• Šobrīd

  weather img

  Rīga +17°C Daļēji saulains, Z vējš, 0.51 m/s

  IZPROT TAVAS SĀPES

  Astroloģe aicina izmest visu veco. Vērtīgi padomi šai nedēļai

  Astroloģija
  28. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Astroloģija
  Foto: Instagram
  Astroloģija
  Tieši šonedēļ jaunmēness tev var palīdzēt veikt milzu izrāvienu, kas saistīts ar lielu devu drosmes un gatavību rīkoties – sola astroloģe Jana Reķe.

  28. jūnijs ideāli piemērots, lai atbrīvotos no visa vecā un nokalpojušā. Sevišķi no idejām, pārliecības, domu nesakārtotības, kuri rada viltus aizņemtību, nedrošību un sajūtu, ka visa ir par daudz.

  29. jūnija rītā pulksten 5.52 sāksies jauns mēness cikls Vēža zīmē, tas izcelsies ar jaudu augt, attīstīties, uzdrošināties. Sāks darboties jau pāris mēnešus jūtamā aizvainojamība. Viegli var ieslēgties iekšējais bērns vai upura izjūta.  Jaunmēness var palīdzēt veikt milzu izrāvienu, kas saistīts ar lielu devu drosmes un gatavību rīkoties. Sevišķi dzīvesvietas vai ģimenes statusa maiņas ziņā, savstarpējo attiecību izmainīšanā, sava sapņa vai ilgi lolotas ieceres īstenošanā. No 29. jūnija līdz 1. jūlijam ir labs laiks, lai apdomātu šī mēness cikla drosmīgās ieceres.

  Nedēļas nogale būs aktīva, nopietna, atbildīga. Iepriekš izplānoto būsiet gatavi saskaldīt konkrētos soļos. Laiks piemērots kā juridisku, tā citu birokrātisku un lietišķu jautājumu risināšanai, nopietnām sarunām un augstu koncentrēšanos prasošam mentālam darbam.

  Arī fiziskās enerģijas būs daudz, tādēļ var izpildīt precīzus un lielu spēku prasošus darbus. Ja nedēļas nogalē būsiet plānojuši atpūtu ar nekā nedarīšanu, viegli uzvilksieties par garām palaisto laiku un iespējām. Tādēļ labāk ieplānojiet kādus svarīgus darbus.

   

  Nākamā lapa

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
  Nākamais: Auns
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+