• Pašmāju TV šova zvaigzne no mājas izdzen filmēšanas grupu

  Slavenības
  Santa.lv
  Santa.lv
  26. maijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Līva Lauska-Luca.
  Foto: Evelīna Alika (Picture Agency)
  Līva Lauska-Luca.
  Pašmāju šovā Ģimene burkā noticis negaidīts pavērsiens – pie vientuļās māmiņas negaidīti ieradies viņas pazudušais vīrs Henrijs, par ko Līva ir visnotaļ pārsteigta. Uzzinot, ka Henrijs ir atgriezies, attiecību eksperte Vita Solo dodas pie ģimenes, lai palīdzētu atšķetināt abu ieilgušās attiecību problēmas. Līva par Vitas ierašanos nav priecīga, turklāt kļūst klaji rupja gan pret eksperti, gan raidījuma filmēšanas komandu, izdzenot viņus no mājas.

  Bērnu tēvs bijis prombūtnē kopš šī gada janvāra, neredzot ģimeni četrus mēnešus.

  Sarunā ar Henriju attiecību eksperte secina, ka vīrietis nav ticis pāri šīm attiecībām un dzīvo ar cerību, ka kopdzīvi, iespējams, varētu atjaunot. Viņš atklāj, ka viņu un Līvu vieno īpaša jūtu ķīmija, kā arī neizslēdz pat piektā bērna iespējamību.

  Tā kā Henrijs ir izteicis gatavību doties arī pie ģimenes terapeita, attiecību eksperte Vita Solo centās strādāt ar Līvu un noskaidrot, vai viņa būtu gatava šādam solim, taču daudzbērnu mamma nevēlējās sadarboties.

  «Es redzu, ka Līva ir gatava strādāt tikai un vienīgi ar sevi, pati attīstīties, nodarboties ar savu izaugsmi, lai justos labāk un komfortablāk savā ikdienā. Taču tas neatbilst šī raidījuma mērķim, tāpēc, manuprāt, šī ir lieliska iespēja dot vietu citai ģimenei, kura ir gatava atvērties un strādāt, lai uzlabotu ģimenes kopējo situāciju,» komentē Vita Solo.

  Ņemot vērā šova dalībnieces nevēlēšanos risināt ģimenes saspīlējumus, raidījuma veidotāji atzīst, ka tas neatbilst «Ģimene burkā» misijai un vērtībām beigt gaidīt un sākt rīkoties, tāpēc ir pieņēmuši lēmumu pārtraukt sadarbību ar Līvu Lausku – Lucu.

  Drīzumā televīzijas skatītājiem būs iespēja sekot līdzi jaunas ģimenes gaitām.

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē