• FOTO: Šovu zvaigznes Janiševi tagad saimnieko Vecrīgā. Šiki iekārtojušies!

  Dodamies ciemos
  Marta Kalniņa
  6. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Artūrs un Ieva.
  Foto: Picture Agency
  Artūrs un Ieva.
  Pērn šova «Ģimene burkā» zvaigzne Artūrs Janiševs aizgāja no labi apmaksāta darba, bet šogad atlūgumu skolā uzrakstīja viņa sieva Ieva. Tieši iepazīšanās 14. jubilejā viņi riskēja sākt pavisam citu dzīvi, un tas ir izdevies!

  Vēl nesen divu bērnu māmiņa dziedātāja Ieva Janiševa Baložu vidusskolā bija direktores vietniece izglītības jautājumos, bet viņas vīrs Artūrs – direktors uzņēmumā, kas tirgo celtniecības tehniku. Tad viss sagriezās kājām gaisā – radās doma pārdot lepno māju, bet pērn rudenī Artūrs, vairs nevēlēdamies strādāt algotu darbu, pameta direktora amatu un izvēlējās sākt privātu biznesu.

  «Arī es pēc astoņiem skolā nostrādātiem gadiem šajā februārī uzrakstīju atlūgumu.

  Lai gan darbs skolā bija interesants, ātrs un dinamisks, vienā brīdī sapratu, ka vairs nedodos turp ar tik lielu prieku kā iepriekš,» žurnālam «Privātā Dzīve» stāsta Ieva Janiševa.

  Tobrīd viņiem pat sapņos nerādījās, ka kļūs par Vecrīgas bāra saimniekiem. «Kāds paziņa mums aprīlī pēkšņi piedāvāja – ņemiet apsaimniekot telpas Vecrīgā.

  Bija ātri jādod atbilde, un izlēmām ņemt, jo otrreiz tik laba iespēja tikt pie telpām Vecrīgā varētu arī nebūt,» atminas Ieva.

  Tikai pēc tam ģimene domājusi, ko ar šīm telpām darīt, un izlēma – taisīs bāru.

  Aptuveni mēnesi Janiševi, piesaistot arī atvases un Ievas vecākus, kas sekoja, kā rit darbi, telpas labiekārtojuši. «Atvērāmies 7. maijā.

  Šis datums nav nejaušs, jo šajā dienā pirms 14 gadiem iepazinos ar Artūru,» stāsta Ieva.

  Bāram dots nosaukums Andante. «Tas ir mūzikas termins, kas nozīmē – mierīgi, nesteidzoties. Tieši tādu atmosfēru te arī gribam radīt. Bāra dizainu veidoju pati. No mājām atvedu mūsu vinila plašu kolekciju, braukāju pa veikaliem, meklēju iederīgus interjera priekšmetus. Savukārt krūžu paliktņus mazu platīšu formā atradu internetā, salīmēju uz tiem bāra logo. Tūristi labprāt paliktņus grib paņemt līdzi kā suvenīrus,» stāsta Janiševa.

  Ja pirms bāra atvēršanas bijušas bažas, ka varbūt tas nepiesaistīs uzmanību un neviens nenāks, tad tagad bijušie šova Ģimene burkā dalībnieki teic, ka apmeklētāju netrūkst. Svētdienās esot pilns ar cilvēkiem. Mums sāk parādīties arī pastāvīgie apmeklētāji,» priecājas Ieva. Mēdz iegriezties arī šova Ģimene burkā fani, kuri grib ar Janiševiem nofotografēties.

  Vairāk lasi un skati žurnālā Privātā Dzīve!

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē