• Blogeres Maijas Armaņevas kucēns ar ļoti retu kažoka krāsojumu

  Slavenību mīluļi
  Zane Piļka-Karaļeviča
  Zane Piļka-Karaļeviča
  27. marts, 2021
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: No privātā arhīva
  «Laipni aicināts ģimenē, Fargo,» par vēl viena vīriešu kārtas pārstāvja ienākšanu ģimenē paziņo skaistuma blogere.

  Amerikāņu pitbulterjera kucēns nav bijis mirkļa iegriba, bet gan ilgi un rūpīgi pārdomāts lēmums. «Mani puiši sen sapņoja par suni. Ilgi domājām, kas tā varētu būt par šķirni, skatījāmies, meklējām un pētījām,» PDz stāsta Maija.

  Viņa atzīst, ka nekad nav bijusi mazo klēpja sunīšu cienītāja.

  «Bērnībā vecākiem bija divi kaukāzieši, kuri augumā ir milzīgi, tāpēc pieredze ar lielajiem suņiem man ir. Sākumā mums bija variants arī par dobermani, tomēr mūsu dzīves stilam un raksturam visvairāk atbilda tieši pitbulterjers. Viņš ir aktīvs, mīl bērnus. Visi tie stereotipi, ka pitbuli ir agresīvi un ēd cilvēkus, ir muļķības. Pitbulterjeri ir ļoti mīļi un draudzīgi suņi. Protams, viss atkarīgs no audzināšanas. Ar suni noteikti apmeklēsim suņu skolu, lai Fargo apgūst visas paklausības komandas,» atklāj blogere.

  Kucēnu, kuram ir ļoti rets kažoka krāsojums, Maija ar draugu Māri iegādājusies tepat Latvijā.

  «Ar šādu krāsojumu viņš ir vienīgais Latvijā. Starp citu, Fargo ir bijušā boksera Kristapa Zuša suņa mazbērns.

  Viņa mammai bija 11 kucēni,» radurakstus atklāj blogere. Mīluļa interesantā vārda autore ir Maija. «Ilgi domājām, kā kucēnu nosaukt. Vēl braucot mašīnā, pirms sunīti ieraudzījām, mēs ceļa malā ieraudzījām ar grafiti apzīmētu būdu, uz tās bija uzrakstīti divi burti – FA. Galvā man iesēdās šis burtu salikums, līdz iedomājos par vārdu Fargo. Kad atbraucām un ieraudzījām tos 11 pretī skrienošos kucēnus, šis vārds piestāvēja tikai viņam.»

  Maijas dēls Adrians un mīļotais vīrietis Māris bija sajūsmā par jauno ģimenes locekli, taču Maijas Burmas šķirnes kaķene neslēpa savu nepatiku, ka viņai ģimenes uzmanība jādala ar kādu. «Mēģinām viņus sapazīstināt nesteidzoties, lai pakāpeniski pierod viens pie otra. Pagaidām gan nevarētu teikt, ka izveidojusies cieša draudzība – kaķene uzskatāmi demonstrē, ko domā par jauno ģimenes locekli. Pa degunu Fargo gan vēl nav dabūjis,» atzīst viņa.

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē