• Timmas sievai Sedokovai veikta steidzama operācija: Dzenu prom negatīvās domas

  Veselība
  Marta Kalniņa
  19. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Anna Sedokova ar vīru Jāni Timmu.
  Foto: Instagram
  Anna Sedokova ar vīru Jāni Timmu.
  Krievijā populārā dziedātāja Anna Sedokova paziņoja, ka 14. jūnijā viņai veikta steidzama operācija, un atlabšana būšot ilga.

  Basketbolista Jāņa Timmas sieva, Krievijā slavenā dziedātāja Anna Sedokova 14. jūnijā gatavojās vilkt sarkano vakarkleitu, lai dotos uz Krievijas mūzikas balvu ceremoniju Muz TV 2024, kur viņai bija jāpasniedz viena no balvām, kad tapis skaidrs – sarkanā paklāja vietā būs slimnīcas koridors. 

  Viņa pauda, ka vēl nav gatava publiski runāt par to, kas ar viņu noticis, taču šis notikums esot sadalījis dziedātājas dzīvi divos posmos – pirms un pēc…

  Zināms, ka pēdējos gados Anna cieš no hroniskas nātrenes, kas arvien progresējot. Alerģijas lēkmes,

  svara pieaugums, tūska, stipra nieze un sarkani pleķi – tas ļoti apgrūtina popzvaigznes ikdienu.

  «Vakar es nolēmu vairs neskumt un vilkt sevi laukā no panikas un slimības skumjām. Es atsakos būt upuris un dzenu prom negatīvās domas. Maziem solīšiem iešu pretī savai visgaišākajai nākotnei,» paziņoja Anna. Viņa atzina, ka slimnīcas palātā sapratusi, ka visu laiku domājusi par citu dzīvēm, bet nekad – par to, ko grib viņa pati. «Tagad man vajag sevi salikt pilnībā no jauna. Ja reiz trāpījusies tāda iespēja. To arī plānoju darīt savas atveseļošanās laikā,» pēc operācijas, atpūšoties slimnīcas palātā, savās pārdomās dalījās Anna.

  Nesen Sedokova sniedza interviju, kurā pastāstīja, ka pērn viņa un Timma gandrīz šķīruši laulību. Galvenais strīdu iemesls bijis tas, ka Anna gribējusi veltīt laiku ģimenei, bet Jānis – nemitīgi trenēties. Abi daudz strīdējušies un sapratuši, ka kopā vairs nav labi. Viņa gan cer, ka šī krīze pārvarēta uz visiem laikiem. Anna neslēpj, ka ir ļoti greizsirdīga. «Kad esmu dusmīga uz vīru, es sevi apturu un iedomājos,

  cik daudzas sievietes sarkanās biksītēs tagad priecātos ar viņu sarakstīties,»

  atzinās Anna. Savulaik Timmas romāns ar Annu izjauca viņa ģimeni.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē