Aktiera Armanda Reinfelda mīlestība Maija Doveika: Mēs viens otru mīlējām un mocījām

Attiecības
Inese Mizovska
Zane Piļka-Karaļeviča
2. marts
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: F64
Pirms 20 gadiem viņš bija zvaigzne – ģeniāls aktieris un sieviešu elks. Pēc tam – kaislību un atkarību plosīts bohēmists, kas izmisīgi cerēja reiz atgūt savu iepriekšējo dzīvi. Pagājušajā nedēļā apstājās viņa sirds, bet to sieviešu sirdīs, kas bijušas viņam blakus, Armands paliks mūžīgi.

«Maija bija mana vienīgā mīlestība. Taču, kas bijis, tas ir piedots, esam visu izrunājuši. Man nav nekādas grēmas,» pirms vairākiem gadiem PDz sacīja Armands Reinfelds. Viņa un aktrises Maijas Doveikas mīlasstāsts bija īss, spilgts un postošs. Tas sākās brīdī, kad Armands strauji bija nonācis slavas zenītā. Pirmo reizi Reinfelds Maiju ieraudzīja Dailes teātrī uz kāpnēm.

Viņa bija Dailes teātra kursa studente, viņš – 15 gadus vecāks, ģeniāls aktieris, zināms ar savu straujo, nesavaldīgo un smago raksturu. Viņu starpā uzplauka mīlestība, un tā abus esot pārvērtusi.

Gaišs un jauks pāris – tā par viņiem toreiz runāja. 2003. gadā, kad nupat bija iznākušas seriāla Likteņa līdumnieki pirmās sērijas un Armanda fotogrāfijas gozējās uz žurnāla vākiem, avīzē Diena pēkšņi tika nopublicēta apstulbinoši dramatiska epizode no viņu dzīves – Reinfelds atzinās, ka nodarījis pāri Maijai un viņa aizgājusi. Viņš nekautrējās raudāt un atkārtot, cik ļoti mīl aktrisi un tic, ka viņa atgriezīsies. Pēc tam viņš vienkārši pazuda – bēga no sevis un atkarībām, kas vilka viņu arvien dziļākā purvā. Pastrādāja Anglijā, tad Spānijā.

«Galīgi nemīlēju sevi un negribēju vairs dzīvot,» to atceroties, stāstīja Armands.

Arī Maija, vēloties pielikt punktu pagātnes atmiņām un atjaunoties garīgi, 2005. gada rudenī devās uz Argentīnu. Tur viņa atplauka jaunai dzīvei un mīlestībai.

«Biju tik ļoti atkarīga, tik apmāta ar otru cilvēku, ka nespēju sevi no viņa nodalīt, nespēju iedomāties, ka varu dzīvot arī bez viņa. (..) Mēs gribējām labu, bet viens otram darījām pāri, un viss kļuva arvien sliktāk un sliktāk. Mēs viens otru mīlējām un mocījām,» tolaik, atceroties attiecības ar Armandu, žurnālam IEVAS Stāsti sacīja Maija Doveika.

Vairāk par Armanda attiecībām lasi jaunākajā Privātās Dzīves numurā!

  • Aktiera Reinfelda dzīves traģēdija. Mīļotā sieviete atklāj, kā aizgāja "Likteņa līdumnieku" zvaigzne
  • Kur palicis finanšu ministrs Reirs?  Nozuda uzreiz pēc Covid-19 potes.
  • Sieva Kristīne atklāj, ko Lembergs viņai pateica pirms apcietināšanas. Pavisam privāti!
  • Deputātes Golubevas mīlasstāsts. Viņas ir kopā jau 30 gadus!
  • Znaroka znots piekāvis rīdzinieci? Uzpeld NHL zvaigznes pagātnes grēki.
  • Salcevičas bijušais jau citas apskāvienos. Pasniedzis saderināšanās gredzenu?
Privātā Dzīve nr09

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+