• Šobrīd

  weather img

  Rīga +14°C Daļēji apmācies, R/DR vējš, 2.06 m/s

  UZVARI CĪŅĀ AR BLAUGZNĀM

  Greifāne jau pavisam pārkrievojusies? Saiet ragos ar kolēģiem un māca, kā dzīvot

  Slavenības
  Barba Medne
  17. augusts
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Liene Greifāne muzikālajā TV šovā Krievijā.
  Foto: Instagram
  Liene Greifāne muzikālajā TV šovā Krievijā.
  Pagājušajā nedēļā Sočos dzīvojošā dziedātāja Liene Greifāne, aizstāvot Krievijas iedzīvotājus, pamatīgi sakašķējusies ar kolēģiem Latvijā.

  «Lūk, jums patiesā Krievijas seja – posts, netīrība, grausti, nabadzība, neizglītotība… Pat savu zemi nespēj sakārtot, tik izpostīt citas,» daloties ar bildēm, kurās redzami grausti Murmanskas apgabalā Krievijā, «feisbukā» vēstīja dziedātāja Agnese Šīrante.

  Bilžu autore bija pievienojusi arī tekstu, kurā pausts – šī apgabala vīrieši karā devušies tāpēc, «lai nenomirtu no šausmām un ilgām».  Žurnāls «Privātā Dzīve» vēsta, ka Šīrantes ieraksts sociālajos tīklos nokaitināja dziedātāju Lieni Greifāni, kas ar vīru Igoru un jaunāko dēlu jau sešus gadus dzīvo un strādā Krievijā.

  «Latvijā ir tādas pašas ēkas, pat Rīgā. Tas, ka kāds «nošēro» graustus, nenozīmē, ka rakstītais atbilst patiesībai. Es, teiksim, ielikšu bildes ar graustiem Latvijā, uzlikšu skaļu virsrakstu, un arī visi šokā «šēros» kā traki. Realitāte ir tāda, ka šeit nevienam nav izvēles iespējas,» apgalvoja Greifāne un tūdaļ steidza rādīt pussagruvušas ēkas Latvijā. «Arī Latvijā ir vietas, kas jāsakārto, un arī mūsu zemē netrūkst pamesto, nesakopto vietu, bet mūsu vara nav tā, kas šobrīd karo citā zemē un izposta citu valsti! Un tā ir būtiska atšķirība!» viņai oponēja Agnese Šīrante. «Tu «šēro» informāciju, kur teikts, ka naudas dēļ cilvēki iet karot, jo, redz, sabrukušas mājas un nav darba. Šī informācija ir nepatiesa,» turpināja Liene.

  Kad Šīrante norādīja, ka izvēle – karot vai ne –, esot vienmēr un visiem, Liene iebilda: «Kad valdība jums liks vilkt maskas, iet revakcinēties, atceries par savu izvēles iespēju. Kad jums pateiks, vai nu vakcīna, vai darbs, atceries savu izvēles iespēju. Kad tev pateiks, vai nu tevi nošaus, vai ej karot, atceries savu izvēli. (..) Neviens, kurš šeit (Krievijā) nedzīvo, nesapratīs, ko cilvēks var vai nevar šeit darīt, runāt, rīkoties.»

  Diskusijā iesaistījās arī komponists Uldis Marhilevičs. «Lienīt, nu dikti jūt, ka esi padzīvojusi okupantu zemē, žēl,» secināja Marhilevičs.

  Greifāne viņam pikti deva pretī: «Es šeit dzīvoju un varu teikt, ka diemžēl tiem, kuriem jāiet šajā briesmīgajā karā, nav izvēles iespējas. Neviens viņiem nejautā, cik naudas tu gribi par to saņemt. Jums laikam tas nav saprotams! Jā, var just, jo es neredzu atšķirību šajos cilvēkos. Viņi ir tādi paši cilvēki, kā mēs, jūs, viņi, viņas…

  Es katru dienu saņemu vēstules – «cerams tu nomirsi, tu dzīvo Krievijā»

  Es jūtu to, ko jūt vienkāršais krievs, kurš audzina bērnus, iet uz darbu, grib pabarot ģimeni, un visa pārējā pasaule viņu nolād, jo viņš ir krievs. Beidziet lietot izteicienus – lūk, īstais krievs, lūk, Krievijas seja. Tas ir nepareizi!»

  Citas interesantas ziņas lasiet jaunākajā žurnāla «Privātā Dzīve» numurā!

  • Bijušā policijas šefa Inta Ķuža pēdējās dienas. Kādas bija atvadas no ģenerāļa?
  • Viktors Zemgals pārbiedē Eolikas fanus. Dziedātājam koncertā kļūst slikti
  • Degpunktā vadītājai Diānai Eisakai-Vasilevskai pavisam neparastas kāzas
  • Krievu raidījums Doždj satracina sabiedrību. Domburs aizstāv, Hermanis grib viņus padzīt
  • Atis Auzāns pats savām rokām uzcēlis māju
  • Kāpēc Akvelīna Līvmane ir ratiņkrēslā?
  Privātā Dzīve nr33

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+