasti, iespējamas situācijas, kad grūti savaldīt emocijas, kad cits citu nesaprot un strīdas par sīkumiem, neiedziļinoties otra patiesajos nolūkos. Šajā laikā biežāk īstenojas visiem zināmais likums par sviestmaizi, kas arvien krīt ar sviestu uz leju, tāpat palielinās iespējamība netrāpīt īstajā laikā īstajā vietā. Astrologs iesaka šajā laikā nesākt ar tirdzniecību, transportu un komunikāciju saistītus projektus, tāpat nav ieteicams iegādāties auto, tehniku, mobilās ierīces un citas tehniskas lietas. «Svarīgi arī nedarīt divas vai pat vairākas lietas vienlaikus. Piemēram, kategoriski aizliegts, sēžot pie stūres, runāt pa tālruni, rakstīt īsziņas, dzert kafiju vai darīt vēl kaut ko,» brīdina Kristaps Baņķis.

  Plānojot savu dzīvi dižčika dienās, ņem vērā!

  > Var bremzēties iesāktie darbi, visu veidu komunikācija, tostarp var būt apgrūtināta personiskā saskarsme – cilvēki biežāk neveiksmīgi izteiksies, izpļāpās noslēpumus, rīkosies negodīgi.

  > Var būt problēmas tirdzniecības jomā, pastāv liela iespējamība, ka nopirktās elektroiekārtas un tehnika nekalpos ilgi, var nākties mainīt iegādātās preces vai arī tās var izrādīties ar brāķi.

  > Var sabojāties vai pārstāt darboties datori, iekārtas, elektronika, sadzīves tehnika, telefoni.

  > Problēmas var rasties saistībā ar transportu – atcelti avioreisi, biežāki satiksmes negadījumi (īpaši tad, ja tiek braukts pa īsāko ceļu), var būt lielāki sastrēgumi, maldīšanās nezināmā vietā, vairāk tehnisku sarežģījumu.

  > Neuzmanības dēļ var notikt avārijas un katastrofas, var būt lielāks risks, ka neveiklu darbību un kustību dēļ vai arī savu iespēju pārvērtēšanas dēļ tiek gūtas traumas, tāpēc fiziskajās aktivitātēs ieteicams samazināt slodzi (īpaši sportistiem).

  > Var mainīties plāni, iespējamas neizdošanās, realizējot ieceres.

  > Par sevi var atgādināt senas problēmas, arī tās, kas saistītas ar bijušajiem partneriem.

  > Var tikt mainīti vai pat lauzti noslēgtie līgumi un vienošanās nosacījumi.

   > Rakstu darbos un dokumentos var ieviesties vairāk kļūdu nekā parasti, problēmas var rasties, arī kārtojot eksāmenus.

  > Sapulcēs, kas notiek dižčika laikā, paredzams subjektīvisms, var sākties nevajadzīgi strīdi par sīkumiem, iespējamas neveiksmīgas izteikšanās, pārpratumi, var tikt pieņemti lēmumi, kurus nav reāli izpildīt.

  > Biežāk tiek kavētas tikšanās, norises un pasākumi aizkavējas, jo daudziem pazūd objektīva laika izjūta.

  > Apmeklējot dažādas valsts un pašvaldības iestādes, biežāk nekā citkārt var gadīties pārpratumi un kļūmes – piemēram, mainīts darba laiks, atbildīgais darbinieks saslimis vai aizgājis atvaļinājumā, pašam nav paņemti līdzi visi vajadzīgie dokumenti.

  > Izskan veltīgi un tukši solījumi, visapkārt virmo vairāk baumu nekā citkārt.

  > Lielāka kļūdu iespējamība jebkura veida diagnostikā.

  > Nevedas naudas lietas, cilvēki biežāk iegādājas nevajadzīgas mantas.

  > Paņemto kredītu vai citādi aizņemto naudu būs grūti atdot.

  > Var pazust dokumenti, vēstules, atslēgas, sīki priekšmeti.

  Ja dižčiks ir Zivju zīmē

  Šoreiz retrogrādais Merkurs būs Zivju zīmē, kas, izmantojot astroloģijas simbolu valodu, šim laikam piešķirs noteiktus uzsvarus. «Dižčiks Zivju zīmē raksturīgs ar to, ka šajā laikā vairāk tiek dzīvots sapņos un fantāzijās un zūd saikne ar realitāti. Priekšplānā izvirzās garīgums. Taču paustās idejas grūti izteikt vārdos, cilvēki ir viegli ietekējami, pakļaujas vilinājumam, un gaisā var virmot pārspīlēts ideālisms. Šim dižčika laikam raksturīga liela neskaidrība un neziņa. Jāuzmanās, jo pastāv apzagšanas risks,» skaidro Kristaps Baņķis. Astrologs iesaka būt īpaši piesardzīgiem laikā, kad retrogrādā Merkura periods pārklājas ar čika laikiem (periodiem, kad Mēness ir bez kursa, neveido leņķiskus aspektus ar planētām).

  Čika laiki dižčika laikā, kad jāuzmanās īpaši

  5. martā: 10.05–10.11

  7. martā: 21.08–22.28

  9. martā: 19.14 –24.00

  10. martā: 00.00–09.10

  12. martā: 11.31–17.48

  14. martā: 14.31–23.49

  16. martā: 20.02–24.00

  17. martā: 00.00–02.57

  18. martā: 17.19– 24.00

  19. martā: 00.00–03.41

  20. martā: 17.22–24.00

  21. martā: 00.00–03.28

  22. martā: 20,10–24.00

  23. martā: 00.00–04.16

  25. martā: 04.24–08.06

  27. martā: 04.37–16.08

  Svarīgi!

  Vislabākais, ko var darīt čika laikā, – daudz gulēt, mierīgi pasēdēt un padomāt, ieklausīties sevī, izbaudīt vienatni, apsvērt jau paveikto, meditēt, atpūsties, klausīties mūziku, lasīt.

  Kas izdosies šajās 23 dienās?

  Kristaps Baņķis izpētījis, ka dižčika laikam ir savi ieguvumi un pozitīvās iezīmes, tāpēc nav vērts uztraukties, ka šajās dienās neko nevarēs paveikt un tāpēc laiks būs izšķiests veltīgi. «Der apstāties ikdienas straujajā skrējienā un paraudzīties uz visām pusēm. Nevajag uztvert šo laiku kā posmu, kad dzīve apstājas, – viss turpinās, taču, cik vien tas iespējams, no darītāja labāk kļūt par vērotāju. Vislabākā recepte – samazināt slodzi, pabeigt iesāktās lietas un sagatavoties jauniem darbiem. Vēlamas garākas pavasarīgas pastaigas, masāžas, SPA un pirts apmeklējums (īpaši 7., 8., 10., 21., 23., 26., 27., 28. martā), lai noņemtu uzkrāto spriedzi,» iesaka astrologs. Visiem, kuri iecienījuši fiziskas aktivitātes, viņš rekomendē īpaši lielu vērību veltīt iesildīšanās un atsildīšanās vingrinājumiem. Svarīgi ir nenoslogot agrāk traumētas vietas, īpaši rokas, un lielāku uzmanību veltīt drošībai. Ja izraudzītajam sportošanas veidam nepieciešams īpašs ekipējums, tam obligāti jābūt labā kārtībā un pārbaudītam. Iepērkoties veikalā, ieteicams pārbaudīt čekus un par katru pirkumu samaksāto summu. Ja pamanīta kļūda, jācenšas to steigšus izlabot – pat tad, ja kļūda ir tikai par kādu centu pārdevēja vai pircēja labā. Šīs dienas ir labs laiks lasīšanai, mūzikai, garīgām nodarbēm. Noteikti jāieklausās savā intuīcijā, jo dižčika laikā tai ir tendence pastiprināties,» uzsver Kristaps Baņķis. «Neiesaku laiku izšķiest, mēģinot risināt ikdienišķas nebūšanas, – vienīgais, ko iegūsim, būs sajūta, ka laiks kaut kur pazūd un neko īsti nevar pagūt izdarīt. Dižčika laikā var risināt problēmas vai atkārtoti pievērsties jautājumiem, kas nav līdz galam atrisināti, var labot pieļautās kļūdas, remontēt lietas. Ja vajadzīgas detaļas remontdarbiem, šajā laikā prātīgāk būtu izvēlēties nevis jaunas, bet lietotas. Ja paredzēti remontdarbi ar krāsošanu, krāsa jāizvēlas jau pirms 5. marta, jo dižčika laikā izvēlētā ātri apniks vai izrādīsies nepatīkama. Šajā laikā var atrasties kas iepriekš pazaudēts, var satikt cilvēkus, ar kuriem sen nav bijis kontakta, var atjaunoties sarautas attiecības.»

  Dienās no 5. līdz 28. martam

  Uz ko koncentrēties?

  > Atgriezties pie sen iesāktiem darbiem, ieviest kārtību dokumentos, sakārtot darba galdu.

  > Pārrevidēt domas, pārrakstīt, rediģēt iepriekš uzrakstīto.

  > Atcerēties aizmirsto, no jauna lasīt jau agrāk lasītas grāmatas, malā noliktus rakstus, pārlasīt savu dienasgrāmatu.

  > Organizēt nesteidzīgas un sirsnīgas sarunas, kā arī prāta vētras, jo tajās var rasties vērtīgi risinājumi.

  > Vēl un vēlreiz apdomāt visu, ko saki vai dari, ļoti sargājoties no neētiskas rīcības.

  > Ieklausīties sevī, savā intuīcijā un vēlmēs, jo prātā var ienākt oriģinālas un labas idejas, kas vēlāk var izrādīties zelta vērtas.

  > Apbruņoties ar pacietību un pēc tam, kad beigsies dižčika laiks, atkārtoti pārliecināties, cik patiesa ir šajā laikā iegūtā informācija.

  > Izvēlēties kvalitatīvu un drošu atpūtu.

  > Atbrīvoties no visa liekā un nevajadzīgā.

  > Neatstāt bērnus bez uzraudzības.

  Ko labāk nedarīt?

  > Nepieņemt svarīgus lēmumus, atturēties no solījumiem.

  > Neiegādāties auto, tehniku, datortehniku, sadzīves tehniku, mobilās ierīces.

  > Neizteikt bildinājumu.

  > Ja paredzēts dibināt uzņēmumu, labāk nogaidīt, jo šajā laikā dibinātajiem var rasties sarežģījumi ar darbiniekiem, līgumiem, naudas plūsmu.

  > Atlikt uz vēlāku laiku sarunas un apspriedes ar potenciālajiem un esošajiem sadarbības partneriem.

  > Neslēgt līgumus, bet, ja nav iespēju no tā izvairīties, labāk noslēgt pagaidu līgumu, kuru pēc dižčika laika varēs apstiprināt vēlreiz.

  > Nepieņemt darbiniekus patstāvīgā darbā, vislabāk pieņemt uz pārbaudes laiku un pēc tam pārslēgt līgumu.

  Izmantota informācija no Astrologi.lv un Superhoroskopi.lv. Šajās interneta vietnēs katrs var uzzināt, kā individuāli izmantot dižčika laiku. 

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  AutoBild.lv

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+