Baiba Sipeniece-Gavare: Ticēt sazvērestības teorijām ir daudz vieglāk nekā izglītoties

Slavenības
Ieva
Ieva
3. jūnijs
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Liene Pētersone
Baiba Sipeniece-Gavare slēpot uz Austriju devās trīs dienas pirms arkārtējās situācijas izsludināšanas. Par to viņa izpelnījās skarbus komentārus un tika publiski pelta. Jaunākajā žurnāla IEVA numurā TV personība atklāti pastāsta par savām sajūtām un pārdomām, ko raisījis šis laiks.

«Tāda situācija pasaulē ir pirmoreiz, pieredzes nebija nevienam. Kurš zināja, kā viss izvērsīsies? Arī Latvijā izsludinātais ārkārtējais stāvoklis visiem bija kaut kas jauns – daudzi interneta portāli uzvedās tā, kā viņi varēja uzvesties. Tas taču ir tik viegli – izšķirstīt Instagram un paskatīties, kas tagad ir ārzemēs. Aha, Sipeniece mums ir ārzemēs! Nu, lūk, arī galvenā ziņa – dosim viņu saplosīšanai,» Sipeniece-Gavare stāsta intervijā. Uz jautājumu par to, kā ir pēkšņi kļūt par slikto, Sipeniece-Gavare atbild tieši: «Ir tāds trāpīgs teiciens: nekad neuzklausi kritiku no cilvēkiem, kam tu nejautātu padomu.

Tieši tādēļ uzskatu, ka anonīmie interneta komentāri ir nulle, es tos nemaz nelasu.

Lauku ceļu malās šad tad mēdz sēdēt tādi ne visai gudri suņuki, kas kādu gabalu skrien braucējiem līdzi un rej, paši nezinādami, par ko un uz ko. Tie mazie lielceļa vaukšķi, kas tobrīd internetā rēja uz mani, šodien jau rej uz kādu citu.»

TV dīva ir skeptiska arī pret sazvērestības teorijām, kuras šobrīd kļuvušas īpaši aktuālas. «Sazvērestības teorijas ir kā silts termofors, ar ko sevi mierināt: ir atrasts vainīgais! Skatos, kuri cilvēki šīm teorijām tic un tās izplata, un saprotu – atslēga ir izglītībā,» izsakās Sipeniece-Gavare. "Ticēt sazvērestības teorijām ir daudz vieglāk nekā izglītoties. Man rados un draugos ir ārsti, un es zinu, ka ārkārtējās situācijas režīmā viņi strādāja, gāzdamies no kājām. Viņi dara visu, lai šo situāciju vērstu uz labu, bet malā stāv sabiedrībai absolūti nederīgi kaku maisi, kas runā pēdējās glupības! Kā tas var nokaitināt! No tiem, kas sociālajos tīklos šēro sazvērestības teoriju muļķības, dzīvē neesmu dzirdējusi nevienu prātīgu teikumu! Saka: mūs kontrolēs. Cik gan iedomīgam jābūt cilvēkam, lai ticētu, ka Bilam Geitsam var būt interesanta kaut kāda Ņina Siroježkina no Zabludovkas ar savu izcilo bankas kontu un iepirkšanās ieradumiem!"

Pilna intervija un citi vērtīgi materiāli jaunākajā žurnāla IEVA numurā. 

  • «Šis laiks man ir kā svētība elpas ievilkšanai un spēku sakopošanai..» Intervija ar televīzijas dīvu Baibu Sipenieci-Gavari
  • «Krīze parāda, kas ir kas.» Par dzīvi un biznesu jaunajos apstākļos diskutē četras biznesa sievietes no dažādām nozarēm.
  • Aktieris Edgars Pujāts: «Lai cik es šajos laikos būtu sabojāts, dziļākajā būtībā tomēr esmu romantiķis.»
  • Atcelto plānu vasara – kā sevi samierināt ar izjukušajiem plāniem un neieslīgt vilšanās izjūtā?
  • Celties agri un iet gulēt agri – ne tikai stilīgi, bet arī veselīgi. Kā kļūt par cīruli
  • Kā un ar ko kopā šovasar valkāt žaketi
  • Vai tiešām importētie stādi ir sliktāki par Latvijā audzētajiem?
Ieva №22

 

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Noderīgi un interesanti

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs

Santa+