• «Jēzus vecums man atnesa smagas ciešanas.» Zutis pārdzīvo grūtus laikus

  Slavenības
  Marta Kalniņa
  18. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Žurnāls Santa arhīvs
  Pēdējā laikā boskera Kristapa Zuša dzīvē risinās notikumi, kas viņu vedina uz drūmām domām. Otrdienas rītā viņš dalījies savās emocijās, un tas izklausās patiešām skaudri…

  «Mana dzīve ir bijusi panākumiem, zaudējumiem, piedzīvojumiem un sāpēm bagāta. Man nebija biezie vecāki un atvērtas durvis. Uz skolas disenēm kāpu pa logu iekšā, jo nebija piķis. Paldies manai mammai un ģimenei – kartupelis uz galda bija vienmēr, ne vienmēr ar kotleti gan. Es jau gandrīz gadu cīnos, bet nupat sāk beigties spēks un motivācijas. Jēzus vecums man atnesa smagas ciešanas un tās s..a nepāriet,» ar emocionālu vēstījumu Instagram dalījies bokseris Kristaps Zutis.

  «Novērtējiet savus tuvos, novērtējiet tos mazos priekus dzīvē, jo prieks, draugi,

  ģimene beidzas ātrāk par tiem gadiem, ko mums dzīve dod.

  Es šodien jūtos vīlies, vīlies sevī… Vīlies dzīvē un pazaudējis motivāciju un cerību. Ir uzvarētas pāris kaujas, bet karš ir zaudēts.
  Paldies visiem tiem kuri vēl tic, kuri seko līdz un atbalsta! Bez Jums – es nebūtu pat te!» tā Zutis.

  Pēdējā laikā Zuša dzīvē risinās notikumi, kas viņu vedina uz drūmām domām. Taču pagaidām viņš patiesos iemeslus savam noskaņojumam nepublisko.

  «Pēdējie notikumi šajā zemē liek aizdomāties par dzīvi siltāka vietā…

  Kura no dienvidu valstīm Tev šķiet viss piemērotāka dzīvei?» vakar saviem sekotājiem jautāja Kristaps.

  Iespējams, Kristapa pārdzīvojumi saistīti ar viņa privāto dzīvi. Izskanējušas runas, ka viņš piedzīvojot attiecību krīzi. Pēdējā laikā Zutis ir ļoti novājējis, viņa sociālo tīklu albumos vairs neparadās bildes kopā ar nesen apņemto sievu Elīnu, un viņš arvien biežāk dalās ar skumjiem tekstiem. «Skumjas ir kā vīns, ar gadiem paliek tikai labākas,» pavasarī, pastaigājoties pa mežu ar saviem suņiem, pauda bokseris. Arī Elīnas sociālo tīklu albumos jaunas kopbildes kādu laiciņu vairs netop. Tiesa, pirms dažām dienām Elīna palepojās ar sarkanu rožu pušķi. Viņa gan neminēja, kas ir dāvinātājs. Taču pirms dažām dienām TikTok Elīna publicēja nelielu video, kurā atzinās – savus noslēpumus stāsta tikai savam vīram. «Viņš nekad nevienam citam tos nepastāstīs. Tāpēc, ka nemaz nedzird tevi,» sarkastiski jokoja Elīna, atrādot, cik ļoti Zutis aizrāvies ar datorspēli. Arī agrāk pārim ir bijušas attiecību problēmas, taču viņi prata atrast ceļu viens pie otra un pat mija laulību gredzenus.

  Zutis pēdējā laikā aktīvi iesaistījies arī jauniešu kustības Ghetto Games aizstāvēšanā.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē