• Amuna Davis: Vīriešiem liekas, ja esi nopircis meitenei kokteilīti – viņa ar tevi pārgulēs

  Iepazīšanās
  Santa.lv
  Santa.lv
  22. februāris, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Kadrs no video
  “Puiši atļaujas nenormāli daudz. Viņiem liekas, ja esi nopircis meitenei kokteilīti, viss, viņa ir tava, viņa ar tevi pārgulēs. Tā attieksme patiešām tāda ir, vīrieši uzmācās, tagad es to zinu,” saka Amuna Davis.

  Viens no Latvijā zināmākajiem drag queen Amuna Davis, jeb parastajā dzīvē – Dāvis Ķimenis, ik pa laikam mēdz apmeklēt vietējos naktsklubus sievietes veidolā, un šī pārtapšana ļāvusi puisim patiesi iejusties pretējā dzimuma ādā un piedzīvot visus tos attieksmes “jaukumus”, ar ko klubos nākas saskarties meitenēm.

  Dāvja vērojumi par daudzu puišu uzvedību nav visai glaimojoši. “Puiši atļaujas nenormāli daudz. Viņiem liekas, ja esi nopircis meitenei kokteilīti, viss, viņa ir tava, viņa ar tevi pārgulēs. Tā attieksme patiešām tāda ir, vīrieši uzmācās, tagad es to zinu.”

  Amizanti ir tas, ka kavalieri ļoti reti kad atpazīst Amunu Davis un to, ka viņš nav “īsta sieviete”.

  Kā puisis atzīstas savām daiļajām sarunas biedrēm raidījumā “Kad viņas satiekas”, šādos gadījumos viņš ar draugiem reizēm nelaiž garām iespēju uzmācīgos pielūdzējus nolikt pie vietas, paziņojot “vecīt, nekas nesanāks, es esmu vīrietis!”

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē