• Gobzema jaunais plāns: Latvijā neatgriezties, bet no valsts iztiesāt miljonus

  Slavenības
  Edgars Orlovs
  Edgars Orlovs
  19. maijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Aldis Gobzems Spānijā.
  Foto: no privātā arhīva
  Aldis Gobzems Spānijā.
  Bijušais Saeimas deputāts Aldis Gobzems bauda Spānijas sauli un rēķina, cik lielu kompensāciju pieprasīt no Latvijas valsts.

  Stāstot par dzīvi Spānijā eksdeputāts žurnālam «Privātā Dzīve» uzsver, ka pēc Latvijas pamešanas dzīvo tikai saviem bērniem. «Tas ir mans lielākais kaifs un ieguldījums. Ar viņiem pavadu būtisku dzīves daļu. Sportojam, peldamies, mācāmies. Ja godīgi, esmu sapratis, kas ir īstā dzīve, īstās vērtības,» nosaka ekspolitiķis.

  Beidzamās stundas Latvijā Gobzemam bija 14. Saeimas vēlēšanu nakts. «Aizbraucu nākamajā dienā. Pēc tam Latvijā neesmu bijis un vairs nebraukšu. Pat neapsveru iespēju, ka man varētu rasties tāda doma – braukt,» apgalvo eksdeputāts.

  Iepriekš viņš lēsa, ka līdz vasarai varētu Latvijā nokārtot maksātnespējas procesu un tādējādi nemaksāt priekšvēlēšanu laikā uzliktos daudzu desmitu tūkstošu eiro lielos sodus. Nu domas ir mainījušās: «Maksātnespēju tomēr nekārtošu. Esmu atradis citu risinājumu šai situācijai – gatavoju prasību tiesai pret Latvijas valsti par visu man un ģimenei nodarīto kaitējumu. Tieši tagad rēķinu, kāda būs prasības summa.

  Izskatās, ka prasība būs robežās no miljona līdz pieciem miljoniem eiro.

  Pierādīšu, ka Latvijas institūcijas izrēķinājās ar manu ģimeni un mani personīgi. Vienalga, ko un cik tas prasīs. Ja kāds domā, ka nolaidīšu galvu kā kaujamais jērs, tad varu atgādināt – nekas nav aizmirsts. Visi aresti, videopierādījumi man ir, un no tiem skaidri redzams, kā diskriminēja un vērsās pret mums. To pierādīt nav sarežģīti. Vienkārši sagaidīšu īsto momentu – ņemot vērā, ka Latvijas valsts mani turpina «drāzt».

  Paskatīsimies, dzīve gara. Tā man nebeigsies ne šodien, ne rīt, pat ne aizparīt. Man ir vismaz 10 gadu, lai tādu prasību celtu. Turklāt celšu to kā Spānijas rezidents, kas būtībā arī esmu, jo izpildīju visas likuma prasības – bērni jau gadu Spānijā iet skolā, pats te dzīvoju vairāk nekā 180 dienu, visas dzīves pamatlietas, ieskaitot dzīvesvietu, ir šeit. Tiesā tā būs jau pavisam cita pozīcija, jo Spānija savus rezidentus aizsargā,» tā Gobzems.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē