• Artuss Kaimiņš un viņa sievietes

  Attiecības
  Privātā dzīve
  Privātā dzīve
  20. februāris, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Artuss Kaimiņš un viņa sievietes
  Neskatoties uz sarežģīto raksturu un skandalozo slavu, Kaimiņam vienmēr blakus bijušas skaistas sievietes. Attiecības gan nav bijušas ilglaicīgas un ne reizi nav nonākušas līdz kāzām.

  Neskatoties uz sarežģīto raksturu un skandalozo slavu, Kaimiņam vienmēr blakus bijušas skaistas sievietes. Attiecības gan nav bijušas ilglaicīgas un ne reizi nav nonākušas līdz kāzām.  Dārta, atbildot tviterī uz uzmundrinājumiem, ka aktrisi tagad atbalsta daudzas sievietes, piebilda: «Un nu jau vēl piecas bijušās draudzenes…»

  Līdz šim tikai aktrise Kristīne Belicka ir publiski atklājusi savu attiecību pieredzi ar Kaimiņu, bet pārējās dāmas pēc attiecību iziršanas izvēlējušās šķiršanās apstākļus neiztirzāt.

  Kad Artusam pajuka attiecības ar Belicku, viņš ieskatījās tā laika Saeimas deputāta Kārļa Leiškalna meitā Dārtā. Klusi, bez skandāliem pāra attiecības beidzās pēc nepilna gada.

  Kādu brīdi Kaimiņa privātajā dzīvē bija klusums, līdz viņš uzsāka attiecības ar Rīga TV24 korespondenti Paulu Muzikanti. Taču arī šīs attiecības beidzās tikpat ātri, cik sākušās.

  Kad aktieris Kaimiņš no skandalozā šova Suņu būda bija ticis laukā un kļuvis par Saeimas deputātu, viņš 2016. gadā pārsteidza ar ziņu, ka ir saderinājies ar studenti Natāliju Bartuševiču. Taču arī šīs attiecības nevainagojās ar kāzām.

  Pēc pusotra gada šai savienībai bija pienākušas beigas. Pēc tam Kaimiņa sirdi bija nolaupījusi fotogrāfe un karjeras konsultante Jeļena Soboļevska, taču arī šis romāns pajuka. Šķiršanās iemeslus neviena no Artusa sirdsdāmām neatklāja.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē