FOTO: Mūzikas un mākslas festivāls Bildes aicina uz sirsnīgu koncertu ģimenēm

Izklaide
Santa.lv
Santa.lv
25. oktobris, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Ģirts Ozoliņš (F64) – no “BILŽU BIROJA” arhīva
Mūzikas un mākslas festivāls Bildes aicina uz koncertu Ielūdz “Bilžu” mūziķi un viņu bērni, kas 27. oktobrī notiks mūzikas klubā Kaļķu vārti. Uz skatuves kopā dažādas paaudzes apvienos koncerta vadītājs un arī tētis-mūziķis Arnis Miltiņš.

Kopš festivāla Bildes dibināšanas ir izaugušas vairākas mūziķu paaudzes un daļai no mūziķu bērniem tieši Bildēs ir bijis viņu pirmā uzstāšanās. Ir bērni, kuri seko savu vecāku-mūziķu pēdās, bet arī tie, kuri izvēlējušies citu ceļu, joprojām ar lielu prieku muzicē kopā.

Koncertā Ielūdz “Bilžu” mūziķi un viņu bērni uzstāsies – Miltiņu ģimene, Ziemeļu ģimene, Križevicu ģimene, Aleksandrs un Inta Pauļuki, Pūpolu ģimene, Elza un Atis Ieviņi, Īļu ģimene, Elviss Patriks un Ivars Pētersoni, Horens Stalbe ar bērniem, Tomijs un Guntars Endzeļi, Dāvids un Ēriks Loki, Valteru ģimene, Fēlikss Ķiģelis ar bērniem, Anna un Ansis Klintsoni un Kaukuļu ģimene.

«Festivāls Bildes ir kopā sanākšana un iespēja uz skatuves parādīties jaunajiem talantiem. Man un manai sieviņai Maijai Bildes asociējas ar ģimeni un tās kopīgo uzstāšanos. Tie ir ģimenes un draugu svētki – tā ir tradīcija!» pauž Nils Īle, kurš festivālā piedalās jau kopš tā pirmsākumiem un kopā ar ģimeni šogad uzstāsies tieši koncertā Ielūdz "Bilžu” mūziķi un viņu bērni. Daļa no Īļu ģimenes – Nils, Maija un Fabiass-Nils ir dalībnieki arī pasaules mūzikas projektā Kanisaifa.

Horens Stalbe, kurš uzskata, ka regejs ir vienīgais veids, kā uzrunāt pasauli par nopietnām lietām, caur smaidu un labestību, festivālā ir uzstājies pirmo reizi 20 gadu vecumā. Mūziķis pauž savas pārdomas par dažādu paaudžu sadarbību : «Manuprāt, lielākā vērtība un visjaukākais festivālā ir tas, ka pieredzējuši mūziķi var satikties ar jaunajiem, jo bez pagātnes, diemžēl, nav nākotnes. Vienīgais labums no vecuma – Tu vari dalīties savā pieredzē ar tiem, kuri ir jaunāki, un ar saviem varoņdarbiem viņus iedvesmot.»

Mūziķis Mārtiņš Križevics, kurš festivālā ir piedalījies jau vairākos sastāvos, gan postfolka grupā Miglas Asni, gan ar grupu Klibs Taurenis, bet kopš 2016. gada koncertos uzstājas kopā ar savu meitu Helmu, dalās sajūtās par festivālu:

«Pirmais, ko es vēlētos teikt – tā ir tradīcija. Mūsu ģimenē noteikti tāpat kā Ziemassvētki, Jāņi, Jaunais gads ir arī  festivāls”

Tie ir svētki, kuros Tu atkal sanāc kopā ar mūziķiem un citām ģimenēm, un svini!» Križevicu ģimene koncertā “Ielūdz “Bilžu”mūziķi un viņu bērni” plāno izpildīt pirmatskaņojumu ar Māras Cielēnas vārdiem.

Mākslas un mūzikas festivāla BILDES 2019  ietvaros 30. oktobrī Mūzikas klubā Kaļķu vārti notiks Dziesminieku koncerts, bet 31. oktobrī – Jauno dziesminieku koncerts. VEF Kultūras pilī 4. novembrī skanēs koncerts Jaunās un "Bildēs” sevi jau pieteikušās grupas kopprojektos ar Bilžu Veterāniem un radošām personībām.

Savukārt 16. novembrī plkst. 12:00 notiks koncerts Bērniem, bet 16. novembra vakarā plkst. 19:00 klausītāji aicināti uz Bilžu veterānu koncertu. Paralēli koncertiem līdz 14. novembrim t/c Spice Home apskatāma arī Bilžu mūziķu un mākslinieku darbu izstāde Pastkastītes.

Biļetes uz koncertiem nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs un bilesuparadize.lv.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

GADA KOSMĒTIKA 2020

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+