• Aleksandra Kurusova par šķiršanos: Jutos tā, it kā dzīvotu ar brāli

  Attiecības
  Santa.lv
  Santa.lv
  8. novembris, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Kadrs no video
  Ar patīkamiem jaunumiem «STV Pirmā!» sarunu šovā «Kad viņas satiekas» padalījusies šarmantā Aleksandra Kurusova – viņa uzsākusi jaunas attiecības, kurās jūtas patiesi laimīga. Tiesa, par jauno mīļoto dejotāja runā izvairīgi, sakot, ka laime mīl klusumu.

  Ja iepriekš viņa atklāti dalījusies ar saviem privātās dzīves jaunumiem, tad šobrīd sapratusi, ka mīlestību vēlas turēt atstatus no svešām acīm. Atklājas vien tas, ka jaunajam mīļotajam ir gluži tāds pats vārds, kā vīrietim, ar kuru Aleksandra bijusi ilgstošās attiecībās iepriekš.

  Runājot par šķirtajām attiecībām, Aleksandra atklāj, ka jau kādu laiku jutusies tā, it kā dzīvotu ar brāli: «Jutu, ka esmu tāds kā vilcējs attiecībās, kas uzņemas vadošo lomu. Un man tas nedaudz traucēja,» to, kāpēc izjuka šīs attiecības skaidro Aleksandra un bilst, ka par laimi abi mācējušies izšķirties cieņpilni, bez aizvainojumiem.

  Taču šobrīd dejotāja atradusi laimi mīlestībā: «Esmu laimīga un man viss ir labi! Beidzot jūtu, ka man ir vīrietis blakus. Bet esmu pieņēmusi lēmumu par savām attiecībām neko vairāk nestāstīt. Agrāk man likās – jo vairāk bildes dosi žurnālistiem, jo labāk. Bet tagad esmu sapratusi – jo klusāk, jo labāk.»

  Aleksandra atklāj, ka neizslēdz iespēju arī apprecēties ar mīļoto un, dibinot ģimeni, būtu gatava pieņemt vīra uzvārdu.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē